16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń533
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +-12
16 ppt ?

Rak żołądka objawy (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Rak żołądka objawy

Napisał(a): Tris -

Rak żołądka daje takie objawy jak refluks żołądkowy i masakrycznie wiele innych chorób....., to że np. ktoś wymiotuje lub boli go brzuch czy ma jakiekolwiek inne kłopoty z żołądkiem może równie dobrze oznaczać wrzody, refluks, różne alergie itd....., dlatego z takimi rzeczami idzie się do lekarza, bo objawy żołądkowe tyczą się wielu chorób...., bez badań nawet lekarz nie powie Ci czy masz raka czy tylko niegroźną chorobę....

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~dagmara -

Moja mama miała podejrzenie raka żołądka a okazało się że jest to po prostu torbiel jajnika także oprócz tego że jeśli podejrzewamy coś takiego to trzeba to jeszcze kilka razy sprawdzić Zresztą mogę Ci polecić tohttps://adame(...)objawy/ Masz tutaj objawy itd poczytaj i zapisz się od razu do lekarza im szybciej to zrobisz tym lepiej

Napisał(a): ~Zosia -

Mój dziadek przeszedł przez chemioterapię i w trakcie leczenia strasznie schudł i osłabł. Na szczęście udało mu się z tego wyjść. Teraz dbamy o jego żywienie. Lekkie posiłki wzbogacamy o Nutramil, który pomaga mu odbudować utracone kilogramy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rak żołądka objawy