Odpowiadasz na:
Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski wypowiedział się ostatnio dla Głosu Koszalińskiego. A jego słowa o tym, co ma do zaoferowania Pomorzu środkowemu, zdecydowanie zasługują na zapamiętanie: Pierwsze pozytywne słowa kandydata KO o PiS-ie? Jak je rozumieć?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~slawstep -

~Jerzyk Państwo słabe???Państwo , które w ciągu 5 latach podwoiło PKB?...
Które państwo podwoiło PKB i ciągu których 5 lat? zmiana z 475 na 625 to podwojenie? wzrost o 30% ma bliżej do "PKB bez zmian" niż do podwojenia. Kolego, jak kłamać to choć z umiarem. Chyba, że przez PKB rozumiesz Premie Kolesi Brutto ;P

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): Unos -

SOROS NA DARMO NIE FINANSOWAŁ CZASKOWSKI EGO.

Reklama

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~Ja65 -

Jak może chcieć być rezydentem 38 mln. KRAJU ktoś , kto nie ogarnia 3mln. miasta ? Przykładem niech będzie : wywóz toksycznych odpadów z Czajki , pięć linii metra, stadion Skry , PKN , wywóz śmieci , linie autobusowe , żłobki , przedszkola , szkoły . Nic nie OGARNIA ! On jest specem od kłamstw , obietnic i taśmy biurowej .

Re: Rafał Trzaskowski zaskakuje słowami o Kaczyńskim

Napisał(a): ~zygmunt -

jakos temu czlowiekowi nie wierze,chwali kaczynskiego,a sikal na znicze pod palacem prezydenckim,mozeto sikal zmknac w cudzyslowiu ale jak by nie bylo to byla jego opcja,zamykaja komisariaty to jego opcja zamykala komisariaty policji,likwidowala polaczenia komunikacyjne,i infrastryukture zaslan8ajac sie efektami funansiwymi a nie dobrym mieszkancow,tworzqc cale enklawy w polsce ludzi wykluczonych..nie musze przypominac wypowiedzi typu nie ma pinidzy,gdzie sa zakopane,po co nam lotnisko mamy w berlinie,wziac kredyt i wyjechac,a ta policja panie tezqskowsk8 przypominam ze pana opcja polityczna zezwolila na wjazd policji nidmieckiej i dokonywania kontrolimi karania polskich kierowcow,wiec tak jzk pan mowil o lotniskach mam sue spodziewac ze po pana trzaskowskiego qygranej przybedzie w polsce komisiariatow policji niemieckiej,przekop mierzeji po co przeciesz rusk8 tez z czegos musza zyc,po co przekop placic dalej ruskim..zarzadzanie warszawa wielka sciema i cwaniactwo pieniadze na lbtg ,szkolenie bojowek,szkolenie jak wywlaszczc lokatorow,no i zasranie wisly od 2arszawy di baltyku,gdyby nie pomoglo wojsko do dzisuaj by gowna plynly do gdanska.

Reklama