18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń388
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +-46
18 ppt ?

Randka z nietypowymi atrakcjami (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Randka z nietypowymi atrakcjami

Napisał(a): Gość -

Uwielbiam wymyślać jakieś fajne nietypowe randki. Ostatnio chciałem zrobić taką randkę z atrakcjami jakbyśmy mieli po pięć lat. Może brzmi dziwnie, ale myślałem o jakimś wesołym miasteczku, może zoo, z watą cukrową, lodami (bardzo proszę tutaj bez żadnych skojarzeń) - wiecie zabawa jak za dawnych lat tylko z większymi pieniędzmi :)
Trochę się jednak boję jak zareaguje na to dziewczyna - oczywiście pomyślałem i uprzedzę ją by nie miała super wysokich szpilek ani kusej sukienki.

A może znacie jakieś inne pomysły na nietypowe randki?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Randka z nietypowymi atrakcjami

Napisał(a): Gość -

szybki Uwielbiam wymyślać jakieś fajne nietypowe randki. Ostatnio chciałem zrobić taką randkę z atrakcjami jakbyśmy mieli po pięć lat. Może brzmi dziwnie, ale myślałem o jakimś wesołym miasteczku, może zoo, z watą cukrową, lodami (bardzo proszę tutaj bez żadnych skojarzeń) - wiecie zabawa jak za dawnych lat tylko z większymi pieniędzmi :)
Trochę się jednak boję jak zareaguje na to dziewczyna - oczywiście pomyślałem i uprzedzę ją by nie miała super wysokich szpilek ani kusej sukienki.

A może znacie jakieś inne pomysły na nietypowe randki?
Mój mąż mnie zabrał kiedyś na piknik na polanie... Niezapomniane przeżycie :)

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~sami -

świetny pomysł! osobiście uważam, że warto urozmaicać sobie wspólnie spędzany czas :) ze swoim Kochaniem wybieramy się do Teatru Szekspirowskiego :) wiem, że nie każdy lubi takie miejsce na randkę, ale spędzaliśmy w ten sposób już niejeden wspólny wieczór i każdemu mogę polecić :) jeśli ktoś niezbyt lubi sztuki teatralne, to może wybrać się tam także na koncert bo takie również mają tam miejsce ;) http://teatrs(...)ncerty/

Napisał(a): Jojeczko -

Randki nie muszą być oklepane, wręcz powinno się dążyć do tego, by były one zgodne z zainteresowaniami danych osób, nawet jeżeli są one nietypowe. Pomysłów może być wiele, kilka z nich zostało przedstawionych tutaj:http://tojafa(...)randke/ ale wybór jest zdecydowanie większy. Przeglądając internet, z łatwością można znaleźć ciekawe i niebanalne propozycje na randki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Randka z nietypowymi atrakcjami