1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń111 tys.
  • Odpowiedzi439
  • Ocen na +901
1 tys. ppt ?

Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim (440)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~zygmunt -

jakos temu czlowiekowi nie wierze,chwali kaczynskiego,a sikal na znicze pod palacem prezydenckim,mozeto sikal zmknac w cudzyslowiu ale jak by nie bylo to byla jego opcja,zamykaja komisariaty to jego opcja zamykala komisariaty policji,likwidowala polaczenia komunikacyjne,i infrastryukture zaslan8ajac sie efektami funansiwymi a nie dobrym mieszkancow,tworzqc cale enklawy w polsce ludzi wykluczonych..nie musze przypominac wypowiedzi typu nie ma pinidzy,gdzie sa zakopane,po co nam lotnisko mamy w berlinie,wziac kredyt i wyjechac,a ta policja panie tezqskowsk8 przypominam ze pana opcja polityczna zezwolila na wjazd policji nidmieckiej i dokonywania kontrolimi karania polskich kierowcow,wiec tak jzk pan mowil o lotniskach mam sue spodziewac ze po pana trzaskowskiego qygranej przybedzie w polsce komisiariatow policji niemieckiej,przekop mierzeji po co przeciesz rusk8 tez z czegos musza zyc,po co przekop placic dalej ruskim..zarzadzanie warszawa wielka sciema i cwaniactwo pieniadze na lbtg ,szkolenie bojowek,szkolenie jak wywlaszczc lokatorow,no i zasranie wisly od 2arszawy di baltyku,gdyby nie pomoglo wojsko do dzisuaj by gowna plynly do gdanska.
INTERIA.PL

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~Ja65 -

Jak może chcieć być rezydentem 38 mln. KRAJU ktoś , kto nie ogarnia 3mln. miasta ? Przykładem niech będzie : wywóz toksycznych odpadów z Czajki , pięć linii metra, stadion Skry , PKN , wywóz śmieci , linie autobusowe , żłobki , przedszkola , szkoły . Nic nie OGARNIA ! On jest specem od kłamstw , obietnic i taśmy biurowej .

Reklama

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~slawstep -

~Jerzyk Państwo słabe???Państwo , które w ciągu 5 latach podwoiło PKB?...
Które państwo podwoiło PKB i ciągu których 5 lat? zmiana z 475 na 625 to podwojenie? wzrost o 30% ma bliżej do "PKB bez zmian" niż do podwojenia. Kolego, jak kłamać to choć z umiarem. Chyba, że przez PKB rozumiesz Premie Kolesi Brutto ;P

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim