447
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37 tys.
  • Odpowiedzi73
  • Ocen na +1
447 ppt ?

Przystojny facet, to ZNACZY JAKI? (74)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Przystojny facet, to ZNACZY JAKI?

Napisał(a): Gość -

gość
karinanati
gość
karinanati
gość
gość Z rozmów z koleżankami wynika, że ich typ urody faceta jest taki:
- wzrost ok. 185 - 190 cm,
- wysportowana sylwetka,
- brunet,
- ciemna karnacja,
- oczy piwne,
- penis 20 cm.
Marzyć o takim to one sobie mogą.Pytanie tylko czy taki przystojniak by je chciał.W praktyce jest tak, że z tych marzeń nic nie wychodzi i każda baba łapie potem takiego jak jej się trafi żeby tylko mieć męża.
tu jest pytanie o wygląd, a nie o to czy by mnie chciał, zazdrośniku.
Nie muszę być zazdrosnym bo jestem przystojniakiem i od bab nie mogę się opędzić chociaż mam żonę i to piękną bo jako przystojniak mogłem przebierać w babach jak w ulęgałkach.
nie musisz,ale jesteś.
Oczywiście...jak każda baba ty wiesz najlepiej czy jetem zazdrosny czy nie.
baby- to masz w nosie chłopolu!
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Karinanati nie ma nawet w 1/3 tak przystojnego faceta o jakim marzy, ba, w ogóle nie ma faceta :) Ale na pewno ma rację z tym, że temat dotyczy ideałów, a nie możliwości zdobycia ideału, więc dajcie się dziewczynom spokojnie wypowiedzieć :)

gość Karinanati nie ma nawet w 1/3 tak przystojnego faceta o jakim marzy, ba, w ogóle nie ma faceta :) Ale na pewno ma rację z tym, że temat dotyczy ideałów, a nie możliwości zdobycia ideału, więc dajcie się dziewczynom spokojnie wypowiedzieć :)
nie masz pojęcia jakie towary traciły dla mnie głowę, ale to tylko opakowanie.

Reklama

karinanati
- wysportowana sylwetka,
- brunet,
- ciemna karnacja,
- oczy piwne,
- penis 20 cm.
i miły uśmiech, nie lubimy ponuraków. P.S. ten na foto jest nieciekawy, mimo, ze brunet.
Jaki znowu brunet? To ciemny blondyn a najdalej szatyn i jeszcze ta koszmarna zjeżdżalnia na jego brzuchu. :)

Dla mnie przystojny jest mężczyzna w typie Gerarda Butlera i to w tych okresach kiedy lekko przybiera na wadze, ma dłuższe włosy i zarost na twarzy. Łysoli i jeżyków nie trawię.

karinanati
gość Karinanati nie ma nawet w 1/3 tak przystojnego faceta o jakim marzy, ba, w ogóle nie ma faceta :) Ale na pewno ma rację z tym, że temat dotyczy ideałów, a nie możliwości zdobycia ideału, więc dajcie się dziewczynom spokojnie wypowiedzieć :)
No tak, zwłaszcza słyszę to od 70-letnich ciotek będących starymi pannami. Ale szczerze to niewiele mnie interesuje jakie powodzenie miałaś, za to interesuje mnie ile cm we wzwodzie miał twój najhojniej obdarzony partner a ile najsłabiej obdarzony :)

Reklama

gość
karinanati
No tak, zwłaszcza słyszę to od 70-letnich ciotek będących starymi pannami. Ale szczerze to niewiele mnie interesuje jakie powodzenie miałaś, za to interesuje mnie ile cm we wzwodzie miał twój najhojniej obdarzony partner a ile najsłabiej obdarzony :)
mam gdzieś czy mi wierzysz.

Reklama

- wysportowana sylwetka,
- brunet,
- ciemna karnacja,
- oczy piwne,
- penis 20 cm.
...a jak mam wszystko prócz piwnych oczu ?:)

gość
- wysportowana sylwetka,
- brunet,
- ciemna karnacja,
- oczy piwne,
- penis 20 cm.
...a jak mam wszystko prócz piwnych oczu ?:)
Oblecę jakoś bez tych piwnych oczu?

- wysportowana sylwetka,
- brunet,
- ciemna karnacja,
- oczy piwne,
- penis 20 cm.
Poszczególnym kobietom jedna lub dwie z tych cech mogą nie pasować np. kobieta będzie wolała oczy niebieskie zamiast piwnych lub członka 18 cm zamiast 20 cm, ale generalnie powyższy opis w przybliżeniu odzwierciedla typ mężczyzny preferowany przez kobiety. Temat wyczerpał się :)

Co człowiek to inny gust, więc pytanie jakie padło jest w stylu "czy masło jest maślane?". Po co tylko zaraz się tutaj nawzajem hejtować - kto , z kim , jak dużo i jak duży ? Piękna dziewczyna czy przystojniak i ich atrakcyjność szybko rozmywa się w szarzyźnie codzienności i tak naprawdę pozostaje tylko człowiek z jego charakterem. Pozdrawiam i życzę dużo uśmiechu i mniej nerwowej, poniedziałkowej spiny.

przykro sie czyta jak z normalnie zadanego pytania zaczyna sie głupia pyskówka. Na dodatek sprowokowana przez kolege z kompleksami. Wracając do tematu, uważam że wszystkie cechy muszą w jakis sposób do siebie pasować. Oczywiście moge sie nieco mylić (jestem facetem). Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • przystojny
  • facet
  • przystojny facet
  • co to znaczy przystojny
  • przystojny mczyzna
  • mezczyzna przystojny regula
  • przystojny facet
  • co to znaczy przystojny mezczyzna
  • Przystojny mezczyzna
  • co to znaczy ze ktos jest przystojny
  • przystojny chopak
  • przystojny mczyzna
  • facet meski
  • przystojny pan
Do góry strony: Przystojny facet, to ZNACZY JAKI?