218
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +106
218 ppt ?

Przeszłość A. Macierewicza! (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przeszłość A. Macierewicza!

Napisał(a): ~kucykii2 -

Niedawno wydano kolejną nieautoryzowaną biografię Macierewicza, w której wychodzą na wierzch wszystkie istotne sprawy związane z jego działalnością polityczną, ale także osobiste wątki. Jednym z tematów poruszonych w książce są stosunki pomiędzy politykiem, a jego żoną. Mianowicie opublikowano nagrania z podsłuchu Służb Bezpieczeństwa z 1977 roku, kiedy to jeszcze młody działacz wyszedł z więzienia (aresztowany za organizację akcji niesienia pomocy represjonowanym robotnikom). Z rozmów wynika, iż małżeństwo pary wisiało na włosku ze względu na ciągłą nieobecność Antoniego w domu. Sam zainteresowany wydał oświadczenie, iż książka zawiera wyłączenie plotki i pomówienia. Dodatkowo uznał, że „w sposób brutalny i absolutnie skandaliczny zaatakowano moją żonę”.
Co uważacie? Czy takie szczegóły z życia osób publicznych powinny być szczegółowo opisane? Sam R. Giertych uznał: „Nie znoszę Macierewicza. Uważam go za wybitnego szkodnika. Ale publikowanie podsłuchów SB z jego domowych awantur z żoną jest podłe i niezgodne z prawem”. Ma rację?
INTERIA.PL

Re: Przeszłość A. Macierewicza!

Napisał(a): ~wierna -

Tak, zdecydowanie! Jeżeli to jest osoba publiczna, to musi się godzić z konsekwencjami swoich zachowań i z tym, że jest na świeczniku i analizuje się każdy ruch i słowo wypowiadane przez polityków! Dzięki temu wiemy kim naprawdę są politycy i na kogo oddajemy swoje głosy

Re: Przeszłość A. Macierewicza!

Napisał(a): ~MIś -

A ja uważam, ze osoba publiczna jak najbardziej, ale wszystko ma swoje granice. Prywatne życie też istnieje i powinno być chronione. No chyba, ze jest ono nie zgodne z normami i etyką społeczną oraz prawem. Dobrze, że nie napisali jaki smak ma jego mocz kiedy wstaje rano.

Re: Przeszłość A. Macierewicza!

Napisał(a): ~miror -

Po co sięgać do jego spraw prywatnych, one nie mają żadnego znaczenia. Giertych ma rację, Antek jest tak wielkim i nieobliczalnym szkodnikiem, że wystarczy zapoznać się z jego działalnością polityczną aby zamknąć go w psychiatryku i to dożywotnio.

Re: Przeszłość A. Macierewicza!

Napisał(a): ~kurteczka -

Czym jest opublikowanie podsłuchów SB w porównaniu z "raportem Macierewicza" i słynnym aneksem 16? Po tym wyczynie cały świat poznał strukturę i sposób działania polskich służb specjalnych, a polscy żołnierze na misjach zostali pozbawieni ochrony wywiadu i kontrwywiadu wojskowego! Coś takiego nie miało do tej pory miejsca na świecie! Służby specjalne utajniają informacje po 50 i więcej lat, a ten oszołom wywalił "kawę na ławę"!

Re: Przeszłość A. Macierewicza!

Napisał(a): ~gość -

~fred wiadomo powszechnie ze maciora zawsze za chlopaczkami latal i nic do tej pory sie nie zmieniac , pucia swedzi 😂

dlatego nie ma co się oburzać na jego żonę że sobie chciała umilić życie . Wiele żon przestępców tak robi i świat się od tego nie zawalił , czasami tylko zwaliła się jego żona , miała prawo .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przeszłość A. Macierewicza!