37
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń162
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +57
37 ppt ?

Pyszna kawka z rana .:) (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Pyszna kawka z rana .:)

Napisał(a): brunetka7 -

Marduk1986 Cześć Pracusiu... znaczy dzień dobry Milda :)) Chyba tym razem Ci się źle to nie skojarzy, mam nadzieję :)

Wcześnie wstałaś :)) Ja już od 8 na nogach, zaraz drugą kawę sobie wypiję :)
Ups filmik u mnie niedostępny.:)
Witam,witam..Słonko mnie obudziło ,kawkę popijam i słucham nutek na rozruch niedzielnego dnia.:) Nooo ktoś musi pracować.:)

Miłego..

Napisał(a): Gość -

brunetka7
Marduk1986 Cześć Pracusiu... znaczy dzień dobry Milda :)) Chyba tym razem Ci się źle to nie skojarzy, mam nadzieję :)
Witam,witam..Słonko mnie obudziło ,kawkę popijam i słucham nutek na rozruch niedzielnego dnia.:) Nooo ktoś musi pracować.:)

Miłego..
Faktycznie, u mnie też ten film jest niedostępny, trzeba na tubkę wejść :)) A więc ta Milda z niczym złym Ci się nie skojarzyła, a więc jest dobrze chyba :))
Niedługo obiad trzeba będzie zrobić, co nie... Tylko się nie przepracuj zbytnio, ile można :))

Reklama

Napisał(a): abce -

brunetka7
abce
brunetka7 Miłe dla ucha i oka a jak jeszcze mężczyźni tańczą country
to kawka smakuje jeszcze smaczniej.:)
Ciekawy układ tańca i piekne wykonanie !
I nie jest skomplikowany układ ,można tańczyć.:)
Shania też wprawia w dobry humor.:)

Miłego dnia.
Na oko może łatwy taniec . Perfekcja wykonania każdego ruchu w dokładny rytm muzyki i w wieloosobowym zespole to już nie jest takie łatwe i proste . Układ rąk , nóg , stóp i całej sylwetki był perfekcyjny ale i na luzie .

Marduk1986
brunetka7

Miłego..
Faktycznie, u mnie też ten film jest niedostępny, trzeba na tubkę wejść :)) A więc ta Milda z niczym złym Ci się nie skojarzyła, a więc jest dobrze chyba :))
Niedługo obiad trzeba będzie zrobić, co nie... Tylko się nie przepracuj zbytnio, ile można :))
Znam ten film kiedyś oglądałam ,piosenkę też.:) Z niczym złym Panie Marduk .:)
Zaraz wychodzę na obiadek ,leniwa dziś jestem i chce mieć podane ,męczący troszeczkę miałam ten tydzień i w kuchareczkę nie chce mi się bawić.:)

abce
brunetka7
abce
brunetka7 Miłe dla ucha i oka a jak jeszcze mężczyźni tańczą country
to kawka smakuje jeszcze smaczniej.:)
Ciekawy układ tańca i piekne wykonanie !
I nie jest skomplikowany układ ,można tańczyć.:)
Shania też wprawia w dobry humor.:)

Miłego dnia.
Na oko może łatwy taniec . Perfekcja wykonania każdego ruchu w dokładny rytm muzyki i w wieloosobowym zespole to już nie jest takie łatwe i proste . Układ rąk , nóg , stóp i całej sylwetki był perfekcyjny ale i na luzie .
Jeśli lubisz i czujesz muzykę to koordynacja ruchowa w takt rytmu a tym bardziej w tym układzie tanecznym nie będzie sprawiała żadnego problemu, to może spokojniej i dam te piosenkę która lubię sobie słuchać.:)

brunetka7
Marduk1986
brunetka7
Miłego..
Zaraz wychodzę na obiadek ,leniwa dziś jestem i chce mieć podane ,męczący troszeczkę miałam ten tydzień i w kuchareczkę nie chce mi się bawić.:)

Jakbyś była leniwa to i wyjść by Ci się nie chciało :)) Ja niestety musiałem dzisiaj trochę kucharzyć... No właśnie dobrze, bo i taki miałem zamiar, ta Milda nie miała Ci się źle skojarzyć, Milda to litewska bogini piękna i miłości, więc nie może się kojarzyć źle... Chyba że wolisz imię Sarpanitu, to jest mitologiczna żona Marduka :D Ona jest naczelną boginią Babilonu, czczona jest jako bogini ciąży i narodzin :)) Jest jeszcze nordycka Freja, ona jest też boginią wojny, ale odpada, bo wojna nie pasuje do tej Twojej wrażliwości i łagodności, niech będzie Milda :) Poza tym te imię na Litwie ponoć używają :))

Marduk1986
brunetka7
Marduk1986
brunetka7
Miłego..

Jakbyś była leniwa to i wyjść by Ci się nie chciało :)) Ja niestety musiałem dzisiaj trochę kucharzyć... No właśnie dobrze, bo i taki miałem zamiar, ta Milda nie miała Ci się źle skojarzyć, Milda to litewska bogini piękna i miłości, więc nie może się kojarzyć źle... Chyba że wolisz imię Sarpanitu, to jest mitologiczna żona Marduka :D Ona jest naczelną boginią Babilonu, czczona jest jako bogini ciąży i narodzin :)) Jest jeszcze nordycka Freja, ona jest też boginią wojny, ale odpada, bo wojna nie pasuje do tej Twojej wrażliwości i łagodności, niech będzie Milda :) Poza tym te imię na Litwie ponoć używają :))
Ja nie wiem jakie są popularne imiona na Litwie ,orzesz Ty się tak nie rozpędzaj jak "pędzi wiatr" jak to mi nie pasuje mi Freja wystarczy że ktoś wejdzie na drogę wojenna z kobieta to strach się bać.:)))
Lenia mam dziś jak diabli a wyjść muszę bo głodna będę.:)
Smacznego .:)

brunetka7 Ja nie wiem jakie są popularne imiona na Litwie ,orzesz Ty się tak nie rozpędzaj jak "pędzi wiatr" jak to mi nie pasuje mi Freja wystarczy że ktoś wejdzie na drogę wojenna z kobieta to strach się bać.:)))
Lenia mam dziś jak diabli a wyjść muszę bo głodna będę.:)
Smacznego .:)
Ja też nie wiem, wiem tylko o tym imieniu Milda :)) Wenus i Afrodyta już nie są tak oryginalnymi imionami, często spotykane są, poza tym już jest Jutrzenka, a więc zostałaś ochrzczona Milda :))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pyszna kawka z rana .:)