26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń829
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +8
26 ppt ?

Przyjaźń gejem może odebrać szansę na miłość życia? (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przyjaźń gejem może odebrać szansę na miłość życia?

Napisał(a): Gość -

Nie wiem czemu, ale w dzisiejszych czasach to chyba wrecz moda przyjaznić się z gejem. Obserwuje moją znajoma - przyjazni sie od wielu wielu lat z bardzo sympatycznym, skądinąd, chlopakiem. Wiem ze jest gejem, ale nie wdaje sie w szczegoly jego zycia, bo nie lubie plotek a i moja znajoma raczej nie jest plotkarą.

Spedzają ze sobą mnostwo czasu - chodza do kina, na zakupy, nawet na imprezy rodzinne. Ona od kilku nikogo nie ma - zauwazyłam ze ostatnio odpuscila randki z poznanymi mezczyznami. Za to coraz bardziej angażuje się w relacje ze swoim przyjacielem-gejem.

Nie mam nic do gejow i homoseksualistów w ogóle, ale boje sie ze moja znajoma po prostu sie w nim zakochała :( Albo ta przyjaźn zastepuje jej normalne relacje z innymi męzczyznami i przez to juz nie szuka prawdziwej milosci. W kazdym razie uwazam że gej wcalej nie jest najlepszym przyjacielem kobiety i z takiej przyjaźni nie wynika nic dobrego :/ Jak myslicie?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Przyjaźń gejem może odebrać szansę na miłość życia?

Anatolkaa Gej gejowi nierówny. Wielu gejów, zwłaszcza tych ukrytych wręcz nienawidzi kobiet
Akurat nie wydaje mi sie, ze przyjaciel mojej znajomej jest krypto-gejem, wrecz przeciwnie... Chadzają razem do klubów gejowskich ;)
Co masz na mysli piszac, że nienawidzą kobiet?

Anatolkaa Gej gejowi nierówny. Wielu gejów, zwłaszcza tych ukrytych wręcz nienawidzi kobiet
Przyjaciółko

W jakiż to sposób ta niekontrolowana "nienawiść" - słowo jakim z lubością żonglujesz w powietrzu , objawia się na codzień w Twoim zbożnym życiorysie ?

Kari22
Akurat nie wydaje mi sie, ze przyjaciel mojej znajomej jest krypto-gejem, wrecz przeciwnie... Chadzają razem do klubów gejowskich ;)
Co masz na mysli piszac, że nienawidzą kobiet?
Może poczytaj definicje mizogini..ci ludzie z psychologicznego i naukowego punku widzenia są po prostu ukrytymi gejami, nie chcącymi się do tego przed sobą przyznać.

Napisał(a): Ilona001 -

Niektóre dziewczyny mają problem z zawiązaniem prawdziwiej i trwałej relacji z facetem. Jak zaprzyjaźnią się z gejem to mają jakąś namiastkę "faceta" i "przyjaciółki" jednocześnie. Taka relacja myślę może trwać długo. Niewykluczone, że dziewczyna może się w takim chłopaku nawet zakochać.

Napisał(a): irekwj -

Jeśli przyjaźni się od wielu lat, to jakoś kłóci się z tymi dzisiejszymi czasami. Ludzie mieli różne przyjaźnie i wcale nie wykluczone, że to były z gejami. Nikt nie rozpowiadał - a ja p;przyjaźnię się z gejem.
Mnie to wcale nie cieszy, bo jeśli gej zabiera nam hetero, kobiety, to jest świństwo. Ja mu chłopaków nie odbieram, więc niech się odwali. Nadzieją może być, że jest nie w moim guście. Oczywiście ta przyjaciółka, a nie gej. Poza tym to wszystko ok. Dziewczyny z dziewczynami przecież też się przyjaźnią i nic w tym dziwnego. Podtekstów podobnie nie ma żadnych, no i z czasem takie przyjaciółki trafiają do stada.

Znałam przypadek, że laska zakochała się w takim przyjacielu-geju. Co więcej, jemu też się zdawało, że się w niej zakochał. No właśnie - zdawało. Postanowili razem być, a po pół roku wszystko się rozpadło, bo on spotkał miłość swojego życia. Faceta, oczywiście. Ona została sama i zapłaciła za wszystko wielkim zawodem miłosnym i załamaniem psychicznym. Nie życzę tego Twojej znajomej.

Ewelinka23 Znałam przypadek, że laska zakochała się w takim przyjacielu-geju. Co więcej, jemu też się zdawało, że się w niej zakochał. No właśnie - zdawało. Postanowili razem być, a po pół roku wszystko się rozpadło, bo on spotkał miłość swojego życia. Faceta, oczywiście. Ona została sama i zapłaciła za wszystko wielkim zawodem miłosnym i załamaniem psychicznym. Nie życzę tego Twojej znajomej.
No i to jest dramat ;/ Zamiast ogladac sie za heteroseksualnymi, pelnowartościowymi chlopakami, wy kobitki wolicie gejów ;/

Antoszek
Ewelinka23 Znałam przypadek, że laska zakochała się w takim przyjacielu-geju. Co więcej, jemu też się zdawało, że się w niej zakochał. No właśnie - zdawało. Postanowili razem być, a po pół roku wszystko się rozpadło, bo on spotkał miłość swojego życia. Faceta, oczywiście. Ona została sama i zapłaciła za wszystko wielkim zawodem miłosnym i załamaniem psychicznym. Nie życzę tego Twojej znajomej.
No i to jest dramat ;/ Zamiast ogladac sie za heteroseksualnymi, pelnowartościowymi chlopakami, wy kobitki wolicie gejów ;/
Że niby geje są niepełnowartościowi? To chyba jedyny gatunek mężczyzn z którymi można się przyjaźnić, co ci jak to piszesz "pełnowartościowi" nie rozumieją kobiet w ogóle :P

A tak w ogóle to uważam, że nabiłyśmy sobie głowy obrazkami z filmów i seriali takich jak "Bridget Jones", "Mój chłopak się żeni", "Seks w wielkim mieście" i potem szukamy sobie takiego idealnego faceta-przyjaciółkę od zakupów i kobiet. Może mamy po prostu głęboką potrzebę dominacji, widzenia was w takiej roli ni to kobiety, ni to mężczyzny? ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przyjaźń gejem może odebrać szansę na miłość życia?