323
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi46
  • Ocen na +23
323 ppt ?

Pytanie do panów. Spanie w łóżku. (47)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Reklama

Re: Pytanie do panów. Spanie w łóżku.

Napisał(a): ~gość -

gość12345678 Ja jestem tą niekochaną żoną,mamy jeszcze wygodną kanapę. Czyli jak to jest ? :)
To jest bardzo proste. On śpi z niekochaną żoną z tego samego powodu, dla jakiego ona śpi z mężem, który jej nie kocha.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~mąż niekochany -

gość12345678 Ja jestem tą niekochaną żoną,mamy jeszcze wygodną kanapę. Czyli jak to jest ? :)
A może zastanów się dlaczego mąż nie kocha ? może dlatego że był niekochany ?

a skoro tak to wiesz skoro kanapa jest wygodna to po co śpisz z niekochanym mężem ?

Napisał(a): ~john -

Chryste….co za bzdury tutaj piszą,to jest żenujące,naprawdę.A może zapytajmy w drugą stronę?gdzie te żony,gdzie te kobiety???bo chyba problem też leży tutaj tzn.nie mam ochoty(wiecznie),nie chce,nie teraz,potem,dzieci nie śpią,sąsiad patrzy…wymieniać dalej????hahahahahhaha więc trochę powagi szanowne Panie:)

Napisał(a): ~Myśliciel -

Czyli jak się kochać, to tylko z kochaną kobietą? Wiem łajdak jestem bo spałem z w i e l o m a kobietami wcale ich nie kochając, tylko ... czy one mnie kochały? Bzdura, miały ochotę i sobie i mnie ulżyć.. Nawet będąc w związku podczas "cichych dni" śpiąc zawsze jedną rękę miałem na jej piersi a drugą niżej.

Napisał(a): ~ADA -

Kino zamknięte?
filmowy hit już dostępny online
Druga część głośnej „Sali samobójców”
#zostanwdomu
Zarejestruj się i Zrealizuj voucher, by przez 7 dni testować pakiet START za darmo!
KOD VOUCHERA:
7-DNI-NA-START
Player to nowa platforma wideo na żądanie, która umożliwia Ci oglądanie Twoich ulubionych seriali i filmów w dowolnym miejscu i czasie. W naszej ofercie posiadamy zarówno krajowe hity jak i zagraniczne nowości filmowe. Dodatkowo możesz obejrzeć kanały Na Żywo emitowane na antenie TVN, TTV lub topowe wydarzenia sportowe. Player dostępny jest na wielu urządzeniach – z Nami możesz włączyć swój ulubiony serial leżąc wygodnie na kanapie, ale też obejrzeć kanały na żywo w drodze do pracy!
https://bit.l(...)-player

Napisał(a): ~wdowa -

[cytat kogo=gość12345678]Nie tego oczekiwałam,ja z nim śpię, bo to jest odrobina bliskości która mi została. Zawsze mogę iść na kanapę, męski punkt widzenia nie będzie taki sam jak mój.[/cytat on sypia z żoną bo to tak na wszelki wypadek gdyby coś nie wyszło i także to wygodnie bo przy okazji żona sama zobowiązuje się do usługiwaniu mu bo może " zrozumie" jak mu tu dobrze. Bardzo często też symptomy jego zdrady sa wcześniej widoczne ale żona nie chce ich widzieć bo ma nadzieję ze to takie przelotne zauroczenie, a mąż nie nagabywany korzysta często z obu pań.

Napisał(a): ~Kochliwy -

~Myśliciel Czyli jak się kochać, to tylko z kochaną kobietą? Wiem łajdak jestem bo spałem z w i e l o m a kobietami wcale ich nie kochając, tylko ... czy one mnie kochały? Bzdura, miały ochotę i sobie i mnie ulżyć.. Nawet będąc w związku podczas "cichych dni" śpiąc zawsze jedną rękę miałem na jej piersi a drugą niżej.
Ja w czasie cichych dni jak piękna śpi ,staram się palcem delikatnie jeździć po przedziałku na pipce :d Ona "śpi" ale jakoś jej się nogi same na boki rozchodzą. Podnoszę jedną nogę i delikatnie wchodzę. Wtedy ona się "budzi" niby zła, czasem od wariatów mnie wyzwie, głaskanie jej piersi szybko ją uspakaja i ... hulaj dusza piekła nie ma :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pytanie do panów. Spanie w łóżku.