324
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi46
  • Ocen na +23
324 ppt ?

Pytanie do panów. Spanie w łóżku. (47)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Pytanie do panów. Spanie w łóżku.

Napisał(a): haniakwasny -

Może chce to ratować?????

Napisał(a): ~miś -

gość12345678 Ja jestem tą niekochaną żoną,mamy jeszcze wygodną kanapę. Czyli jak to jest ? :)
Widać twoja obecność w łóżku jemu nie przeszkadza. W końcu człowiek potrafi przyzwyczaić się do każdych okoliczności. Skoro tobie spanie z mężem przeszkadza, to idź spać na tą wygodną kanapę. Dlaczego to mąż miałby spać w gorszych warunkach? Łóżko zawsze jest wygodniejsze.

Reklama

Napisał(a): ~Franek -

Erha
gość12345678 Ja jestem tą niekochaną żoną,mamy jeszcze wygodną kanapę. Czyli jak to jest ? :)
SKORO JEST WYGODNA KANAPA TO SKĄD PROBLEM . Szkoda czasu i atłasu na problem którego nie ma .
Niby tak, tylko kto w czasie snu by ją za dzika z trzydniowym zarostem trzymał?

Reklama

Napisał(a): ~Pieszczoch -

Nic nie dowalić, faceci tak mają. Nawet w czasie cichych dni, rano budziła się zawsze mając moją rękę na piersi, drugą na pipce. Dowalone to ma, po przeprosinach, Ty wiesz jakie wtedy ma silne orgazmy? Telepie ją jakby febrę miała. Pozdrawiam i nie gniewaj się na niego, może i Ciebie będzie tak telepać? Życzę Ci tego :*

Reklama

Napisał(a): opiuqqqq -

~gość][b][/b][cytat kogo=Erha Nie ma wyjścia z sytuacji kiedy ma się jedną sypialnię i jedno miejsce do spania =jedno łóżko .[/cytniewazne kto z kim kładzie ,wazne z kim się obudzi
at]
chyba nikt już się nie dziwi że normalny kleryk ,nie pedał nie pedofil a normalny który lubi kobiety ucieka w kieckę ,-zero odpowiedzialności, zero przyzwoitości ,cichcem używa kilka kak mu się kucharka znudzi zmienia i wszyscy naiwni ciemni fanatycy mają do niego szacunek ,jak zmacha jakiegoś potomka to zero odpowiedzialności zero ojcostwa ,naiwni parawiani opłacą jego brudne tajemnice ,wydoi naiwnych i rzuci ochłap zamknie nim gębe matce dzieciaka sam jak kundel ogon pod siebie ,i szuka następnej naiwnej ofiary ,szpanuje przed nią jak indor za naiwnych staruszek pieniądze

Napisał(a): ~VVCmocObliczHEVC -

To nie bądź kłótkliwa, i nie angażuj całego internetu, nawet jak mąż Cię nie kocha ma chyba prawo spać w swoim łóżku, a Ty możesz na ten wspomnianej kanapie.

Napisał(a): ~patriota -

~Kochliwy
~Myśliciel Czyli jak się kochać, to tylko z kochaną kobietą? Wiem łajdak jestem bo spałem z w i e l o m a kobietami wcale ich nie kochając, tylko ... czy one mnie kochały? Bzdura, miały ochotę i sobie i mnie ulżyć.. Nawet będąc w związku podczas "cichych dni" śpiąc zawsze jedną rękę miałem na jej piersi a drugą niżej.
Ja w czasie cichych dni jak piękna śpi ,staram się palcem delikatnie jeździć po przedziałku na pipce :d Ona "śpi" ale jakoś jej się nogi same na boki rozchodzą. Podnoszę jedną nogę i delikatnie wchodzę. Wtedy ona się "budzi" niby zła, czasem od wariatów mnie wyzwie, głaskanie jej piersi szybko ją uspakaja i ... hulaj dusza piekła nie ma :D
Dobrze zacząłeś, ale źle kończysz, bo powinieneś napisać "Niech żyje Polska"!

Napisał(a): ~Hmm -

opiuqqqq
~gość][b][/b][cytat kogo=Erha Nie ma wyjścia z sytuacji kiedy ma się jedną sypialnię i jedno miejsce do spania =jedno łóżko .[/cytniewazne kto z kim kładzie ,wazne z kim się obudzi
at]
chyba nikt już się nie dziwi że normalny kleryk ,nie pedał nie pedofil a normalny który lubi kobiety ucieka w kieckę ,-zero odpowiedzialności, zero przyzwoitości ,cichcem używa kilka kak mu się kucharka znudzi zmienia i wszyscy naiwni ciemni fanatycy mają do niego szacunek ,jak zmacha jakiegoś potomka to zero odpowiedzialności zero ojcostwa ,naiwni parawiani opłacą jego brudne tajemnice ,wydoi naiwnych i rzuci ochłap zamknie nim gębe matce dzieciaka sam jak kundel ogon pod siebie ,i szuka następnej naiwnej ofiary ,szpanuje przed nią jak indor za naiwnych staruszek pieniądze
Oj chyba ktoś tu został w dzieciństwie skrzywdzony...

Napisał(a): ~Giuseppina -

Z powodu Covid-19 straciłem wszystko i dzięki Bogu znów znalazłem swój uśmiech dzięki panu Pierre Michel Combaluzier, że dostałem pożyczkę w wysokości 65.000€, a dwóch moich kolegów również otrzymało pożyczki od tego człowieka bez żadnych trudności. Życie u pana Pierre'a Michel Combaluziera znów się do mnie uśmiecha, jest prostym i bardzo wyrozumiałym człowiekiem serca. Oto jego
e-mail: combaluzierp443@gmail.com
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pytanie do panów. Spanie w łóżku.