1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń111 tys.
  • Odpowiedzi439
  • Ocen na +901
1 tys. ppt ?

Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim (440)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~Pucybut -

Co za kołtuńska hipokryzja !!! . To za rządów PO zostały polikwidowane komisariaty i placówki pocztowe , które teraz Trzaskowski chce przywracać . Normalna bezczelność obliczona na niepamięć ludzką ! .

Reklama

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~edek -

~EHHH Obietnice trzaskowskiego widać w warszawie, ze wszystkich po wyborach sie wycofał...Mozna ? Mozna.
Ze wszystkiego? znaczy zniczego. Tak wypowiada się szczujnia pisu. Nic merytorycznego tylko plucie! Dude też martwi teraz w Polsce, że Kazik zarobił na aferze w Trójce. Ten Facet o niczym innym nie muśli tylko o dojnej ojczyźnie. Ohyda.

Reklama

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~gonso -

Brednie Brednie i jeszcze raz BREDNIE! Do tego typu opowiastek ten pajac jest bezkonkurencyjny z reszta jak cala ta PO wska banda prowokatorow o sciemniaczy. Czy mozna cos dodac? chyba tyle ze wiekszosc Polakow i tak pokieruje sie rozsadkiem i oleje tego typa czyms zoltym z natury. A te cale zaklusy z ich prezydentem spocznie na papierze toaletowym.

Reklama

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~szach -

~Jerzyk Państwo słabe???Państwo , które w ciągu 5 latach podwoiło PKB? Państwo, które się zbroi, kupuje nowoczesna myśliwce i systemy rakietowe? Państwo, które w końcu doprowadziło do dywersyfikacji dostaw gazu do Polski, zwiększyło o 1/3 liczebność armii, zlikwidowało skrajne ubóstwo wśród dzieci. Państwo , które w końcu zadbało o najsłabszych. Państwo , które podjęło takie inwestycje jak Baltic Pipe, jak przekop Mierzei, Port Centralny. Rozbudowa portu w Świnoujściu i budowa 3 zbiornika? To jest SŁABE PAŃSTWO w/g tego pajaca? Wydaje mi sie że Kaczyński ma raczej w D komplementy śmiecia umaczanego w grupę Bilderberg!

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): gość -

Trzaskowski to będzie prawdziwy prezydent,chyba że chcecie izolacji europejskiej,jeśli już Słowacy nie chcą wydawać przestępców bo u nas nie ma praworządności to ja dziękuję za takie sukcesy,niedługo nie wyjadę za granicę moze?

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~gburek48 -

Połowa na tym forum Warszawe widziała tylko na pocztówkach Nie wypowiadaj sie ciemny ludzie o rzeczach o których nie masz pojecia Za 500 stów nie ma co sie zeszmacac.Zacznijcie oglądac inną telewizje to bedziecie wiedziec co sie dzieje na swiecie, a nie tylko tv1 tv2 i to co klecha na ambonie powie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim