Komentarze (591)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~pis to dno -

Jako pracownik administracji rządowej , bez podwyżki o 10 lat , przynajmniej co roku jak minimalna pójdzie w górę to i mi wynagrodzenie wzrośnie. No ale nowi kierownicy z PIS to na dzień dobry podostawali niebiotyczne pensje , nagrody królewskie , a reszta dostaje to co im z gęby skapnie. Brawo PIS. Do zobaczenia przy wyborach.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~PATRIOTA -

Za PO paliwo PO 6zł / za PiS po 5zł. Za PO płaca minimalna 1126zł / za PiS 2300zł. Za PO bezrobocie 13,9% / za PiS 5,5%. Coś jeszcze macie do dodania lemingi?!
Odpowiedzi (37)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Wyborca -

A gdzie obiecana podwyzka kwoty wolnej od podatku? Wyzsza minimalna, wyzsze podatki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Dobre wieści -

Prowadzę własną, jednoosobową działalność. Nie narzekam zbyt mocno, sam sobie jestem panem i okrętem, ale są miesiące, gdy jest naprawdę ciężko. Uważam, że ludzie powinni zarabiać wystarczająco dużo, aby było ich stać na godne życie. Jestem za podnoszeniem płacy minimalnej. Lecz tutaj nie chodzi o to, aby komuś podnieść płacę z 14 do 15zł/h, lecz o zasilenie budżetu państwa o kolejne miliardy na realizację projektów uwno+. Chcecie podnieść płacę minimalną, ok. Ale nie dobijajcie nas, tych małych, którzy ledwo wiążą koniec z końcem.
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): ~lemur -

Rząd juz niech nic nie promuje , ceny w sklepach usługach itp. same z tej euforii rządu rosną,
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Wiesia -

Prl wroc niech w koncu bedzie normalnie gdzie beda zaklady pracy i odpowiednie pensje a nie jak teraz odgornie ustalana jalmuzna.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Gość -

Dobrze że mamy taka sytuację pensje będa zadowalajaco wysokie , prywaciarze będa musieli pozamykać firmy , a my pójdziemy pracować do Niemca .
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~IZI -

BEZ OBNIŻENIA KOSZTÓW PRACY I PODATKÓW BEZPOŚREDNICH I POŚREDNICH PODNOSZENIE MINIMALNEJ NIC NIE DA JEST TO DZIAŁANIE CZYSTO POPULISTYCZNE
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz