23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +0
23 ppt ?

Pyszności w Zakopanym (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pyszności w Zakopanym

Napisał(a): Gość -

Kochani, wybieram się na odpoczynek do Zakopanego. Przyznam,że nie byłam tam wieeeeki całe i napewno wiele się zmieniło, a knajpy w szczególności. Czy tubylcy albo niedawni zwiedzalcy mogą zaproponować gdzie pójść i dobrze zjeść? Zależy mi tez na knajpach z fajnym klimatem, ale nienadwyrężającymi zbytnio budżet domowy ;)
INTERIA.PL

Reklama

Re: Pyszności w Zakopanym

byłam na wakacjach, wszystkie knajpy na Krupówkach te lepiej wygladające są drogie, warto zaglądać do knajp, które może nie czarują wyglądem, a jedzenie będzie torszkę tansze... ia w szczególności piwo. na Gubałowce dajądobrego pstrąga z grilla, choiażnie wiem jak to działa zimą. Wychodząc z Krupówek i skręcając w lewo. po 2 stronie ulicy jest taki mały bar kanapkowy. Majątam świetna sałątke z kurczakiem, kanapki grillowane i tortilee. Naprawde pyszne, duże porcje i przystępne ceny :).

Reklama

Ja osobiście mogę polecić restaurację Bacówka na Krupówkach lecz ona jest dosyć droga, tak czy innaczej jeśli będziecie mieli ochotę to zajrzyjcie bo klimat jest naprawdę cudowny (kominek, orkiestra). Polecam. Nie polecam kanjpki Po Zbóju nie wiem jakoś nie przypadła mi do gustu lecz jak czytałam opinie przed moim wyjazdem to ludzie ją polecali. Mi trafiła się jednak nie miła obsługa i nie zbyt smaczne jedzenie. Jest taka dosyć tania knajpka też na Krupówkach gdzie jadłam ale nie pamiętam nazwy - był tam bufet i duży wybór. Miłego wyjazdu :)

Reklama

Hey. Naszą ulubioną knajpą jest "Stek Chałupa" na Krupówkach. Dania są poprostu mega wysmakowane. Mój mężczyzna zachwala się golonkiem z grilla podawanym z sosem piwnym w super glinianym dzbaneczku. Szarlotka na ciepło z lodami też bardzo dobra. Z takich dań "MNIEJ KALORYCZNYCH" POLECAM gulasz jagnięcy po górlasku |z kluseczkami. Poprostu pychaaaa. Polecam też knajpe na obrzeżach Zakopanego na ulicy Bachledy " Góralsko Izba " PYCHA i TANIO !

WITAM SERDECZNIE, nie jestem tubylcem, ale Góralką Bagienną z Krakowa HEJ! jeśli mogę doradzić to CHATĘ ZBÓJNICKĄ ( obok parku wodnego - " w choinkach" ) po herbacie góralskiej w zimie po lodzie świetnie się schodzi ( lub zjeżdża ).Ale tak na poważnie - polecam z czystym sumieniem - BARDZO SMACZNE JEDZENIE np. niedrogi żurek staropolski z jajkiem i kiełbasą podawany jest w kociołkach z maleńkim podgrzewaczem, gęś z jabłkiem i żurawiną i wiele innych dań.Oprócz jedzenia jest tam niesamowity klimat i przeurocza Ciotka Bronka ... hi hi ( jeśli ktoś z Was się wybierze napiszcie czy było warto i jak się bawiliście hi hi hi). miłej zabawy i dużo śniegu.

A ja nie lubie Zakopanego,bylam raz¨,zaplacilam drogo upiekli mnie przy piecu,bylam zmeczona i mialam dosc,bo nie bylo jedzenie tylko goralska okropna muzyka,a jak juz przyszlo jedzenie to na plastykowych okropnych talerzach,przyniesli okropne grilowane mieso i po tym wszystkim przepraszam,tylko wymiotowalam...............i to bylo w centrum nie wiem jak to sie pisz krupowki............

Jak juz jestescie w Zakopanym to warto wybrac sie do Bukowiny Tatrzanskiej. Tam wlasnie jest super knajpka "Pod Stancyja". Maja doskonale jedzenie i nie tylko, jest tez wspaniala czekolada z rumem z prawdziwa bita smietana! Wystroj knajpki jest naprawde nastrojowy. Przemila obsluga, dobry nastroj, muzyczka goralska. Naprawde polecam. Zycze milego wypoczynku wszystkim.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pyszności w Zakopanym