Komentarze (591)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~emeryt -

A co z głodowymi emeryturami ? tak jak za komuny - emeryci popierajcie partę czynem i umierajcie przed terminem - to będzie więcej na rozdawanie młodym
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~eryerer -

Najlepiej na podwyżce pensji minimalnej zarobi rząd (nie chodzi o dobro pracowników). Oczywiście przy okazji ponownie dostaną po #$^#$ prowadzący jednoosobowa działalność.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~someone -

Skoro podnoszenie płacy minimalnej jest dobre dla gospodarki to dla czego nie jest ona np średnią krajową ?
Odpowiedzi (12)

Napisał(a): ~proste -

Kasa pilnie potrzebna ,na nierobowplus,wieksza minimalna-wiecej podatkow!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Beobachter -

A reszta płac w "budżetówce" nie podnoszona! Księgowe zarabiają 100 PLN więcej od portierów i sprzątaczek, więc trzeba zrównać wysokość ich płac! Powstaje Polska komunistyczna! Jesteśmy nad przepaścią a idziemy dalej. Towarzysz Lenin pęka ze śmiechu. Pierwsze komunistyczno-katolickie państwo w świecie. Gdyby Stalin docenił rolę kleru, to ZSRR trwałby jeszcze 1000 lat. Nasz PREZES jest mądrzejszy. Ochłapy i igrzyska dla ludu, profity dla swoich (NSPAP) i... "wyklęty powstań ludu ziemi (Prawi i S) powstańcie, których dręczy głód (gorszy sort), myśl nowa (Jarosławowa) blaski promiennymi..."
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Śmiech+ -

2220zł do podatku to niech sami sobie robią nieroby ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~PATOLA+ -

Ja proponuję zlikwidować limuzyny i auta w urzędach służą do celów luksusowych a koszty w Polsce to 2 miliardy na auta + serwisy kierowców i paliwo+ i co kilka lat nowe a te są dla rodzin i znajomych przed sprzedażą remontowane i OK ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Odpowiedz -

Odjąć zus to ile zostanie na rękę? Bo przecież trzeba płacić!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~yaro -

Olbrzymia większość Polaków pracuje za minimalną lub na śmieciówkach. To kwoty na granicy przeżycia. Po podwyżce to już z tego dobrobytu się wszystkim w jelitach poprzewraca..... Brawo, brawo "dobra zmiana" :(
Odpowiedzi (5)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz