1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń111 tys.
  • Odpowiedzi439
  • Ocen na +900
1 tys. ppt ?

Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim (440)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): apollo87 -

Kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski wypowiedział się ostatnio dla Głosu Koszalińskiego. A jego słowa o tym, co ma do zaoferowania Pomorzu środkowemu, zdecydowanie zasługują na zapamiętanie:

To nie jest czas obietnic, choć oczywiście mam kilka propozycji, bo widzę, jakie są bolączki tego regionu. (...) Ale na przykład tutaj, właśnie na Pomorzu Środkowym, rozmawialiśmy o S6. O tych programach inwestycyjnych, które zostały przez rząd absolutnie porzucone. (...) Widzimy, że państwo się zwija. Że nie ma pieniędzy na edukację, że jest coraz mniej komisariatów, że jest coraz mniej oddziałów Poczty. To państwo, które miało być silne. Bo Jarosław Kaczyński dobrze zdiagnozował bolączki III Rzeczypospolitej. Obiecywał państwo silne, natomiast dzisiaj, w tym kryzysie, państwo okazało się po prostu dramatycznie słabe.
Pierwsze pozytywne słowa kandydata KO o PiS-ie? Jak je rozumieć?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~Pop -

[b][/b]
~gość Trzaskowski nie wie ilu jest przedsiębiorców w Warszawie, a miałby wiedzieć ile jest w Polsce posterunków policji czy oddziałów Poczty Polskiej?

Za dużo wymagasz do tak leniwego człowieka.
Nie żartuj.
. Trzaskowski wie ilu jest przedsiębiorstw w Warszawie wielokrotnie to mówił -400 tys. pokaż mi takiego człowieka , polityka który nigdy się nie przejęzyczył .Cóż łatwiej wytkać błędy PO a milczeć o swoich

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~tedd -

~lope de vega
~BNM Głupek Czaskoski to mistrz świata od taśmy klejącej!!!
Proszę państwa węgiel jest drogi bo podrożały węglowodany powiedział swego czasu Kaczysyn z Żoliborza.
tak powiedział?
współczucie dla jego rodziny.

Napisał(a): ~ANTEK -

TEGO typu polityk jak Trzaskowski nie powinien się wypowiadać na sprawy gospodarcze i polityczne, a jeśli chodzi o wypowiedzi pod adresem Kaczyńskiego to Trzaskowsi mu do pięt nie dorasta trzaskowski to polityk typu rzuć kamieniem bo nic innego nie potrafi.

Napisał(a): ~Jerzyk -

Państwo słabe???Państwo , które w ciągu 5 latach podwoiło PKB? Państwo, które się zbroi, kupuje nowoczesna myśliwce i systemy rakietowe? Państwo, które w końcu doprowadziło do dywersyfikacji dostaw gazu do Polski, zwiększyło o 1/3 liczebność armii, zlikwidowało skrajne ubóstwo wśród dzieci. Państwo , które w końcu zadbało o najsłabszych. Państwo , które podjęło takie inwestycje jak Baltic Pipe, jak przekop Mierzei, Port Centralny. Rozbudowa portu w Świnoujściu i budowa 3 zbiornika? To jest SŁABE PAŃSTWO w/g tego pajaca? Wydaje mi sie że Kaczyński ma raczej w D komplementy śmiecia umaczanego w grupę Bilderberg!

Napisał(a): ~Barbara G -

~ciekawostka dlaczego jest łapka do góry przy negatywnej opinii dotyczącej Trzaskowskiego? ja uważam że jest lepszy, zresztą każdy kandydat jest lepszy od WYPAD 2020
Z tego co wiem, prezydent Trzaskowski nie spełnił 53 z 59 obietnic - czyli nie nie zrobił dla Warszawy i jej mieszkańców. Tego się nie zapomina...

« Wróć do tematów
Do góry strony: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim