47
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń383
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +26
47 ppt ?

Przepis na szybki obiad? (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Przepis na szybki obiad?

Napisał(a): Gość -

rudii

No....taka duża ...na Ceneo..........xD
no mniej wiecej taka duza sobie mam,wiec wez sprobuj takie bydle oproznic:D
juz nie wspomne o myciu:D[/cytat]

:D:D:D:D:D::D:D::D:D::D:D:D::D:D[/cytat]

a wracajac do tematu,na szybki obiad...
marza mi sie mlode ziemniaczki z kefirem:D[/cytat]

ummmmmmmm..............
A najlepiej takie swojskie...................:) Posypane koperkiem......................:)
INTERIA.PL

Napisał(a): rudii -

bodzik1
rudii

juz nie wspomne o myciu:D
:D:D:D:D:D::D:D::D:D::D:D:D::D:D[/cytat]

ummmmmmmm..............
A najlepiej takie swojskie...................:) Posypane koperkiem......................:)[/cytat]

albo szczypiorkiem:D

Napisał(a): gość -

bodzik1
gość
bodzik1
gość Najszybciej i najtaniej to kupić w BIEDRONCE słoik klopsów czy tez inny ,podgrzać ,doprawić i skonsumować....Ca..3,75 Pln.
Chyba na jedną osobę....:)))))
Nie Bodzia 1 słoik na dwa razy albo na dwie osoby ,co kto woli.
tia.....xD
Mojemu to powiedz!!!:))))))
Zagryzł by Cię na zakąskę....xD
To wymień swojego na mniej złośliwego.

Reklama

rudii
bodzik1
rudii

juz nie wspomne o myciu:D
:D:D:D:D:D::D:D::D:D::D:D:D::D:D

ummmmmmmm..............
A najlepiej takie swojskie...................:) Posypane koperkiem......................:)[/cytat]

albo szczypiorkiem:D[/cytat]

ummmmmm.........no............:))))))))

gość
bodzik1
gość
bodzik1
gość Najszybciej i najtaniej to kupić w BIEDRONCE słoik klopsów czy tez inny ,podgrzać ,doprawić i skonsumować....Ca..3,75 Pln.
Chyba na jedną osobę....:)))))
Nie Bodzia 1 słoik na dwa razy albo na dwie osoby ,co kto woli.
tia.....xD
Mojemu to powiedz!!!:))))))
Zagryzł by Cię na zakąskę....xD
To wymień swojego na mniej złośliwego.
no chyba na rybkę w akwarium....ale i tak nie napewno....bo one tez często mięsożerne..........xD

Reklama

Napisał(a): xenia11 -

Witaj;)
Ja np. Uwielbiam gotować, ale gdy praca i inne sprawy mi nie pozwalają na spędzenie w kuchni tyle czasu ile bym chciała, muszę się posiłkować szybkimi pomsłami: ) zwykle mam w zamr. Produkty takie jak: pierogi, krokiety,warzywa na patelnie, uszka, frytki tp, któte w takiej sytuacji przygotować mogę. A jeśli nic z tego to np polecam: makaron lub ryż z sosami ( mogą być takie w słoiczkach gotowe) albo coś własnego
Filet z dorsza opruszony przyprawami i ugotowany na parze, to na sałatce z jakiegoś miksu sałat i pomidorkow koktailowych i oliwek
Sałatka z kurczakiem: pierś doprawiasz i dajesz na patelnie (ja doprawiam mazią kostki rosołowej i oliwy i tym obtaczam) gdy to się przygotowuje robisz tak: na talerze dajesz sałę, kilka pomidorków, ogórków konserwowych, i pokrojony w plasterki ser mozzarella. Na to kładziesz jeszcze ciepłego kurczaka pokrojonego w paski i polewasz sosem np vinegrete jak z org przepisu lub jogurtowo ziołowym.
Możesz przygotować pierś z kurczaka i np frytki zamiast ziemniaków.
zapiekanki makaronowe, takie z gotowym sosem i dodadkami jakie masz w lodówce.
Pulpety z sosm.pomidorowym lub pieczarkowym: mięso mielone doprawiasz cebulką, solą, pieprzem, i czym jeszcze lubisz, formujesz małe kuleczki i smarzysz na patelni a po tym.zalewasz to do.wyboru pomidorai z puszki doprawiopnymi lub pieczarkami pokrojonymi i nieco przysmarzonymi wcześniej z śmietaną i przyprawami.duś 10 minut.- podać możesz z ryżem.ryżem.
Albo zapiekanka warzywna czyli pokrojona cukinia, bakłażan, papryka, pomidor i mogą być pieczarki ale grubo.pokrojone wszystko w naczyniu do zapiekania i przekładane mozzarellą i zapiekane ok 20 min.
Dania do.przygotowania w od 15do40 minut z czego 40 to chyba tylko zapiekanka makaronowa
Mam nadzieje że jes to względnie czytelnie ale tablet mi wariuje i nie dam rady tego poprawić stylistycznie/ ortograficznie i i likwidowac np..podwajanie lub literówki ;)

rudii
bodzik1
ZuzkaWW Co przygotowujecie na obiad kiedy nie macie zbyt wiele czasu i sił na długie gotowanie? Ja często po pracy mam mało czasu, a chcę żeby mój facet kilka razy w tygodniu, mógł zjeść coś ciepłego w domu. Co byście polecali na taki szybki obiad?

P.S. Każdy pomysł, przepis mile widziany, a wiem, że znacie się na kuchni, bo już nie raz skorzystałam :)
Ja po pracy jak nie miałam ochoty na stanie przy garach...a jeść trzeba było....wykorzystałam na maksa wszelkie potrawy typu ''pomysł na"...:)
Czyli w skrócie....kurę do woreczka ...i go piekarnika...:)
W drugim woreczku ziemniaki i jarzyny.....i pojedli...:)))
jedyne z tych torebeczek smakuje mi ryba w sosie smietanowo-koperkowym:)
osobiscie wole zamowic pizze lub kebaba.chociaz nie bede ukrywac,ze obiad gotuje codziennie,a zamawiane potrawy sa jak nas smaki zlapia:)
te pomysły na to jest tragedia, t.zn. miks ziol z zapelniaczami udajacymi sos i kawalek jakiejs folijki. tylko czekac jak gotowe potrawy do mikrofalowek wejda u nas powszechnie jak na zachodzie.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Przepis na szybki obiad?