23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń641
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +6
23 ppt ?

Punkt G (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Punkt G

Napisał(a): Gość -

feverck Niestety nie potrafię odmówić kobiecie
brynka
feverck Jest w jego znajdywaniu jestem dobry
popieram jest na 100%a czy kolega jest dobry w jego znajdywaniu ...nie mi osądzać:)
hhmm jeżeli jesteś wolny to ok
a jeśli jesteś zajęty to mam nadzięję,że piszesz o swojej partnerce

Reklama

feverck I tak i nie
brynka
brynka
popieram jest na 100%a czy kolega jest dobry w jego znajdywaniu ...nie mi osądzać:)
dobrze nie w nikam:)
miłego wieczorku ja niestety znikam:)

Napisał(a): feverck -

Pa do zobaczenia
brynka
feverck I tak i nie
brynka
brynka
dobrze nie w nikam:)
miłego wieczorku ja niestety znikam:)

Punkt G to właściwie nie jeden punkt, ale obszar szczególnie wrażliwych komórek umiejscowionych na przedniej ścianie pochwy, chociaż jest też teoria, że orgazm wywołuje nie samo stymulowanie punktu, ale skurcz pochwy, jaki następuje wskutek stymulacji punktu G. Prawda jest jednak taka, że nie istnieje coś takiego jak magiczny guzik po naciśnięciu którego kobieta natychmiast i zawsze będzie miała orgazm. W Poradni psychologiczno-Psychiatrycznej Magdaleny Senderowskiej http://www.ps(...)ogiczna tłumaczył mi, że orgazm u kobiety to sprawa skomplikowana związana z układem współczulnym i przywspółczulnym. Słowem prawdopodobieństwo orgazmu o kobiety zwiększają takie czynniki jak atrakcyjność partnera (to wydaje się oczywiste), ale też poczucie bezpieczeństwa kobiety, jej wygoda, np. to czy nie marzną jej nogi wystające spod kołdry (niby głupota, ale podobno dosyć ważna), faza cyklu menstruacyjnego długość i jakość wcześniejszej gry wstępnej i wiele, wiele innych. Słowem, jeśli nie zadbamy wcześniej odpowiednio o partnerkę to nawet jeśli znajdziemy ten punkt G to on po prostu nie zadziała nawet jeśli będziemy w niego tłukli jak w bęben. Ma na to wpływ ukrwienie narządów płciowych, poziom hormonów itd.
« Wróć do tematów