1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń111 tys.
  • Odpowiedzi439
  • Ocen na +901
1 tys. ppt ?

Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim (440)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~ALA -

[cytat kogo=~gość]Trzaskowski nie wie ilu jest przedsiębiorców w Warszawie, a miałby wiedzieć ile jest w Polsce posterunków policji czy oddziałów Poczty Polskiej?
A CO TY WIĘCEJ WIESZ OPRÓCZ TEGO ILE BIERZESZ ZA TROLOWANIE

Reklama

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~never again -

3askowski ani jednej dziesiątej nie spełnił tego co obiecał,podwyżki wody,mediów,śmieci kosmi3ne ceny za parkowanie-podczas gdy inne miejscowości mają darmowe,obwołał sie warszawskim bożkiem ,wk ońcu narastających problemów poszedł na EL4 a teraz chce{albo ktoś nim steruje}aby narodowo prezydentować

Reklama

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~memory -

przypomnę tylko,że to peło głosowało za obostrzeniami internetowymi-rodo{chociaż gadało,że nie będzie tak głosowało},to peło wydłużyło okres emerytalny do67go roku życia, to samo peło zabrało drugi filar emerytalny jakby był ich własnością,to peło zaniżyło zasiłek pogrzebowy z 6000 do 4000,to samo peło zamiast dzieciom500+to wysyłało je na szczaw i mirabelki,o pełoaferach tylko wspomnę{gdybym je wymieniał to by ekranu brakło}zakończę przypomnieniem,że to za peło w dziwnych okolicznościach zginęła gęślarka--Peło do koryta się pcha,na siłę ustrojową pełofaraoniadę chce przywrócić,a w gdańsku nawet zakupili już lektykę czy rikszę do wożenia pełobożka

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~jaja -

~Jerzyk Państwo słabe???Państwo , które w ciągu 5 latach podwoiło PKB? Państwo, które się zbroi, kupuje nowoczesna myśliwce i systemy rakietowe? Państwo, które w końcu doprowadziło do dywersyfikacji dostaw gazu do Polski, zwiększyło o 1/3 liczebność armii, zlikwidowało skrajne ubóstwo wśród dzieci. Państwo , które w końcu zadbało o najsłabszych. Państwo , które podjęło takie inwestycje jak Baltic Pipe, jak przekop Mierzei, Port Centralny. Rozbudowa portu w Świnoujściu i budowa 3 zbiornika? To jest SŁABE PAŃSTWO w/g tego pajaca? Wydaje mi sie że Kaczyński ma raczej w D komplementy śmiecia umaczanego w grupę Bilderberg!
Nie obrażaj, bo to jest karalne, to po pierwsze. Po drugie, to porozmawiaj z wojskowymi, to się dowiesz jak na prawdę wygląda nasza armia. Po trzecie, Większość nowoczesnego sprzętu spływa do armii w wyniku posunięć poprzednich rządów. Jeszcze przypomnę ile to miało być tych śmigłowców, co to Macierewicz obiecywał? Itd, itd...można wyliczać do wieczora.

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~Zatoka Sztuki -

~jaja
~Zatoka Sztuki POmorskie Palermo to matecznik PO . Gość POwinien znać bolączki tego okręgu
Zeby Ci się nie POpierz..ło w głowie od tego POwtarzania - trolu.
zachodnioPOmorskie dało głos .POmorskie Palermo vel Danzig POzdrawia

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~lewak biblista -

Trzaskowski stwierdzil jedynie, ze PiS dobrze zdiagnozowal stan panstwa w 2015 roku jako "panstwo slabe". W dalszej czesci wypowiedzi stwierdza, ze to panstwo jest nadal slabe, a nawet jeszcze slabsze, bo caly czas slabnie, co doskonalke jest widoczne. Ani wiecej, ani mniej.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim