Komentarze (64)

Dodaj komentarz

Napisał(a): polak -

To widać kto głosował na PIS 40 procent nie pracowała z tych co odchodzą na emerytury cylinder to lenie bo praca jest kbinatorzy i nieroby
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Pracę Dejca! -

Ale to my Przedsiębiorcy płacimy co miesiąc składki do ZUS i co z tego mamy się pytam? Co ? Wasze dane pokazują ,że za 30 lat dostaniemy 700 zł emerytury a z naszych składek teraz nabieżąci będziecie wypłacać nowym emerytom ,którzy uciekną na te nowe emerytury a nam firma się ciągle utrudnia podnosi się minimalna co za tym idzie większy zus zwrot vatu 180 dni wszystko w górę pracowników już wogóle nie ma!, trzeba będzie to zamykać kto to udźwignie wszystko co? Za kogo nas macie co?
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): korol -

Wreszcie przestali straszyć Polaków brakiem pieniędzy na emerytury chociaż wiadomo , że ZUS ma gwarancje Konstytucyjne Państwa. Składki emerytalno rentowe powinna płacić każda pracująca osoba w Polsce i nie było by problemu braku kasy na emerytury. Poza tym emerytury powinny być ograniczone kwotą np. max. 5 tyś zł. a nie jak np. emerytowany kapelan Głódź ok.12 tyś emerytury i jeszcze jak piszą, że jeszcze pracuje i ma pensję ok 4tys zł. -po co mu tyle kasy - na utrzymanie rodziny? -to jest nie uczciwe i nie moralne -a to jest niestety kościół.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Emerytka -

PANI RAFALSKA A CO Z EMERYTAMI KTORZY MAJA 740 ZL BRUTTO EMERYTURY A MIALO BYC 1000ZL CZY TO NIE WSTYD ZE TAKIE EMERYTURY SA W NASZEJ OJCZYZNIE-PROSZE NIE KLAMAC ZE NAJNIZSZA EMERYTURA TO 1000ZLJA JESTEM EMERYTKA- SAMOTNA I MUSZE UTRZYMAC SIE ZA TE PIENIADZE CO PANI NA TO?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): brabant -

ZUS to największy złodziej jaki został jeszcze w Polsce po komunie.!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Jarek -

To Pani Rafalska już złożyła wniosek o emeryturę bo ma 62 lata to sobie załatwiła swoja emeryturkę
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Patriota -

Dodrukują pieniędzy i emerytury wypłatą ale że inflacja pójdzie w górę to już inna sprawa
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): M. Arens -

Czyli co , bierzemy emeryturę i pracujemy dalej ? W ten sposób dwa swiadczenia ?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): niewolnik -

gdzie emerytura po 40 latach pracy skladkowej obiecanki
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz