22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń305
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +-4
22 ppt ?

Puder transparentny - opinie (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Puder transparentny - opinie

Napisał(a): Gość -

Dziewczyny co sądzicie o pudrach transparentnych? Stosujecie? Ja właśnie zastanawiam się nad kupnem. Ciężko mi jednak uwierzyć w to że taki biały podkład po nałożeniu działa jak kameleon i dostosowuje się do naszej skóry. Faktycznie te pudry tak działają? Jakie według was są zalety, a jakie wady pudru transparentnego?
INTERIA.PL

Re: Puder transparentny - opinie

Napisał(a): Gość -

Ja już od jakiegoś czasu stosuję pudry transparentne, więc mogę się wypowiedzieć w tej kwestii :)
Według mnie puder transparentny czasem powoduje, że skóra się strasznie świeci, zwłaszcza latem kiedy jest naprawdę gorąco. Jednak w zimniejsze dni jest idealny i utrzymuje się bardzo długo na twarzy. Musisz się rozejrzeć, bo wiadomo, że to też zależy od marki, ale ogólnie ja sobie chwalę pudry transparentne i polecam :)

Reklama

Napisał(a): JuliaTylko -

U mnie puder transparentny sprawdza się świetnie. Nie zawsze nakładam podkład, ale puder obowiązkowo. Efekt jest taki, że światło, które załamuje się na twarzy nie podkreśla zmarszczek, buzia jest jakby lekko wygładzona i rozświetlona.
Używam pudrów z Vipery (ulubiony), z Yves Rocher i z Wibo.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~aneczka23 -

Ja polecam puder od Pierre Rene, prasowanyhttps://www.p(...)-powder jest super, fajnie sprawdza sie na twarzy, fajnie matuje a jednocześnie sprawia, że skóra wygląda naturalnie. Ogólnie Pierre Rene ma fajne kosmetyki, bo nie dość, że są tanie to jest to również marka Polska, której produkty nie są testowane na zwierzętach.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Puder transparentny - opinie