147
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi112
  • Ocen na +0
147 ppt ?

Ratunku! Wypadają mi włosy! (113)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ratunku! Wypadają mi włosy!

Napisał(a): Gość -

po pierwsze oczyść organizm z toksyn codziennie rano na czczo cytryunę cła wyciśnij do pol kubka wody i wypij. Po drugie polskie specyfiki na wlosy nic nie dają jezeli mocno wyp[adają ja tak mialam a jak kupilam merc special po 2 tyg. przestaly wypadać, a wcześniej lecialy garsciami. powodzenia!
INTERIA.PL

Przeżyłam to samo, w pół roku stracilam chyba 3/4 pieknych, gęstych włosów......leciały jak szalone.
Przestałam farbować, skróciłam o połowe.
Przebadałam się wzdłuż i w szerz:) Począwszy od tarczycy, poprzez hormony itp. Zdrowa jak ryba.
Potem dermatolodzy, kuracje Vichy, radical, skrzypy polne, pokrzywy, drożdze, seboradin, nie wiem co jeszcze....
Pewnego dnia trafiłam do psychologa - no bo może stresy....a kto ich teraz nie ma - i babeczka na pierwszej wizycie kazała mi sobie w warzywniaku kupić czarną rzepę, olej rycynowy, wit E, - zrobić z tego miksture - wyciskając sok z rzepy, mieszkając z żółtkiem i całą resztą. Potem folia, czapka :) . No i do tego Merz Special - który jest świetny nie tylko na włosy, ale posiada tez ponoć jedno z najlepiej przyswajalnych cząstek żelaza - a to nam wszystkim jest potrzebne:):)
Po 4 tygodniach ( kuracja co drugi dzień) na mojej głowie pojawił się las króciusieńkich włosków:):):)
Potem jak miały tak do 5 cm to troche śmiesznie wygladałam, ale najwazniejsze było to że nie wypadają i rosna nowe:)
Teraz znowu mam piękne gęste dlugie włosy - a kurację powtarzam - czasem częsciej, czasem mniej:):):)

niestety na wypadanie włosów nie ma skutecznego sposobu. Można to znacznie spowolnić. W moim przypadku była to zwyczajna pokrzywa. Suszone (mogą być świeże ale wywar nieprzyjemnie pachnie) ziele pokrzywy trzeba podgrzać aż się zagotuje i odstawić do powolnego ostygnięcia. Takim wywarem spłukać kilkakrotnie głowę po myciu (bez żadnych szamponów!). Stosować co najmniej dwa razy w tygodniu, a po miesiącu już powinno się zauważyć zmniejszenie wypadania włosów. Stosowałem w wieku około trzydziestu lat teraz mam drugie tyle i jeszcze mam co przystrzygać.

Kup sobie Humavit - tabletki na bazie drozdzy z witaminami z grupy B. Koszt 12 zl a zobaczysz juz po 3 dniach duza poprawe. Od lat sama ja stosuje i widze roznice. Polecam rowniez kolezanka ktorym pomogly wlasnie te tabletki. Powodzenia :)

witam cie ,sprobuj u lekarza przeprowadzic test hormonalny ,co moze byc tego powodem ,jezeli mial by on byc w porzadku ,proponuje maski na skore glowy z: zoltka i oleju z oliwek ,trzymaj to naglowie ok 30 min ,owin folia i recznikiem ,aby glowa byla ciepla - pomaga to szybciej wsiaknac w skore , ten zabieg rob 2 razy w tygodniu przez pierwsze 2 -3 tygodnie ,a pozniej raz na 2-3 tygodnie .mnie to pomoglo .jezeli chodzi o wit. tabl. to nie zaws´ze pomagaja ,raczej biotyna -ta utwardnia paznokcie ,jest dobra na wyglad skory i automatycznie wzmacnia wlosy jak rowniez zapobiega ich wypadaniu .
trzymam kciuki .

Gość Preparaty witaminowe nie pomagają, specjalne szampony również! Codziennie wyjmuje ze szczotki całą garść włosów. Mam je wszędzie: na ubraniu, w pościeli, na dywanie, doprowadza mnie to do szału!!! Farbuje włosy, ale nie az tak częso, ostatno raz na dwa miesiące, lub rzadziej (mam naturalnie jasnobrązoe, farbuje na ciemny brąz). Chcialabym przestac farbowac ale odrosty wygladają paskudnie! Jak tak wyjść do ludzi? :-(
WITAM SERDECZNIE :)
Miałam ten sam problem i odkąd zaczęlam łykać tabletki DERMABION (z cynkiem) i JOD włosy już nie wypadają... do tego używam szamponu firmy Vichy czerwonego.

POLECAM bo naprawdę włosy wypadały mi garściami.... i pomogło

Dziennie wypada nawet od 50 do 100 włosów i jest to naturalne. Jeśli istotnie wypadanie znacznie się nasiliło może warto przyjrzeć się diecie, szczególnie jeśli niedawno intensywnie się odchudzałaś. Czasami może to być problem hormonalny, powinnaś wykonać badanie poziomu hormonu tarczycy i hormonów płciowych. Tak czy inaczej warto zapytać o to lekarza. Pozdrawiam

Myj wlosy tylko szamponami "najzwylkejszymi" z dodatkiem rzepy ,skrzypu ,pokrzywy .Po tych pseudorewelacyjnych szamponach zaczely mi wychodzic wlosy tak jak Tobie. Teraz na wiosne i latem zbieram te ziola susze a wywary z tych ziol uzywam do plukania wlosow.Wszystko bedzie dobrze nie przejmuj sie .Nie odchudzaj sie zbytnio ,bo ogranizm traci na tym /mikro i makroelementy/Pozdrawiam .

Tran? a jak go stosowałaś? Łykałaś kapsułki czy jest może jakiś specjalny do wcierania? Mam bardzo podobny problem, włosy wypadaja mi od dłuższego czasu mimo iż wszystkie badania wychodzą w porzadku, przetestowałam wszystkie dostepne na rynku środki jednak nic nie pomaga.

Zgadza sie , DERCOS VICHY jest najlepszy na swiecie. 100 proc. skutecznosci. Ale trzeba stosowac pierwsza kuracje przez 3 miesiace ( plyn Dercos + szampon + kompleks z witamina B5 ). Nastepnie przerwa przez 3 miesiace i znowu powtorka przez 3 miesiace. Potem jest spokoj przez ok. 2 lata. Cena takiej kuracji ( 2 x 400 zl ) : lacznie 800 zlotych , na okres dwoch lat. Drogo , ale bujna czupryna dodaje urody.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wypadają mi włosy
  • ratunku wypadają mi włosy
  • wypadaja mi wlosy
  • po farbowaniu wypadają mi włosy
  • czy jak mi wypadaj wosy mog je ufarbowa
  • ratunku moje wosy wypadaja garsciami
  • wypadaja mi wlosy czy moge je farbowac
  • wypadanie włosów ratunek
  • garsc wlosow
  • wypadanie wlosow ratunku
  • bbardzo wypadaja mi wlosy co robic
  • ratunku wypadaja mi wlosy
  • wypadaja mi wlosy co robic?
  • wypadają włosy po farbowaniu
  • wypadanie włosów po farbowaniu
Do góry strony: Ratunku! Wypadają mi włosy!