181
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi73
  • Ocen na +8
181 ppt ?

Przystojny facet czyli jaki? (74)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Przystojny facet czyli jaki?

Napisał(a): Gość -

braVooo Jak kobiety oceniają czy facet jest przystojny czy nie?
W moim przypadku część twierdzi, że jestem bardzo przystojny a część że im się nie podobam i że za nic by się ze mną nie umówiły.
O co kaman?
Może o intelekt? ;P

Reklama

Napisał(a): gość -

oj to rzecz względna ja zawsze uważałam że bruneci o piwnych oczach są przystojni... ale wtedy spotkałam mojego już teraz męża i bezgranicznie się w nim zakochałam a dodam że jest blondynem o niebieskich oczach:p
ale jak go pierwszy raz zobaczyłam to od razu powiedziałam do koleżanki że to będzie mój mąż i po 4 latach już nim był:))

każdy z nas ma w tym jak i w innych tematach inne kryterium dla mnie przystojny facet to wysoki brunet szatyn szczupły zadbany ... ale czy ładna miska da jeść? wygląd jest ważny ale nie najwazniekjszy ważne co ma w głowie i w sercu:)

Reklama

Alien4U
braVooo Jak kobiety oceniają czy facet jest przystojny czy nie?
W moim przypadku część twierdzi, że jestem bardzo przystojny a część że im się nie podobam i że za nic by się ze mną nie umówiły.
O co kaman?
Może o intelekt? ;P
Intelekt u fana Johnny Bravo ? dobre !!! :)))))))))

Reklama

Napisał(a): Tris -

Każda kobieta jest inna i każda ma inny gust :P , a po drugie kobiety zważają również na charakter i inteligencję :) , jeżeli facet ,,odpowiada" charakterem jak i inteligencją kobiecie, to nawet jakby nie był przystojny, to normalnej kobiecie i tak będzie się podobał i to bardzo :)) , bo ,,podbije" wygląd innymi ,,rzeczami" i ,,cechami", dlatego dla kobiety wygląd to drugorzędna ,,rzecz" :P , jeżeli facet byłby nie wiadomo jak boski, a charakter miałby niezbyt i z inteligencją słabo :\ , to żadna normalna kobieta nie zechce z takim być, ani nawet dnia spędzić :P , jedynie takie ,,pasujące" do niego :D czyli łatwe na kasę lub głupiutkie i bezmyślne :P

mortis
invader jesli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie to przyśle ci swoje zdjęcie
ale dzieciaki już nie zbierają pokemonów więc pecha masz:P:P
dzięki za mile słowa ale w tym temacie interesują mnie tylko opinie kobiet i nie zamierzam podobać się facetom choć bardziej przypominam Ryana Goslinga niż pokemony

Napisał(a): mortis -

invader
mortis
invader jesli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie to przyśle ci swoje zdjęcie
ale dzieciaki już nie zbierają pokemonów więc pecha masz:P:P
dzięki za mile słowa ale w tym temacie interesują mnie tylko opinie kobiet i nie zamierzam podobać się facetom choć bardziej przypominam Ryana Goslinga niż pokemony
no to zajefajnie
ja tam przypominam bulbasaura więc dzieciakom się podobam :P
a na powagę to niesamowity jesteś
jak ból zęba
pzdr narcyziku
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • przystojny facet
Do góry strony: Przystojny facet czyli jaki?