48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń620
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +0
48 ppt ?

Przeprowadzka (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Przeprowadzka

Napisał(a): gość -

Jeśli chodzi o Warszawę to zadzwoń do tej firmy Rysiek&Zdzisiek i nie przejmuj się przygotowaniamihttp://www.pr(...)iek.pl/ jeśli chodzi o mnie to powiem że było warto. Nie dość że cena była bardzo przystępna, to jeszcze pomimo że byłem tzw. upierdliwym klientem i dzwoniłem chyba z 10 razy żeby wszystko dokładnie omówić to zawsze Pan z którym rozmawiałem był bardzo uprzejmy (pomimo tego że raz zadzwoniłem po 22). Ale co najlepsze w związku z tym że pracuję do późna zrobili moją przeprowadzkę o 22 i byli punktualni!!! Wychodzi na to że oni naprawdę pracują 24h. Ode mnie duży plus dla nich.

Re: Przeprowadzka

Napisał(a): Gość -

Ja mogę polecić wszystkim, którzy są w trakcie lub w przyszłości czeka ich gruntowna przeprowadzka - usługi firmy transportowo - przeprowadzkowej Japa & Co. Naprawdę wiedzą co robią, wszystko zabezpieczą i pomogą popakować - nie ma szans, żeby coś się podczas transportu zniszczyło, czy uszkodziło. I nie zwlekają z robotą.

Re: Przeprowadzka

Napisał(a): gość -

przede wszystkim musisz kupić kartony, albo jakieś wytrzymałe worki, które będą wytrzymałe :) w sumie część pracy może za Ciebie wykonać firma przeprowadzkowa, ja skorzystałam z usług ABC Przeprowadzki (abcprzeprowadzkikrakow.pl) i oni nie tylko załadują i rozładują rzeczy i bezpiecznie przewiozą, ale również odpowiednio oznaczą kartony, zdemontują meble itd

Re: Przeprowadzka

Napisał(a): Gość -

Polecam zerknąć na poradnik Japy związany z przeprowadzką. tam mamy wypisane czynności, które powinny zostać wykonane 2 miesiące przed nią, w tym samym miesiącu i pakowanie. Warto zapoznać się z takimi informacjami, a sami zobaczycie jak bardzo są użyteczne.

Re: Przeprowadzka

Napisał(a): gość -

kamillaa1 Na wiosnę czeka mnie przeprowadzka i nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Może doradzicie od czego zacząć?
Przede wszystkim dobrze się spakować i jeśli mieszkasz w Poznaniu Warszawie czy trójmieście zadzwonić po bagażówkę.
W Poznaniu:http://www.ba(...)-poznan
w Warszawie:http://www.ba(...)arszawa
w Trójmieście:http://www.ba(...)-gdansk
Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przeprowadzka