19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń748
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
19 ppt ?

Przytulanie podczas snu (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przytulanie podczas snu

Napisał(a): Gość -

Nie wiem jak wy ale ja jak śpię to śpię i nie lubię się zbytnio przytulać, ewentualnie jakąś pozycja na łyżeczkę czy zasypianie na klacie faceta. Mój facet natomiast uwielbia spać wplątany we mnie,twarz przy twarzy i ściska mnie tak że nie mam praktycznie możliwości ruchu, nie powiem jest to przyjemne ale ja w takiej pozycji spać nie mogę. A jak mu kiedyś zwróciłam uwagę to niby w żartach odpowiedział "co, zrobiłem swoje i mogę spadać".

Re: Przytulanie podczas snu

Sama Lubie tak jak Ty. Jak " zrobi swoje" niech nie spada tylko swobodnie da się wyspać. Wystarczająco miło jest jeśli przełoży przeze mnie rękę lub lekko się przytuli.
Przecież to barbarzyństwo nakazywać komuś oddychać zużytym przez siebie powietrzem. Dziwny sposób na okazywanie uczuć.

Reklama

Sama Lubie tak jak Ty. Jak " zrobi swoje" niech nie spada tylko swobodnie da się wyspać. Wystarczająco miło jest jeśli przełoży przeze mnie rękę lub lekko się przytuli.
lubię się chwilę przytulać taka bliskość kontakt, ale potem najlepiej na dwa misie....
dupcia do dupci i śpi się:))

Reklama

Napisał(a): Tris -

Czokolad ty jesteś ślepa i niemyśląca czy co.....??
Bo ty kompletnie nic sobie z naszych uwag i odpowiedzi nie robisz, pomyśl trochę, bo już brak słów na ciebie....

Reklama

Napisał(a): waldiwlodawa -

waldiwlodawa Ojej...Twoj facet Cie przytula...?, co on sobie mysli..., to nie ladnie przytulac sie do swojej kobiety...wredny chlop...
Albo ja jestem wariat, albo juz swiat zwariowal...

Napisał(a): Tris -

waldiwlodawa
waldiwlodawa Ojej...Twoj facet Cie przytula...?, co on sobie mysli..., to nie ladnie przytulac sie do swojej kobiety...wredny chlop...
Nie, to pewnie od tych Walentynek masz zawrót głowy :)))

Napisał(a): ~gośc -

~pejot
Dokładnie! Lubię przytulanie ale nie jak chcę spać! Na szczęście na http://top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Towarzyskie-15 są mężczyźni, którzy zaspokajają wszystkie moje potrzeby ;)
A ja kocham swojego partnera i uwielbiam zasypiac wtulona w jego cieple cialo.....

Napisał(a): waldiwlodawa -

Tris
waldiwlodawa
Co za swiat...?
Witaj Tris...Milego Dnia...:)))

Napisał(a): ~bryk -

waldiwlodawa
Tris
waldiwlodawa
Co za swiat...?
Witaj Tris...Milego Dnia...:)))
zamiast ciągle dawać sobie 21 punktów (21 poziom, niestety nie umysłu), daj czasami sobie,
tak dla nie poznaki minus 21 punktów...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • przytulanie przez sen
  • co facet mysli jak przytula dziewczyne
  • gdy facet przytula kobiete przez sen
  • chlopak przytula dziewczyne podczas snu
  • gdy facet przytula podczas snu
  • przytulanie podczas snu chlopaka
  • facet przytula przez sen
  • lubisz przytula swoj dziewczyne podczas snu?
  • sen przytula
  • przytulanie przez faceta przez sen
  • sen dziewczyna przytula sie z innym
  • jak przytula podczas snu
  • sen dziewczyna sie do mnie przytulala
  • przytulanie sie do klaty chlopaka
  • jak przytulic sie podczas snu
Do góry strony: Przytulanie podczas snu