31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
31 ppt ?

przepis na coś lekkostrawnego- pytanie (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

przepis na coś lekkostrawnego- pytanie

Napisał(a): Gość -

Hej,
szukam jakiś dobrych i sprawdzonych przepisów kulinarnych, chodzi mi konkretnie o coś lekko strawnego, bez ciężkich dań etc. Byłabym wdzięczna jeśli ktoś by mi pomógł i doradził coś jak w temacie, dziękuję!

“każda droga prowadzi do Rzymu...”
INTERIA.PL

Re: przepis na coś lekkostrawnego- pytanie

Napisał(a): chloe007 -

Cześć,

ja ostatnio znalazłam fajny przepis Kasza z owocami, początkowo myślałam, że to żart, dla mnie brzmiało to niesmacznie, ale spróbowałam i byłam zaskoczona;) Jak znajdę przepis to Ci napiszę, bo gdzieś mi się zapodział;)

Chloe007

Reklama

Cześć,

już wiem gdzie to znalazłam. Była to vivalavita, bardzo ciekawe przepisy, na prawdę szybkie i tanie:) Znalazłam tam też wiele raz dotyczących zdrowego odżywiania i dbania o swoje zdrowie. Jestem bardzo zadowolona ponieważ osobista dietetyczka pomogła mi dobrać odpowiedni dla mnie jadłospis, na razie na tydzień, zobaczę to jak będzie działać;)

chloe

Reklama

Cześć,

dzisiaj miałam w diecie na obiad Filet w płatkach kukurydzianych. tutaj macie link:http://vivala(...)81.html Szybkie i lekkostrawne danie;)

chloe007

Reklama

Napisał(a): gość -

Mnie mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gberes ; idealnafigura.com/gberes).Zdrowie jest tylko jedno, warto o niego zadbać!

Napisał(a): Gość -

Tu masz bardzo fajny przewodnik: http://w-spodnicy.ofeminin.pl/Tekst/Zdrowie/533266,1,Dieta-lekkostrawna--dieta-lekkostrawna-przepisy.html
A tak w skrócie, to przede wszystkim musisz ograniczyć tłuste rzeczy i jeść sporo owoców i warzyw. Do tego warto przyjrzeć się sposobowi przygotowywania dań. Bardzo zdrowe jest np. gotowanie na parze, czy smażenie beztłuszczowe.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • cos lekko strawnego
  • coś lekkostrawnego
  • coś lekkostrawnego na śniadanie
  • coś lekko strawnego
Do góry strony: przepis na coś lekkostrawnego- pytanie