169
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi148
  • Ocen na +-80
169 ppt ?

Punkty punkciki i ta cala zabawa (149)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Punkty punkciki i ta cala zabawa

Napisał(a): lusi50 -

S2013
lusi50
:)))))) No faktycznie , u mnie też w nocy czerwono sie robi !:)))Ja to sobie tłumacze ,ze te czerwone to z miłości do mnie Przecie czerwone gorące uczucie oznacza :))) Dla tego w nocy " czym ciemniej tym przyjemniej " :D:D:D
Podepnę się i Tu :) Witaj Meery:)*
Witaj Niebieskooki:)*
a podpinaj się kiedy chcesz :D
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

keloimi]
A nie znam aż tak ludzi ,jedni mają czas to piszą inni mniej ale dla mnie człowiek to jednostka a skojarzyłam to sobie jak zobaczyłam ,że Ezapata ma zerowy poziom ( na forum ) czyli właściwie nie może punktować ani na plus ani na minus :))))
Keluś ja jako jednostka na obecną chwile zmuszony jestem do 15-krotnego klonowania siebie aby Cię ocenić:)

mhm Ezpata ma chyba sporo na minusie bo nadal ma 0
a jeśli tak bardzo chce ocenić może to zrobić na gościu aby po wyczyszczeniu przeglądarki zrobić to po raz kolejny itd. to nie jest punktacja ale fikcja :)

Może najniższa wartość poziomu powinna wynosić 1 ? co na to Adminie?

Alicjaja
renia74ja
~oblatywacz To prawda , niektórzy mieli po kilkanaście punktów i teraz nie mają nic;( . To jest nadużycie .
A to co ty proponujesz ma sens , popieram .
E tam, to jeszcze nic xD
jestem tu od jakiegoś czasu, ale rzadko.
Dorobiłam się chyba 5 poziomu i jakichś tam punkcików.
Od wczoraj mam 1200 na minus!
:0
A wiecie dlaczego?
Bo jakaś klika ubzdurała sobie ze jestem pewną urserką!!!
xD
Za ten wpis też zaliczę z minus 21 xD
A co mi tam!!!!:)))
A jak to klika hę ?
Jakaś nawiedzona!!!!
Póki co w coś takiego nie wierzyłam, ale Ty wiesz najlepiej ''jaka'' :)

Reklama

renia74ja
Alicjaja
renia74ja
~oblatywacz To prawda , niektórzy mieli po kilkanaście punktów i teraz nie mają nic;( . To jest nadużycie .
A to co ty proponujesz ma sens , popieram .
E tam, to jeszcze nic xD
jestem tu od jakiegoś czasu, ale rzadko.
Dorobiłam się chyba 5 poziomu i jakichś tam punkcików.
Od wczoraj mam 1200 na minus!
:0
A wiecie dlaczego?
Bo jakaś klika ubzdurała sobie ze jestem pewną urserką!!!
xD
Za ten wpis też zaliczę z minus 21 xD
A co mi tam!!!!:)))
A jak to klika hę ?
Jakaś nawiedzona!!!!
Póki co w coś takiego nie wierzyłam, ale Ty wiesz najlepiej ''jaka'' :)
Widzę..szybko ktoś podbił Cię "do piąteczki" jednak..to się szybko może zmienić,
jeśli nadal..bez powodu..będziesz dotykać mnie rozpaloną czerwoną łapą :))

Reklama

Alicjaja

Widzę..szybko ktoś podbił Cię "do piąteczki" jednak..to się szybko może zmienić,
Też taka myśl mi przeszła osoba która jest krótko mało piszę a poziom 5 :)
Pozwól że dotknę Cię chłodną zieloną łapą :) .. też bez powodu :))

S2013
Alicjaja

Też taka myśl mi przeszła osoba która jest krótko mało piszę a poziom 5 :)
Pozwól że dotknę Cię chłodną zieloną łapą :) .. też bez powodu :))
A ti ti :)))

Reklama

dobrze że w swojej wcześniejszej wypowiedzi napisałem o tym że uspokoiło się minusowanie .. na to liczyłem że się zacznie po moim wpisie i teraz jestem przekonany wręcz czyja to zasługa :) jednak nie dodałem że był spokój przez 2 dni :)).. najlepiej to się wydać "samej" co się robiło "rękoma" innych gratuluję :))

S2013

a to nutka dla osoby o poziomie 21 która rozpoczęła minusowanie na moim profilu , baw się dobrze :))
Myśl sobie co chcesz, bo ja mam 21, ale bez powodu nie minusuję nawet Tyrystora. Plusy zdarza się mi przyznać tylko z czystej sympatii ale na minus trzeba sobie u mnie zasłużyć i to wcale nie innością poglądów a przede wszystkim brakiem kultury, wklejkami i osobistymi wycieczkami w oderwaniu od tematu.

Napisał(a): ~Sprawiedliwy -

prowincjusz2
S2013

a to nutka dla osoby o poziomie 21 która rozpoczęła minusowanie na moim profilu , baw się dobrze :))
Myśl sobie co chcesz, bo ja mam 21, ale bez powodu nie minusuję nawet Tyrystora. Plusy zdarza się mi przyznać tylko z czystej sympatii ale na minus trzeba sobie u mnie zasłużyć i to wcale nie innością poglądów a przede wszystkim brakiem kultury, wklejkami i osobistymi wycieczkami w oderwaniu od tematu.
prowincjusz2 - Dzisiaj, 28 listopada (06:49)

tyrystor1

prowincjusz2

tyrystor1

Posłuchaj, ja się rzadko mylę ...średni zarobek inżyniera w Niemczech 4500 euro...NETTO !
We Francji trochę mniej 3500 euro ! NETTO !
sprzątaczka we Francji zarabia najmniej 7tyś zł Miłej nocy..i życia w POraju !

Rzeczywiście pora iść spać bo Tranzystora wzięło na opowiadanie kawałów. Pisze że rzadko się myli.

Idź już, idź, obudź banana...i nie zapomnij wyjąć sztucznej szczęki ! Miłej nocy :)

Człowieku, ty cały jesteś jedną wielką pomyłką łańcucha ewolucji. Te wszystkie twoje mądrości na poziomie wiejskiego pachołka pokrzykującego zza stodoły większość forumowiczów tylko śmieszą.

prowincjusz2 - Dzisiaj, 28 listopada (00:39)

tyrystor1 Prewencjusz nie trolluj i zdejm tą kieckę !

Teraz już nawet bez psychotropów masz zwidy Tranzystor? Wyjrzyj przez okno czy nie jadą z kaftanem po ciebie.

prowincjusz2 - Dzisiaj, 28 listopada (00:37)

tyrystor1

~ojciec Rydzyk Aleś ty durny Tyrystor.Znowu piszesz sam ze sobą...buahahabuahahabuahaha

Ps. Nie usuwaj postów bo i tak będę pisał do skutku.

Ja nic nie ściągam, ja nie prewencjusz co płacze, pisz co chcesz, najlepiej na temat ! Miłej nocy :)

Ciebie psycholu już całkiem straszy. Co się znowu ubzdurało w tej skarbnicy durnoty co nosisz na karku?

Taaaak rzeczywiście to nie wycieczki, to podróżowanie, kulturalne podróżowanie dodajmy ! Idiota !

iskierka
S2013 dobrze że w swojej wcześniejszej wypowiedzi napisałem o tym że uspokoiło się minusowanie .. na to liczyłem że się zacznie po moim wpisie i teraz jestem przekonany wręcz czyja to zasługa :) jednak nie dodałem że był spokój przez 2 dni :)).. najlepiej to się wydać "samej" co się robiło "rękoma" innych gratuluję :))
Bo to w myśl starej zasady Duszku : " Uderz w stół, a nożyce się odezwą" :)))))
ja już w tym temacie nie mam nic do powiedzenia Promyczku , swoje się dowiedziałem :)* zmykam na inny wątek :)~

S2013

Nutka świetna....:)))))))
I nie byłam to ja........................
Niestety....?
xD

bodzik1

Nutka świetna....:)))))))
I nie byłam to ja........................
Niestety....?
xD
Jak pisałem swoje już wiem .. Bodziu ;)
Twój wpis ..na prawdę był zbędny dlatego ze ja nie napisałem kto to robi ;)
wiem że świetna nutka ciągle jej słucham i coraz bardziej mi się podoba;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Punkty punkciki i ta cala zabawa