830
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń65 tys.
  • Odpowiedzi179
  • Ocen na +2
830 ppt ?

Przyjaciel do łóżka - warto go mieć? (180)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Przyjaciel do łóżka - warto go mieć?

Napisał(a): gość -

gość Moja żona miała takiego seks przyjaciela oczywiście zanim zaczeliśmy być razem. Powiem szczerze zawsze ja miałem za fajną, rozważną dziewczynę a od kiedy się o tym dowiedziałem (głupek zaczął przysyłać w nocy smsy) zaczynam ją nienawidzieć. Nie wiem co się dzieje ale w ogóle jej nie ufam, myślę o innych dziewczynach które się nie puszczały i zastanawiam się w co się wpakowałem, że zmarnowałem sobie życie. Dzieci jeszcze nie ma ..
Naprawdę uśmiecham się do niej , całuję im mówię że kocham ale w głębi duszy nienawidzę.. :(
Znam ten ból. Radze Ci z całego serca i na podstawie moich doświadczeń. Zwiewaj od tej kobiety jak najdalej bo potem będzie za późno i zanim ją wystawisz za drzwi to jeszcze wiele przeżyjesz rozczarowań.

miałem kiedyś przyjaciółkę do łóżka ale po kilku spotkaniach stwierdziła że ostatniej nocy powiedziałem jej , że ją kocham a ja wtedy nie piłem ani grama i to niestety był znak , że czas zakończyć tę znajomość i tak się to skończyło

Reklama

gość Moja żona miała takiego seks przyjaciela oczywiście zanim zaczeliśmy być razem. Powiem szczerze zawsze ja miałem za fajną, rozważną dziewczynę a od kiedy się o tym dowiedziałem (głupek zaczął przysyłać w nocy smsy) zaczynam ją nienawidzieć. Nie wiem co się dzieje ale w ogóle jej nie ufam, myślę o innych dziewczynach które się nie puszczały i zastanawiam się w co się wpakowałem, że zmarnowałem sobie życie. Dzieci jeszcze nie ma ..
Naprawdę uśmiecham się do niej , całuję im mówię że kocham ale w głębi duszy nienawidzę.. :(
a ty co??? świety byłeś przed waszym związkiem??? siebie zacznij nienawidzić a nie ją! trzeba być chorym psychicznie zeby tak myśleć. wiesz co? zostaw ją , bo szkoda jej zycia marnować!!!

Reklama

gość GOŚKA TO JAK TY Z JANUSZEM, PAMIĘTAM JAK MÓWIŁAŚ, PRZYJDZIE , PUKNIE , KUPI PREZENT, WEŻMIE NA WYCIECZKĘ,I WRÓCI DO ŻONY, PONOĆ TERAZ JAK ZA CZASÓW KRZYŚKA, TEŻ MA SZWAGRA, WIDZIAŁAM CIĘ KILKA RAZY Z TYM NOWYM , NIEZŁE CIACHO
Brakuje jeszcze, co mi zależy,to są pieniądze

Reklama

Jestem facetem. Nie należę do tych świetych. Ale wiem jedno. Seks zawsze kojarzył mi się z jakimś uczuciem. Brać dziewczynę do łóżka żeby tylko uprawiać seks to tak samo jak iść do kibla i oddać mocz.
Czysta czynność fizjologiczna. Prawie jak pierwotne prymitywy.
Suka ma cieczkę, to zaraz za nią stado psów z wywieszonym ozorem czeka na swoją kolejkę.
Pewna moja znajoma znudzona poszukiwaniem "księcia z bajki" poszła na układ FF. Zakończyło się to wizytą w poradni. Potem długi okres wizyt u psychologa. Teraz kobieta młoda, ładna siedzi samotnie i unika ludzi.
Trafił jej się bonus w postaci HIV-a.
Nie przypuszczała że ją moze coś takiego spotkać.
A przecież przed każdym spotkaniem łóżkowym nie wymieniacie zaświadczeń lekarskich o stanie zdrowia.
W dzisiejszych czasach, gdy narkotyki są tak często używane podatność na choroby typu AIDS są normą. Ryzyko zakażenia ogromne.
Dla samego takiego właśnie bezpieczeństwa i lęku o własne zdrowie........
A jeśli. Kiedyś, spotkasz tego faceta właściwego i nagle bomba. Zarazi się od ciebie.
Co dalej wtedy ?

Napisał(a): Eluska -

jak by nie patrzec po jakims czasie ,jedna ze stron bedzie sie angazowac emocjonalnie.

Seks jest piękny, pożyteczny, pożądany, odprężający. Chętnych do jego przeżywania całe mrowie. Są zastępy kobiet /panien, rozwódek, wdów/ które mają ogromne pragnienie przeżycia co pewien czas higienicznego,urozmaiconego, dogłębnego orgazmu, bez konieczności tolerowania jakiegoś faceta kręcącego się po kuchni. Tutaj wypowiada się mnóstwo świętoszkowatych facetów którzy strasznie się oburzają, a w nocy snują niebywałe fantazje erotyczne i gdyby tylko trafiła się im właściwa okazja, to straciliby kompletnie głowę i natychmiast odrzucili swoje obłudne zahamowania. Dokładnie wg starej fraszki: BRAK OKAZJI, ODWAGI, OCHOTY TO PRZYCZYNY NIEJEDNEJ CNOTY.
Tutaj na NIE są głównie faceci głupi, nieatrakcyjni, niechlujni, na których kobiety nie zwracają uwagi, bo nie są tego warci. Te typy mogą sobie tylko pomarzyć o seksie i nawybrzydzać na forach internetowych.

Jest coś takiego co nazywa się etyką.
Jest też coś co nazywa się rozwiązłością.
Fantazje erotyczne nie są naganne. To jeszcze nie zbrodnia.
Ale wiem jedno. Zawsze od tysiącleci ludzkość uważała uprawianie seksu bez uczucia za zwykłą prostytucję.
Więc przedmówca uważa że seks okazjonalny z przypadkowym przechodniem jest OK ?
Nie trzeba być mężatką żeby uprawiać seks z mężem.
Można nie być małżeństwem. Ale Parę łączy jakaś więź. To wzmaga odczucia w zasie seksu. Pozwala na piękne przeżycia. Seks z kimś bez uczucia to jak seks z wibratorem lub ze sztuczną wagin.
Tylko prymitywy o umyśle zwierzęcia mogą sie zdobyć na coś takiego.

Napisał(a): xv3v67 -

COFlock Niektóre pary czy osoby decydują się na uprawianie seksu bez zobowiązań i bez uczuć, ale czy warto pójść na taki układ, można to potraktować jako urozmaicenie już istniejącego związku ?
Myślę,że nieźle wpływa na samopoczucie,a poza tym i tak utwierdza nas w pewności,że nie ma to jak ze swoją sprawdzoną partnerką.

Mam takiego przyjaciela do łóżka,spotykamy sie tylko wtedy jak czas nam na to pozwala ,dwa trzy razy w miesiącu ,aczkolwiek raz się zdarzyło po dwóch miesiącach .Mamy zasady które nie chcemy łamać ...nie możemy sie zakochać,gdyby taka sytuacja miała miejsce od razu z sobą zrywamy.Na razie jest nam tak dobrze ,nie chodzimy na boki.Jesteśmy po przejściach,nie chcemy układać sobie zycia na nowo .On ma swoje mieszkanie ja swoje ,,nie jesteśmy od siebie zależni .To ze dbamy o swoją opinię nie skaczemy z kwiatka na kwiatek .
I to jest dobry taki przyjacielski związek.
Moje uczucie do niego ..wszystko nadrabia inteligencją ,spełniamy swoje zachcianki ,czasem jesteśmy szaleni ,wpadamy na głupie pomysły,po prostu lubię go aczkolwiek nie kocham .Może dlatego że nie jest w moim typie ale jest mi z nim bardzo dobrze .Jest na prawdę dobrym przyjacielem ,nie tylko nas sex łączy ale i przyjazń,wiemy że możemy zawsze na siebie liczyć ,obojętnie jaka to by była godzina.Ktos napisał że nie ma przyjazni damsko męskiej ..a ja powiem ze jest .I co z tego że jest moim przyjacielem ,dobrym kolegą mamy ochotę na sex zamieniamy sie w kochanków,jeżeli przychodzą nam inne myśli typu ...coś dziwnego zrobić zamieniamy się w dobrych znajomych .
Zachowujemy się normaalnie jak starzy znajomi ,żadne przytulanie przy ludziach .Nasza przyjazn jest dla nas nie dla ludzi ,jesteśmy tak jak dwa w jednym

A teraz zadam pytanie zwolenniczce FF.
Wyobraź sobie że spotykasz faceta którego obdarzysz głębokim uczuciem. Partnerowi FF powiesz o tym, a on wtedy wyznaje ci miłość którą skrywał do twej pory. Zostanie zraniony.
Idźmy dalej. Nowo poznanemu wyznasz o FF i nagły szok. To co mogło być piękne rozsypie się w pył. Nowy nie uzna tego twojego podejścia na luzie.
Dla niego taki seks to zwykła prostytucja. A on wyznaje twarde zasady seks z uczuciem, z miłości do partnera.
No i jak to później pogodzić z tym życiem na luzie.
Zaczynasz nagle dostrzegać wyższość uczucia nad potrzebą oddania moczu.
Ale jaja.

Jednym słowem jak nie urok to sraczka.
Albo choroba typu AIDS, Kiła, albo w najlepszym przypadku Syfilis to może być jeszcze zawód miłosny. I jak to przeżyć ?
Oto powstaje pytanie.
Czy dać dupska z miłości, czy dać na żądanie ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przyjaciel do łóżka - warto go mieć?