Odpowiadasz na:
Puder transparentny - opinie

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Dziewczyny co sądzicie o pudrach transparentnych? Stosujecie? Ja właśnie zastanawiam się nad kupnem. Ciężko mi jednak uwierzyć w to że taki biały podkład po nałożeniu działa jak kameleon i dostosowuje się do naszej skóry. Faktycznie te pudry tak działają? Jakie według was są zalety, a jakie wady pudru transparentnego?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Puder transparentny - opinie

Napisał(a): ~irenkawolka99 -

U mnie bardzo dobrze sprawdza się puder matujący z eshopannabelle. Jest mineralny, nie zapycha i matuje na cały dzień. Dodatkowo skóra jest ładnie jedwabista.

Reklama

Napisał(a): ~Patrysia -

Uzywam pudru transparentnego, zeby utrwalic makijaz, bo w ciagu dnia nie zawsze mam czas w pracy, zeby robic jakies poprawki. Na ten moment mam puder z Eveline, Matt my day z jedwabiem. Fajny. Utrwala na dlugo, dodaje skorze troche blasku, wiec makijaz wyglada naprawde ladnie i naturalnie.

Napisał(a): ~myszolinda -

niestety musze uzywac pudru, bo bez niego cera szybko zaczyna mi sie swiecic... z transparentnych pudrow najbardziej chwale sobie eveline matt my day z jedwabiem. jest leciutki, nie zapycha porów, ładnie matowi i co najwazniejsze-nie bieli cery!!

Reklama