9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń198
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Przesuszone włosy ratunku!! (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przesuszone włosy ratunku!!

Napisał(a): Gość -

Rozjaśniam włosy od 5 lat z mysiego szarego na miodowy blond.Bardzo o nie dbam i nigdy nie miałam takiego problemu jak teraz... STrasznie mi się przerzedziły a końce okropnie się łamią... Mam siano na głowie! Nie mam już pomysłu jak je ratować, błagam pomóżcie!
INTERIA.PL

Re: Przesuszone włosy ratunku!!

Napisał(a): Gość -

Witaj ..........
radziłabym zacząć od dbania o włosy od "środka " znaczy ....:) zacząć regularnie brać witaminy ....3 miesiące regularnego brania pastylek miesiąc przerwy ....a po umyciu i nałożeniu jakiejś odżywki a później wysuszeniu codziennie nakładać kilka kropli jedwabiu ......( tylko nie przesadzić z ilością bo będą tłuste ) :):)
Oczywiście efektu niemożna oczekiwać od razu ale myślę że po miesiącu sumienności w działaniu już będzie to widoczne :)....

Re: Przesuszone włosy ratunku!!

Napisał(a): kootka -

Zacznij używać szamponów do włosów rozjaśnianych głęboko nawilżających a do tego maskę na włosy . Oczywiście oprócz tych witamin w/w przez koleżankę

Szampony głęboko nawilżające nie pienia sie tak jak inne. Miałam przesuszone włosy zrobiło mi sie siano i pomogło mi stosowanie tych środków.

Później podam Ci nazwy ale uprzedzam nie sa to tanie produkty ale skutkują. Jeśli chodzisz do fryzjera zapytaj fryzjerke powinna Ci cos doradzić. No i oczywiście końcówki trzeba ściąć - niestety

Reklama

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Przesuszone włosy ratunku!!