Przemówienie napiszę!!! (17)

Przemówienie napiszę!!!

Temat dotyczy artykułu: Przemówienie napiszę!!!

Okazuje się, że płomienne przemówienia i teatralne gesty w Sejmie to tylko aktorskie popisy posłów. Teksty można zamówić u zawodowca, a samemu politykowi często daje to większą wiarygodność - pisze w "BusinessWeek" Jan Osiecki.

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

głaby sa w sejmie, nawet przemówienia ktos im pisze na zamówienie

Napisał(a): ~gt -

i takie nami rządzą.
Odpowiedzi (3)

Najbardziej płytkie i efekciarskie są wystąpienia Marii Rokity.

Napisał(a): ~Teraz wiem -

Nic nie da się z nimi porównać.
Odpowiedź (0)

Dyzma to pikuś.

Napisał(a): ~Dołęga Mostowicz. -

Historia zatoczyła koło.Każdy chyba zna "Karierę Nikodema Dyzmy".Wtedy on był jeden, a teraz jest ich cały sejm.Sam autor by tego nie wymuślił.
Odpowiedzi (1)

to żadne odkrycie

Napisał(a): ~jarek -

tak jest na całym świecie, nic odkrywczego, myślicie, że Bush i inni sami sobie piszą przemówienia bez jaj!!
Odpowiedź (0)

Szukam pracy

Napisał(a): ~ruda -

Szanowni Panowie Posłowie i Panie Posłanki! Jestem mgr. filologii polskiej, interesuję się polityką i nie tylko. Pensja nauczyciela mianowanego, którą mam obecnie, wynosi ok. 1800 zł brutto. Chętnie napiszę komuś z państwa kilkadziesiąt przemówień w miesiącu, by powiększyć swój dochód. Czekam na oferty.
Odpowiedź (0)

hmmm

Napisał(a): ~lbg -

to ciekawe kto pisze przemówienia lepperowi
Odpowiedzi (1)

Marszałek mikrofon wyłączy:)

Napisał(a): ~Plo -

No proszę 100 - 150 zł za A4, a tu taki marszałek mikrofon wyłączy i co?!Zmarnowane pieniądze, bo nawet nie można powiedzieć tego, co miało się napisane:)
Odpowiedź (0)

z chęcia napiszę któremuś posłowi przemówienie

Napisał(a): ~as -

powie wreszcie cos konkretnego
Odpowiedź (0)

A ja się cały czas zastanawiałem

Napisał(a): ~Amadian -

Co robić żeby nic nie robić a żeby zarobić. TERAZ JUŻ WIEM!!!
Odpowiedź (0)

POSEŁ

Napisał(a): ~kos -

Jak za młodu rzucało się kamieniami na szkołę to teraz trzeba płacić. Co drugi poseł to Nikodem Dyzma, przez takich posłów mamy tak bogaty kraj, że wstyd mówić.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz