444
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37 tys.
  • Odpowiedzi72
  • Ocen na +0
444 ppt ?

Przystojny facet, to ZNACZY JAKI? (73)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Przystojny facet, to ZNACZY JAKI?

Napisał(a): gość -

Większość tu piszących kobiet to zapewne otyłe pasztety, a wymagania mają jak księżna Diana. Koniec końcem znajdą ciapatego, lub w najlepszym wypadku Niemca, albo Ngola, który kręci kebaby i leje je kilka razy w tygodniu. Narobi 6 dzieci. I na tym zakończy się ich gwiazdorzenie o smukłym, umięśnionym, ciemnookim, brunecie. Uważam, że Polskim kobietom odbija, za dużo TVN i bzdur czytanych z netu. Zjedzcie kobiety snickersa, lub pokażcie, że jesteście warte zainteresowania kogokolwiek.
INTERIA.PL

Reklama

Jak to mówił "Rysiek z klanu" ()w wersji mafia dla psa...może być geba nie w tamburyn...ale musi być to cuś.
Ja słycszałem komplementy czyt. fakty (co najmniej 3 razy, więc prawda) że mam (ponodno, ale z tym sie nie będę spierał) ładne:
- oczy (niebieskie a w zasadzie błękitne);
- dłonie;
- włosy (gęsta blond czupryna)...
- 186 cm;
- niezłą nawijkę;
- tęmbr głosu...więcej grzechów nie pamiętam.
Pzredewszystkim musimy być "jacyś" nijakość nie jest w cenie, jakkolwiek byśmy nie byli boscy czyt. ciacho.

Pozdrawiam wszystki Panie :-)

Reklama

A ja zauważyłem, że zależnie od tego jak się ubiorę tak kobiety reagują swoim zainteresowaniem w stosunku do mnie. Przecież nie chodzi się z gołą klatą na wierzchu i opisem swoich parametrów, dla rozmnażania tak ważnych. Im bliżej jestem trendów opisywanych w magazynach o modzie, ale bez przejaskrawień oraz zbliżam strój do elegancji niż do ekspresji tym zainteresowanie ich w stosunku do mnie rośnie , znaczy się przystojnieję. Piotr Bukartyk dawno to zauważył w piosence - Kobiety jak te kwiaty . Dla każdego chłopaka z kompleksami poszukującego kobiety - ubierzcie się raz porządnie, najwięcej inwestując w buty, a zobaczycie jak kobiety wówczas opisują przystojnego faceta. Na marginesie dodajcie do tego jeszcze taniec który urzeka i pozorni przystojniacy bledną, aż stają się dla kobiet nie ciekawi. W skócie - Przystoiny znaczy się przy takim warto stać, być. Hej

Reklama

karinanati
gość Z rozmów z koleżankami wynika, że ich typ urody faceta jest taki:
- wzrost ok. 185 - 190 cm,
- wysportowana sylwetka,
- brunet,
- ciemna karnacja,
- oczy piwne,
- penis 20 cm.
i miły uśmiech, nie lubimy ponuraków. P.S. ten na foto jest nieciekawy, mimo, ze brunet.
żyły mu widać jest wstrętny łeee...

gość
karinanati
- wysportowana sylwetka,
- brunet,
- ciemna karnacja,
- oczy piwne,
- penis 20 cm.
i miły uśmiech, nie lubimy ponuraków. P.S. ten na foto jest nieciekawy, mimo, ze brunet.
żyły mu widać jest wstrętny łeee...
wybrzydzasz;)

- wysportowana sylwetka,
- brunet,
- ciemna karnacja,
- oczy piwne,
- penis 20 cm.
Czarne włosy nieee! zbyt rumuńsko-arabowaty. Włosy ciemno blond, oczy duże niebieskie, szerokie muskularne ramiona, wąski w pasie.Najlepszy taki jak Dawid Beckham ,Brad Pitt
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • przystojny facet
  • przystojny mczyzna
  • facet
  • przystojny
  • przystojny pan
  • co to znaczy przystojny
  • co to znaczy przystojny mezczyzna
  • przystojny facet
  • mezczyzna przystojny regula
  • facet meski
  • co to znaczy ze ktos jest przystojny
  • przystojny chopak
  • przystojny mczyzna
  • Przystojny mezczyzna
Do góry strony: Przystojny facet, to ZNACZY JAKI?