6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń32
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Puder ryżowy czy bambusowy (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Puder ryżowy czy bambusowy

Napisał(a): ~arabesca -

Niedawno dowiedziałam się o technice makijażowej baking, bardzo mi się spodobała i postanowiłam się jej nauczyć. Zgodnie z zaleceniami zakupiłam puder ryżowy, który podobno jest jedynym słusznym pudrem do tej techniki. Znajoma jednak doradziła mi, żebym zastanowiła się też nad pudrem bambusowym. Podobno daje efekt satyny na skórze i znacznie lepiej kryje niedoskonałości. Puder ryżowy czy bambusowy, co jest lepsze? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia i mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Opakowanie pudru ryżowego mam napoczęte, więc głupio byłoby go wyrzucać, ale jeśli puder bambusowy miałby okazać się lepszy to bardzo chętnie bym się na niego przerzuciła.
INTERIA.PL

Re: Puder ryżowy czy bambusowy

Napisał(a): ~czart -

Tak jak napisałaś, to wszystko zależy od tego jakie potrzeby ma twoja cera i jaki efekt chcesz osiągnąć bo trochę co innego daje puder ryżowy a trochę co innego daje bambusowy. Ja uważam że w przypadku kosmetyków zawsze jest dobrze przetestować to na sobie bo każdy ma tak inną skórę że w ciemno to się nie da nic powiedzieć na 100%.

Reklama

Napisał(a): ~bumbka -

I puder ryżowy i bambusowy świetnie nadają się do cery przetłuszczającej się. Puder ryżowy to świetny wybór dla osób z trądzikiem, ponieważ dobrze łagodzi stany zapalane. Oba pudry to dobre alternatywy dla drogeryjnych pudrów, z uwagi na skład, są to po prostu naturalne środki. Co jest lepsze dla siebie, musisz zdecydować sama.

Reklama

Napisał(a): ~gryka -

Rozumiem, że używasz pudru na co dzień? Ja tylko w upalne dni. Jesteś pewna, że potrzebujesz tego każdego dnia? Może masz jakieś większe problemy z cerą które trzeba by rozwiązać? Jeśli ktoś świeci się cały dzień i musi się tynkować to zdecydowanie ma problem z nadprodukcja sebum. Ja kiedyś co dziennie używałam pudru ale miałam dość. Przerzuciłam się na inne środki matujące, zwłaszcza w mgiełce. Polecam, znacznie łatwiejsza aplikacja.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Puder ryżowy czy bambusowy