1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń111 tys.
  • Odpowiedzi439
  • Ocen na +901
1 tys. ppt ?

Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim (440)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~owonel -

~Jerzyk Państwo słabe???Państwo , które w ciągu 5 latach podwoiło PKB? Państwo, które się zbroi, kupuje nowoczesna myśliwce i systemy rakietowe? Państwo, które w końcu doprowadziło do dywersyfikacji dostaw gazu do Polski, zwiększyło o 1/3 liczebność armii, zlikwidowało skrajne ubóstwo wśród dzieci. Państwo , które w końcu zadbało o najsłabszych. Państwo , które podjęło takie inwestycje jak Baltic Pipe, jak przekop Mierzei, Port Centralny. Rozbudowa portu w Świnoujściu i budowa 3 zbiornika? To jest SŁABE PAŃSTWO w/g tego pajaca? Wydaje mi sie że Kaczyński ma raczej w D komplementy śmiecia umaczanego w grupę Bilderberg!
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Człowiek ciekawy -

~Pop [b][/b]
~gość Trzaskowski nie wie ilu jest przedsiębiorców w Warszawie, a miałby wiedzieć ile jest w Polsce posterunków policji czy oddziałów Poczty Polskiej?

Za dużo wymagasz do tak leniwego człowieka.
Nie żartuj.
. Trzaskowski wie ilu jest przedsiębiorstw w Warszawie wielokrotnie to mówił -400 tys. pokaż mi takiego człowieka , polityka który nigdy się nie przejęzyczył .Cóż łatwiej wytkać błędy PO a milczeć o swoich
To może wiesz kogo reprezentował P.Trzaskowski na spotkaniu Grupy Bilderberg? Rząd Polski go nie "delegował" tam, Poczytaj o tej Grupie...

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~batman -

~Pop [b][/b]
~gość Trzaskowski nie wie ilu jest przedsiębiorców w Warszawie, a miałby wiedzieć ile jest w Polsce posterunków policji czy oddziałów Poczty Polskiej?

Nie żartuj.
. Trzaskowski wie ilu jest przedsiębiorstw w Warszawie wielokrotnie to mówił -400 tys. pokaż mi takiego człowieka , polityka który nigdy się nie przejęzyczył .Cóż łatwiej wytkać błędy PO a milczeć o swoich

~batman
~Pop [b][/b]

Nie żartuj.
Trzaskowski nic nie wie na wlasnym podworku nie umie zapanowac ma balagan ale jestem za tym zeby wygral wybory bedzie sie mozna posmiac 5 lat komedi

~Korona Zachodnia Zamknij Trzaskowski 4 litery ponieważ nic dobrego nie zrobiłeś do tej pory i zmarnowałeś środki publiczne na pseudoplaże itp..Weż się zamknij lub schowaj morde w kosz na śmieci !!!. zgadzam sie toidiota
[b][/b]

Napisał(a): ~Gościu -

Pan Trzaskowaski ? Scenariusz już sam napisał sobie. Przy wyborze na tak ważne stanowisko bierzemy pod uwage wszystkie aspekty życiowe naszego "wyborcy" - 20 groszy dał kobiecie biednej na leki ! czyli na takiego człowieka nie można liczyć, bo potrafi poniżać godność ludzką ! Pani KIdawa ? - powiedziała " konstytucja ważniejsza, aniżeli życie ludzkie " - potrzebuje suflera do dialogu.???????

Napisał(a): gość -

Widzę że zebrali się tu PiSlamiści z parciem na wytykanie. Byle nie mówić o swoich oszołomach. W końcu przysłowiowo trafiła kosa na kamień. Jeśli Trzaskowski ma pokazać złe strony PiSlamu i jego oszołomów to OK.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim