Odpowiadasz na:
Przystojny facet, to ZNACZY JAKI?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Jeden z najczęstszych komplementów, określeń kobiet dla facetów. Według znajomych koleżanek ich typy "przystojnych facetów" nie mają często nic wspólnego z ideałem. Co więc sprawia, że kobieta uważa mężczyznę za atrakcyjnego? Jakie komplementy Panowie najczęściej słyszeliście od kobiet?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Reklama

Re: Przystojny facet, to ZNACZY JAKI?

Napisał(a): ~dno -

gość Z rozmów z koleżankami wynika, że ich typ urody faceta jest taki:
- wzrost ok. 185 - 190 cm,
- wysportowana sylwetka,
- brunet,
- ciemna karnacja,
- oczy piwne,
- penis 20 cm.
ale dno

Re: Przystojny facet, to ZNACZY JAKI?

Napisał(a): ~TaaJew -

Witam. Właśnie wpisałem w google "co to znaczy przystojny facet", a dodam, że jestem facetem.

Nie wpisałbym tego, gdybym ostatnio nie dowiedział się dziwnych rzeczy w realu. Tutaj natomiast widzę podobnie dziwne definicje przystojności.

Ja Wam, drogie Panie, uproszczę sprawę.

Wy gadacie tutaj o atrakcyjności mężczyzn. Na którą składa się wiele czynników.

Nawet na samą atrakcyjność fizyczną.

Ale uwaga - fizyczna atrakcyjność to nie przystojność.

Przystojny oznacza po prostu - uwaga - fajny z ryja.

Oczywiście, fajny z ryja może być dla jednej kobiety, dla drugiej nie. Ale definicja pozostaje ta sama.

Tak, jak kobieta piękna to kobieta piękna z twarzy.

Jak mówimy "piękna kobieta", nie mamy na myśli jej tyłka, bioder, piersi. O tym mówimy mówiąc np. "zgrabna".

Czy teraz już wszystko jasne? W przystojność nie wlicza się wzrost, muskulatura czy pieprzyk na dupie. Przystojność oznacza fajny wygląd twarzy. Jest jednym z czynnikiem atrakcyjności zewnętrznej.

Dziękuję, dobranoc.

Reklama