169
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi148
  • Ocen na +-80
169 ppt ?

Punkty punkciki i ta cala zabawa (149)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Punkty punkciki i ta cala zabawa

Napisał(a): Kinia223 -

bodzik1
~PRAWDA
Alicjaja
~PRAWDA
Alicjaja
~Obliczaprawdy A teraz trochę historii z moich obserwacji wynika ,że pare osób Alicjaja której z 15 punktów poszybowało do punktow 21 pomimo ,że bawi się w odbieranie punktów zrobilamjuz tak w przypadku ezepaty ,season i pare osob które z nią zadarły mają naraz punktów na minusie- wszystkie koleżanki jej mają 21 punktów .Myslę więc ,że administracja nie popisała sie bo dała mozliwość karania się nawzajem .Dziwne to wszystko...
Chwila..po pierwsze mój poziom wcześniej wynosił 18 jak już tak sprawdzasz,
ale dostałam dwa ostrzeżenia..i z automatu zabierają punkty..to i poziom spada.
Mam pisać do swoich znajomych..aby mnie nie punktowali..bo Ty masz swego,
rodzaju z tym problem ? takie osoby..nie mylić z osobowościami..jak ezapata,
czy season..nie powinny mieć tutaj prawa bytu..dlatego też będzie tak,
a nie inaczej. W razie dalszych pytań....proszę się nie krępować.
Nie mają prawa bytu bo ty tak postanowiłaś ? .Pewnie ,że ci popunktowałi za kapuste i chwast trzy zdania dostalas powyzej 100 punktów nie jest to sprawiedliwe ,ale czy tutaj cokolwiek jest sprawiedliwe wzasadzie za to co zrobilaś co napisalaś to tez nie masz racji bytu tutaj .Zapytajmy Alicjija czy pozwoli nam byc na forum jesteś chora :) i ktoś procz osob z twojego kołka adoracji to widzi . Co ci zrobil season naplul ci w twarz dobrze zrobil hehe:D
Szczerze powiedziawszy.. mam w doopie Twoją opinię..i będę punktować ile wlezie.
System..na to pozwala..proste jak drut :))
Zastanawiam się czy ty w ogole masz rodzine zamiast jej poswiecac czas to ty minusujesz ludzi ktorzy ci sie nie widzą jestes straszną hipokrytką postepuj tak dalej...Powodzenia.
::D:D:D::D:D:D::D:D:D::D:D::D:D:D::D:D:D:D::D:D:D:D::D:D:D:D:D:
czy wy niczego się nie jesteście w stanie nauczyć????xD

Po moim przykładzie powinniście wiedzieć że teksty w stylu '''czy masz rodzinę....dzieci.....czy nie ma cię kto wyru...ć '' na nas nie działają''.?..xD
takie teksty mogą działać tylko na tego u którego w rzeczywistości tak jest....:)))))))))
żal doopę ściska....ja wiem.... ale niestety....musicie się z tym pogodzić....:)))))))
Że są tu ludzie których stać na całodzienne siedzenie na doopie i pisanie pierdółek....:))))))))))))))
No właśnie, wolność mamy i jeśli ktoś chce sobie przesiadywać na forum Interii nawet 24 godziny na dobę, jego sprawa.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Kinia223
No właśnie, wolność mamy i jeśli ktoś chce sobie przesiadywać na forum Interii nawet 24 godziny na dobę, jego sprawa.
Tylko niektórym tak jakoś dziwnie tego żal......xD
Internet z limitem mają....czy jak......?
xD

bodzik1
Kinia223
Tylko niektórym tak jakoś dziwnie tego żal......xD
Internet z limitem mają....czy jak......?
xD
Ja przynajmniej nie mam tego problemu bo nie ja siedzę przy komputerze ale komputer jest przy mnie. Jak się komu nie podoba niech go wyśle na spacer.

Reklama

Napisał(a): ~BAŁTYK -

Łooooo.....ludzie opanujcie emocje.Czy Polska naprawdę jest taka podzielona?I jeszcze wewnątrz własnego grona na frakcje.Po co wam te punkty ujemne czy dodatnie,żywicie się tym,ubieracie?Chcecie się wyżyć to proszę walcie mi ujemne policzę ilu was jest!Przypomina mi to jak kiedyś na rekolekcjach rozdawano za uczestnictwo serduszka z papieru kolorowego które to po 10-tej sztuce zamieniało się na gwiazdę z papieru owiniętą w sreberko żeby w ostateczności oddać ją na religii jako dowód uczestnictwa w rekolekcjach.Ot i interes.

Krolewicz S2013 Albo jesteś tym gosciem ,albo zapomnialeś juz co pisaleś Pozdro .

Posłuchaj mnie uważnie to co wklejasz nie ma nic wspólnego z tym co ja piszę wyżej nie precyzujesz o jaki spór Ci chodzi (wpis do którego się odniosłem ) a podajesz wpis inny pod cytowaną wypowiedzią gościa - ta sytuacja która przytaczasz dotyczyła tylko jednego wpisu i jednego zachowania Admina co nie świadczy o ogólnej stronniczości to o czym pisaliśmy powyżej nie ma nic wspólnego z tym jak interpretujesz mój wcześniejszy wpis który cytujesz.rozumiesz ? po moim wpisie kilkukrotnie Admin pisał że nie jest stroną w konflikcie , nie będę jak zdarta płyta pisał na okrągło lub zakładać wątek za wątkiem jak to kogoś źle potraktowano tym bardziej że sam zainteresowany milczał w temacie co ja adwokat diabła czy co ? mam podobnie jak on wklejać do upadłego to co pisałem wcześniej ? Moja interpretacja się nie zmieniła jednak swoje problemy załatwiajcie sami mnie przestały interesować .

Ten temat bez sensu odpisuję z grzeczności i cierpliwości.. która się kończy

Reklama

Napisał(a): ~GOSC -

bodzik1
~ezapat Niepotrzebnie sie wcinasz mialas stad odejsc i co dalej piszesz o pierdolach .Jakieś wyimaginowane problemy stwarzasz zeby kazdy sie nad toba litowal i wolal zebys zostala nawet nikt nie zwrocil uwagi ze cie nie bylo. Pisz jak obiecalas odejdz zegnaj do widzenia
Odeszłam....i wróciłam...:)
Nie Tobie wiedzieć dlaczego....:P
A teraz.......Wdech....wydech......bo Ci żyłka pójdzie...xD
Jestem, Byłam, Będę......xD
I niestety.....musisz się z tym pogodzić.......xD
Ależ ty się szlajasz NABUCHODONOZORZE. POTRENUJ LEPIEJ KALIGRAFIĘ BO TYLKO PASKUDZISZ TO FORUM !

Napisał(a): ~GOŚĆ -

~ezapat
bodzik1
~PRAWDA
Alicjaja
~PRAWDA
Alicjaja
~Obliczaprawdy A teraz trochę historii z moich obserwacji wynika ,że pare osób Alicjaja której z 15 punktów poszybowało do punktow 21 pomimo ,że bawi się w odbieranie punktów zrobilamjuz tak w przypadku ezepaty ,season i pare osob które z nią zadarły mają naraz punktów na minusie- wszystkie koleżanki jej mają 21 punktów .Myslę więc ,że administracja nie popisała sie bo dała mozliwość karania się nawzajem .Dziwne to wszystko...
Chwila..po pierwsze mój poziom wcześniej wynosił 18 jak już tak sprawdzasz,
ale dostałam dwa ostrzeżenia..i z automatu zabierają punkty..to i poziom spada.
Mam pisać do swoich znajomych..aby mnie nie punktowali..bo Ty masz swego,
Nie mają prawa bytu bo ty tak postanowiłaś ? .Pewnie ,że ci popunktowałi za kapuste i chwast trzy zdania dostalas powyzej 100 punktów nie jest to sprawiedliwe ,ale czy tutaj cokolwiek jest sprawiedliwe wzasadzie za to co zrobilaś co napisalaś to tez nie masz racji bytu tutaj .Zapytajmy Alicjija czy pozwoli nam byc na forum jesteś chora :) i ktoś procz osob z twojego kołka adoracji to widzi . Co ci zrobil season naplul ci w twarz dobrze zrobil hehe:D
Szczerze powiedziawszy.. mam w doopie Twoją opinię..i będę punktować ile wlezie.
System..na to pozwala..proste jak drut :))
Zastanawiam się czy ty w ogole masz rodzine zamiast jej poswiecac czas to ty minusujesz ludzi ktorzy ci sie nie widzą jestes straszną hipokrytką postepuj tak dalej...Powodzenia.
::D:D:D::D:D:D::D:D:D::D:D::D:D:D::D:D:D:D::D:D:D:D::D:D:D:D:D:
czy wy niczego się nie jesteście w stanie nauczyć????xD

Po moim przykładzie powinniście wiedzieć że teksty w stylu '''czy masz rodzinę....dzieci.....czy nie ma cię kto wyru...ć '' na nas nie działają''.?..xD
takie teksty mogą działać tylko na tego u którego w rzeczywistości tak jest....:)))))))))
żal doopę ściska....ja wiem.... ale niestety....musicie się z tym pogodzić....:)))))))
Że są tu ludzie których stać na całodzienne siedzenie na doopie i pisanie pierdółek....:))))))))))))))
Niepotrzebnie sie wcinasz mialas stad odejsc i co dalej piszesz o pierdolach .Jakieś wyimaginowane problemy stwarzasz zeby kazdy sie nad toba litowal i wolal zebys zostala nawet nikt nie zwrocil uwagi ze cie nie bylo. Pisz jak obiecalas odejdz zegnaj do widzenia
Ta NABUCHODONORZYCA wytrzymać bez plotek nie może więc przyczlapala w przydeptanych kapciach...

Reklama

Alicjaja ..bo Ty masz swego,
jesteś teraz członkiem „Powinności”, możesz swobodnie korzystać z kibla

season
A skocz mi na misia !

Rozciągnięta pustka istnienia nie stanowi zaplecza dla jej intelektualizmu...nie potrafi mieć w wielu sprawach konstruktywnego zdania i opinii, dlatego tak bardzo łaknie autorytetu – kogoś, którego poglądy może zkanibalizować na własny użytek...
jej niedowartościowaniu towarzyszy parcie na udowadnianie swojej wyższości. konflikty produkuje masowo, szukając wroga, instynktownie uzasadniając swoimi poglądami nienawiść do siebie.. ograniczony umysł stal się jednym wielkim jadrem ciemności,..pięciosekundowa popularność internetowa która gaśnie w bezmiarze internetowego wszechświata.

Alicjaja
season
A skocz mi na misia !
dla ciebie po choinkę
Załączniki:

Napisał(a): Admin -

Wszelkie zmiany które zostaną wprowadzone na forum zostały opisane w tym temacie .

Proszę o zapoznanie się z nim przed założeniem kolejnego tematu odnośnie zmian an forum.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Punkty punkciki i ta cala zabawa