654
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi190
  • Ocen na +97
654 ppt ?

Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku? (191)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?

Napisał(a): ~Pedro -

1 kwietnia dopiero będzie a na życzenia świąteczno - noworoczne czas już minął więc pozostaje nam tylko włożyć między bajki wszelkie urojenia tego " pana " i zająć się własnymi sprawami np . małżonką leżącą odłogiem czy dziećmi mającymi trudności w szkole . Osobiście to włożyłbym wszystkich tych politycznych darmozjadów i szkodników do jednego wora , który wyrzuciłbym na bardzo odległy " śmietnik historii " tak by nie mieli już szansy na powrót do Polski i załatwianiu swoich brudnych spraw kosztem naszej pracy i naszych podatków . Oni wszyscy razem wzięci tak naprawdę martwią się tylko o jedno , a mianowicie o to , kiedy się skończy cierpliwość narodu i jak długo jeszcze udawać im się będzie życie na koszt obywateli RP . Co jakiś czas któryś z byłych mędrców wygłasza jakieś genialne teorie na temat spraw bieżących po to by choć trochę " zabłysnąć " w mediach i nie zaginąć całkiem w mrokach zapomnienia , dlatego też te wszystkie " newsy " są funta kłaków nie warte i mogą co najwyżej pokazać na jakim etapie rozwoju " politycznej głupoty " jest dany osobnik . Sikorski jest tak mniej więcej pośrodku na drodze do samounicestwienia więc nie dziwię się że wrzuca takie " sprawdzone prognozy " do mediów gdyż pomału już o nim zapominamy a za rok nie będzie go już widać tak jak wielu z nich odeszło już w mrok zapomnienia .

Re: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?

Napisał(a): ~gajowy marucha -

[tak to prawdab][b][b][b][/b][/b][/b][/b]
~Pedro 1 kwietnia dopiero będzie a na życzenia świąteczno - noworoczne czas już minął więc pozostaje nam tylko włożyć między bajki wszelkie urojenia tego " pana " i zająć się własnymi sprawami np . małżonką leżącą odłogiem czy dziećmi mającymi trudności w szkole . Osobiście to włożyłbym wszystkich tych politycznych darmozjadów i szkodników do jednego wora , który wyrzuciłbym na bardzo odległy " śmietnik historii " tak by nie mieli już szansy na powrót do Polski i załatwianiu swoich brudnych spraw kosztem naszej pracy i naszych podatków . Oni wszyscy razem wzięci tak naprawdę martwią się tylko o jedno , a mianowicie o to , kiedy się skończy cierpliwość narodu i jak długo jeszcze udawać im się będzie życie na koszt obywateli RP . Co jakiś czas któryś z byłych mędrców wygłasza jakieś genialne teorie na temat spraw bieżących po to by choć trochę " zabłysnąć " w mediach i nie zaginąć całkiem w mrokach zapomnienia , dlatego też te wszystkie " newsy " są funta kłaków nie warte i mogą co najwyżej pokazać na jakim etapie rozwoju " politycznej głupoty " jest dany osobnik . Sikorski jest tak mniej więcej pośrodku na drodze do samounicestwienia więc nie dziwię się że wrzuca takie " sprawdzone prognozy " do mediów gdyż pomału już o nim zapominamy a za rok nie będzie go już widać tak jak wielu z nich odeszło już w mrok zapomnienia .

Re: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?

Napisał(a): ~as11 -

~pela Jak to niemożliwe?! A ja uważam, że wcześniejsze wybory są bardzo możliwe! Ta cała rekonstrukcja rządu to wynik tego jak PiS pomału spada z piedestału. Wiadomo, że zagarnęli telewizję publiczną, która gra na ich korzyść, więc sondaże mogą być przekłamane. A jeśli nawet nie dojdzie do przedwczesnych wyborów to PiS i tak może się bardzo zdziwić w swoim czasie. Już nie mogę się doczekać
A PO zawładnęło TVN

Re: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?

Napisał(a): goś -

Już dwa lata czekam na te zarzuty i TS tylko jakoś brak konkretów i dowodów. Jest tylko prymitywna propaganda, ale słupki rosną więc to skuteczna propaganda. Wyborcy PIS kiedy rozliczycie swoich ulubieńców za brak zarzutów i dlaczego jeszcze niczego nie udowodniliscie przed sądem? A rozumiem jak sady będą wasze to i wyrok będzie zgodny z propaganda.

Re: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?

Napisał(a): ~hahaha -

hahaha blady strach padł na całą nowoczesną targowicę.... w głównie na kolesi z PO....bo afery wychodzą spod dywanu, cała Polska dowiaduje się ile nakradli złodzieje przez 8 lat.... więc boją się panicznie, bo wiedzą, że będą siedzieć, bo sądy zostaną zmienione i nie będzie w nich już złodziejów kolesi.... strach, kwik i krzyk....ale nic to nie POmoże... bo....za złe czyny trzeba POnieść ... karę... i tak będzie....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?