447
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37 tys.
  • Odpowiedzi73
  • Ocen na +1
447 ppt ?

Przystojny facet, to ZNACZY JAKI? (74)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Przystojny facet, to ZNACZY JAKI?

Napisał(a): gość -

jak to się kiedyś mówiło?długość nie gra roli,ale..20cm?Co tak mało?Zacznijmy od wersji hardmoże 38-40?Żałosne.Wracając do sylwetki owszem facet jak i kobieta musza mieć tą sylwetkę gdyż między innymi to odgrywa pierwszą rolę w spotkaniu...kolejny żałosny motyw.Ale mimo wszystko prawdziwy.Każda tutaj wypisuje o modelach a same jakie jesteście?Idealne?piękności?miss?haha mogę sie założyć że daleka droga do ideału
gość
gość Z rozmów z koleżankami wynika, że ich typ urody faceta jest taki:
- wzrost ok. 185 - 190 cm,
- wysportowana sylwetka,
- brunet,
- ciemna karnacja,
- oczy piwne,
- penis 20 cm.
Marzyć o takim to one sobie mogą.Pytanie tylko czy taki przystojniak by je chciał.W praktyce jest tak, że z tych marzeń nic nie wychodzi i każda baba łapie potem takiego jak jej się trafi żeby tylko mieć męża.
INTERIA.PL

Facet ma być przede wszystkim dobrym myśliwym. Oczywiście powinien dać o siebie i swój wygląd. Jednak bez przesady, której przykładem jest zdjęcie chłopca z siłowni w delikatnym makijażu.
Widzę że na forum dla facetów jest jakiś idiotyczny wpis którego popularność jest pompowana przez dwa dziwnie nadaktywne osobniki płci żeńskiej najpewniej działaczki ruchu femen. hahahahaha
Faceci nie dajcie się zwariować! To kobiety mają przede wszystkim ładnie wyglądać. My faceci mamy być zaradni i przedsiębiorczy. I żadne ale to żadne fikcje wymyślane przez fanatyczne wyznawczynie gender oraz wykolejonego feminizmu tego nie zmienią. Zarówno ich gen jak i gen chłopców którzy zastaną wykolejeni przez różnego rodzaju feminizm, gender i inne pokrewne zaniknie.
My rozsądni mężczyźni patrzymy z rozbawieniem i politowaniem na te XX wieczne zabobony i przesądy (mówię tu o gender, i zdegenerowanym feminizmie).

Reklama

warto zastosować powiedzenie że o gustach się nie rozmawia bo to co jest ładne dla jednej osoby nie znaczy że jest ładne dla drugiej
..i każda zmora znajdzie swego amatora :)

Większość mężczyzn jest przystojnych i ma coś interesującego i pociągającego w sobie czy to blondyn czy brunet każdy na swój sposób jest atrakcyjny ……i ktoś kto założył ten wątek chyba ma ,,naście,, lat i nie wie co w życiu jest ważne ;/

10/10

gość Facet ma być przede wszystkim dobrym myśliwym. Oczywiście powinien dać o siebie i swój wygląd. Jednak bez przesady, której przykładem jest zdjęcie chłopca z siłowni w delikatnym makijażu.
Widzę że na forum dla facetów jest jakiś idiotyczny wpis którego popularność jest pompowana przez dwa dziwnie nadaktywne osobniki płci żeńskiej najpewniej działaczki ruchu femen. hahahahaha
Faceci nie dajcie się zwariować! To kobiety mają przede wszystkim ładnie wyglądać. My faceci mamy być zaradni i przedsiębiorczy. I żadne ale to żadne fikcje wymyślane przez fanatyczne wyznawczynie gender oraz wykolejonego feminizmu tego nie zmienią. Zarówno ich gen jak i gen chłopców którzy zastaną wykolejeni przez różnego rodzaju feminizm, gender i inne pokrewne zaniknie.
My rozsądni mężczyźni patrzymy z rozbawieniem i politowaniem na te XX wieczne zabobony i przesądy (mówię tu o gender, i zdegenerowanym feminizmie).

Reklama

Napisał(a): MariusG -

najprzyjemniejszy komplement jaki ja slyszalem to "ale mialam orgazm" :) a jaki powinien byc przystojny facet ?kazda kobieta ma inny wzorzec ,jednej sie podobaja z kaloryferem drugiej z malym brzuszkiem , ale z tego co wiem to taki facet "model" to za wiekszoscia nawet sie nie obejrzy ,on ma swoje grono i raczej w nim sie obraca ,lub jak to czesto bywa jest gejem ,a jak nie jest to jest lalusiem lub maminsynkiem,a ponoc kobiety wola u mezczyzn inteligencje a nie zewnetrzny wyglad ,co z tego ze facey wyglada dobrze jak stosunek zajmuje mu tyle co ugotowanie jajek na miekko . :)
Dbac o siebie powinien kazdy ,bez wzgledu na wiek czy plec ,ja wole kobiete ktora dba o siebie, mezczyzna powinien zawsze pachniec ,byc ubrany niekoniecznie w garnitur ale dobrze ,pantofle jeansy i koszule no moze koszulke polo ,facet nie powinien miec miesnia piwnego tylko troszke zadbac o to by go nie bylo ,chodz w miare wieku jest coraz trudniej ,ja mam 34 lata ,miesnia piwnego nie mam a z kaloryfera zostalo polowe zeberek ,hehe ,gdybym mial wiecej czasu to napewno wrocilbym do sportu ,teraz troszke wiecej obowiazkow ,wiec uwazam jak jem i staram sie chociaz sam w domu cos zrobic ,przynajmniej po 50 brzuszkow i 50pompek codziennie lub co drugi dzien.

gość
karinanati
gość
karinanati
gość
- wysportowana sylwetka,
- brunet,
- ciemna karnacja,
- oczy piwne,
- penis 20 cm.
Marzyć o takim to one sobie mogą.Pytanie tylko czy taki przystojniak by je chciał.W praktyce jest tak, że z tych marzeń nic nie wychodzi i każda baba łapie potem takiego jak jej się trafi żeby tylko mieć męża.
tu jest pytanie o wygląd, a nie o to czy by mnie chciał, zazdrośniku.
Nie muszę być zazdrosnym bo jestem przystojniakiem i od bab nie mogę się opędzić chociaż mam żonę i to piękną bo jako przystojniak mogłem przebierać w babach jak w ulęgałkach.
nie musisz,ale jesteś.
Oczywiście...jak każda baba ty wiesz najlepiej czy jetem zazdrosny czy nie.
Ty kolego co to sie tak przechwalasz jaki to ty nie jestes przystojny, przeslij swoje zdjecie to ocenimy i wyprowadzimy Cie z bledu :-)

Reklama

a kobiety zarzucają mężczyznom, że to oni patrzą tylko na wygląd. Co za hipokryzja. Każda by chciała przystojnego z dużą fujarką, nawet te grube i niezbyt atrakcyjne... Dlatego chyba lepiej, że jestem sam. A z resztą, i tak się nie spodobam dzisiejszym księżniczkom :p 184 cm to za mało, 83 kg, muskulatury jak u tych z obrazka nie mam, więc też odpadam. Na dodatek łysieję i ścinam się na jeżyka. No i jeszcze ten penis - mam tylko 15 cm :P

byc przystojnym,zadbanym wyksztalconym to tez problem bo tak faceci jak baby zakochuja sie w tobie i nie daja ci przez lata spokoju bo tak baby jak i chlopy chca z taba uprawiac seks i ciagle jestes wtedy na fali bo ciagle o tobie mowia bo odtracone baby sie na tobie mszcza i wymyslaja coraz to nowe ploty na twoj temat aby ci popsuc opinie i ci zaszkodzic bo nie dobraly sie do twojego penisa a i mezczyzni podobnie ci dogaduja i wtoruja babom nie tylko z tego powodu ze ci zazdroszcza urody itd ale zakochuja sie w tobie i marza miec cie jak nie sam na sam to przynajmniej w trojkacie lozkowym.Tak ze bycie przystojnym to nie jest latwe zycie bo nie ma sie nigdy spokoju,a jak sie jest wierny to masz przechlapane,a baby i chlopy chca zeby twoj penis byl ogolnie dostepny dla wszystkich chetnych bo oni chca sie pieprzyc z toba.tak jest od lat w brzegu dolnym kolo wroclawia z nauczycielem czlowiek od lat nie ma spokoju i spokojnie nie moze przejsc ulica,a tak on pragnie miec wrescie spokoj od mezczyzn i kobiet.===========nauczyciele brzeg dolny kolo wroclawia

Napisał(a): MissSilentMegan -

- wysportowana sylwetka,
- brunet,
- ciemna karnacja,
- oczy piwne,
- penis 20 cm.
Dopiszę jeszcze
- niepalący
- niepijący
- i żeby miał wszystkie zęby
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • przystojny facet
  • facet
  • przystojny
  • co to znaczy przystojny
  • przystojny mczyzna
  • przystojny pan
  • co to znaczy przystojny mezczyzna
  • przystojny facet
  • mezczyzna przystojny regula
  • facet meski
  • co to znaczy ze ktos jest przystojny
  • przystojny chopak
  • przystojny mczyzna
  • Przystojny mezczyzna
Do góry strony: Przystojny facet, to ZNACZY JAKI?