Odpowiadasz na:
Pytanie do panów. Spanie w łóżku.

gość12345678
Temat dodał(a):
gość12345678 -
Pytanie do panów. Co oznacza chęć spania w jednym łóżku żony i męża który nie kocha. Żeby jej jeszcze dowalić? jak to wygląda ?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Pytanie do panów. Spanie w łóżku.

Napisał(a): ~Rozpustnik -

~gość
~Tom-asz
~go sć
~Kochliwy
~Myśliciel Czyli jak się kochać, to tylko z kochaną kobietą? Wiem łajdak jestem bo spałem z w i e l o m a kobietami wcale ich nie kochając, tylko ... czy one mnie kochały? Bzdura, miały ochotę i sobie i mnie ulżyć.. Nawet będąc w związku podczas "cichych dni" śpiąc zawsze jedną rękę miałem na jej piersi a drugą niżej.
Ja w czasie cichych dni jak piękna śpi ,staram się palcem delikatnie jeździć po przedziałku na pipce :d Ona "śpi" ale jakoś jej się nogi same na boki rozchodzą. Podnoszę jedną nogę i delikatnie wchodzę. Wtedy ona się "budzi" niby zła, czasem od wariatów mnie wyzwie, głaskanie jej piersi szybko ją usdpakaja i ... hulaj dusza piekła nie ma :D
No, no. GRATULUJĘ i jeszcze bardziej Ci zazdroszczę. U mnie, nawet jak nie ma "cichych dni" to żona gdy tylko dotknę wrażliwych i tych cudownych miejsc to od razu mówi, tak jak tam wcześniej cytowano, że późno albo nie teraz albo bo dzieci itd. :( Tak już 15 lat. ,'( Niektórzy z Was to dopiero raj na ziemi mają - nawet w małżeństwie. ;)
Przestałeś być dla niej atrakcyjny po prostu.
Mało atrakcyjny, mam rozumieć że słabo ją heblował?

Napisał(a): ~gość -

~Tom-asz
~go sć
~Kochliwy
~Myśliciel Czyli jak się kochać, to tylko z kochaną kobietą? Wiem łajdak jestem bo spałem z w i e l o m a kobietami wcale ich nie kochając, tylko ... czy one mnie kochały? Bzdura, miały ochotę i sobie i mnie ulżyć.. Nawet będąc w związku podczas "cichych dni" śpiąc zawsze jedną rękę miałem na jej piersi a drugą niżej.
Ja w czasie cichych dni jak piękna śpi ,staram się palcem delikatnie jeździć po przedziałku na pipce :d Ona "śpi" ale jakoś jej się nogi same na boki rozchodzą. Podnoszę jedną nogę i delikatnie wchodzę. Wtedy ona się "budzi" niby zła, czasem od wariatów mnie wyzwie, głaskanie jej piersi szybko ją usdpakaja i ... hulaj dusza piekła nie ma :D
No, no. GRATULUJĘ i jeszcze bardziej Ci zazdroszczę. U mnie, nawet jak nie ma "cichych dni" to żona gdy tylko dotknę wrażliwych i tych cudownych miejsc to od razu mówi, tak jak tam wcześniej cytowano, że późno albo nie teraz albo bo dzieci itd. :( Tak już 15 lat. ,'( Niektórzy z Was to dopiero raj na ziemi mają - nawet w małżeństwie. ;)
Przestałeś być dla niej atrakcyjny po prostu.

Reklama

Napisał(a): ~Tom-asz -

~go sć
~Kochliwy

Napisał(a): ~Hultaj -

~gość
~Hultaj
~gość
~Hultaj Gdzie to wyczytałaś że żeby kobietę bzyknąć, to musi się ją kochać? To ja chyba jakiś dziwny jestem, wiele, bardzo wiele kobiet wcale nie kochałem.
Nie jesteś dziwny. Jesteś bardzo pospolity.
Niesamowitą przyjemność sprawia mi zwodzenie takich jak ty, aż w desperacji mówią, że kochają. Dopiero wtedy dostają prztyczka w brzydki nochal.
Oj naiwna ty, naiwna, z tego co piszesz, koniecznie wybierz się do psychologa. Nie uważasz że jest wielu facetów, którzy w doskonały sposób by sobie poradzili z taką "cfaniarą"? Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak dla niejednego byłabyś łatwym, bardzo łatwym kąskiem.
Nie, nie uważam, cfaniakujacy goopolu, bo wiem jak jest. "By sobie poradzili" nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Ze wszystkiego zdaje sobie sprawę. Z tego, że wydaje ci się, że stać cię na więcej, niż jest faktycznie - również.
No to dziura ci zardzewieje, i rude dzieci będziesz miała.

Reklama