151
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi114
  • Ocen na +0
151 ppt ?

Ratunku! Wypadają mi włosy! (115)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ratunku! Wypadają mi włosy!

Napisał(a): Gość -

Warunkiem jest zdrowa skóra głowy i bez łupieżu najlepszy jest nizoral sprawdzony polecam cynk z witaminami firma Salfazin łupież lub łojotok bardzo osłabiają włosy więc trzeba je ratować zewnetrznie i wewnętrznie równocześnie witamina B kompleks mam niemałą wiedzę medyczną więc na pewno podaję metody sprawdzone. Polecam

ja nie sadze zeby szampony i maseczki cos pomogly, najczestsza przyczyna wypadania wlosow to niedobor zelaza.. Polecam Floradix (zelazo + witaminki), jest w plynie szybko sie wchlania i szybko widac efekty, jest m. in. dla kobiet w ciazy i karmiacych, takze zupeln ie bezpieczny . Mnie wypadaly strasznie wlosy, coprawda nie jestem w ciazy, ale okazalo sie ze to niedobor zelaza. Odkad zaczelam pic ten Floradix juz po tyg. mniej wypadalo, a teraz normalnie.. takze ratujcie sie od srodka, mnie najwiecej wypda jesienią, wtedy zawsze ten floradix i przestaja wypadac po jakims tyg juz widac poprawe

Reklama

Witam, przede wszystkim trzeba skonsultować się z lekarzem. Poradzić się go i poprosić o badania hormonalne gdyż może być to problem z tym związany. Mógłby także pomóc lekarz dermatolog, bo mogą to być problemy skórne. Bardzo dobre tabletki to te, które dostarczają organizmowi takich pierwiastków jak cynk i miedź, gdyż wzmacniają włosy i najszybciej działają. Ja też miałem taki problem i mi właśnie wizyta u dermatologa pomogła.

Zapraszam nahttp://www.zl(...)ce.html

Witam, przede wszystkim trzeba skonsultować się z lekarzem. Poradzić się go i poprosić o badania hormonalne gdyż może być to problem z tym związany. Mógłby także pomóc lekarz dermatolog, bo mogą to być problemy skórne. Bardzo dobre tabletki to te, które dostarczają organizmowi takich pierwiastków jak cynk i miedź, gdyż wzmacniają włosy i najszybciej działają. Ja też miałem taki problem i mi właśnie wizyta u dermatologa pomogła.

Zapraszam nahttp://www.zl(...)ce.html

Reklama

Powinnaś zamienić farbę na szampon koloryz., to 1. 2 -dobre środki do pielęgnacji włosów. Na takie problemy dobry jest szampon Prolab. Do tego możesz (a nawet powinnaś) pokusić się o lioton/odżywkę, a jeśli wypadanie jest wyjątkowo uporczywe to zastosuj ampułki do wcierania u nasady i problem po 3 m-cach powinien całkowicie ustąpić :)

Reklama

Raz jak umyłam głowę i zaczęłam się czesać to się popłakałam - wyjmowałam "pliki" po 20-30 włosów na raz... I tak ciągle, cały dzień, kiedy bym nie sięgnęła. Raz je policzyłam z ciekawości - jedno mycie plus czesanie ok. 300 całych włosów z cebulkami! Mam 23 lata i włosy do połowy pleców. Zrobiłam badania krwi i hormony tarczycy. Wszystko w normie. Czyli to nie niedoczynność/nadczynność tarczycy. Zaczęłam od Nizoralu. Pozbyłam się łupieżu. Gdzieś przeczytałam że włosy wypadają od nadmiaru witaminy A, więc przestałam łykać tran, który wcześniej jadłam. Lekarz przepisał mi Loxon 5% więc go stosowałam jakieś 3 tygodnie, ale odstawiłam bo jego aplikowanie bardzo mi utrudniało życie. Zmieniłam szampon (który stosowałam nieprzerwanie przynajmniej od pół roku), odżywkę i... fryzurę. Żadnych kucyków na czubku głowy, jak najwięcej luzu, żadnego suszenia, prostowania, farbowania, lakierowania, żelowania itp.!

I przestały wypadać. Zupełnie. Z dnia na dzień. W tydzień nie było problemu. Teraz łapię najwyżej 10 sztuk dziennie. Moje rady (wszystkie sprawdzone na sobie):
1. Zrezygnuj na dwa tygodnie z robienia jakiejkolwiek fryzury. Daj włosom odpocząć i jednocześnie:
2. Kup szampon ziołowy RADICAL i ew. odżywkę do niego i stosuj nawet codziennie (włosy są czyste, błyszczące i mocniejsze już po pierwszym myciu). A jak się skończy to inny łagodny szampon ziołowy, lub taki dla niemowlaków. W każdym razie często zmieniaj szampony i wybieraj te jak najmniej chemiczne. Wszystkie "cudowne" perfumowane, kolorowe, szampony i odżywki z błyszczącymi drobinkami po dłuższym czasie podrażniają skórę.
3. Jeśli nie pomoże, zrób badania hormonalne (przede wszystkim hormony tarczycy, ale też inne) i badania krwi.
4. Cokolwiek robisz żeby zapobiec wypadaniu włosów, uwierz że możesz się pozbyć problemu już na 2 dzień - efekt placebo bywa zbawienny.
5. Zrelaksuj się! Bardzo częstą przyczyną wypadania włosów jest stres. Zauważ że chroniczne wypadanie włosów potęguje stres w postaci strachu przed wyłysieniem - patrz rada 4.
6. Nie czesz włosów kiedy są mokre po umyciu - są wtedy podatne na nienaturalne naciąganie, a cebulki są osłabiane przez wyciąganie ich z otwartych porów skóry. Nie owijaj też mokrych włosów ręcznikiem, osusz je tylko delikatnie i pozwól skórze oddychać.
Nie wiem co dokładnie mnie pomogło, być może wszystko po trochu. Nie łykałam żadnych tabletek - mikroelementy z tabletek bardzo słabo się wchłaniają, a elekty są mizerne. Lepiej jeść świeżą cebulę i paprykę - są lepsze i dużo lepiej przyswajalne :) Powodzenia w Waszej walce :)
Pozdrawiam
ggreyy

A jaką mama gwarancję że zabieg transplantacji zakończy się powodzeniem i nie wpędzi mnie w większe kompleksy. Dużo teraz słyszy się o nieudanych zabiegach po których pacjent jest załamany swoim nowym wizerunkiem...

Wiesz, jeśli nie spróbujesz skorzystać z takiego zabiegu, to nie sprawdzisz. Mówi się o nieudanych zabiegach, ale jednak dajmy spokój - one w większości się udają. To nie jest przecież tak, że co drugi pacjent kliniki chirurgii plastycznej wychodzi jak frankensztajn z zabiegu...

Najlepiej będzie zacząć zażywać jakiś zestaw witamin, bo najpewniej ich właśnie w organizmie brakuje i dlatego właśnie wypadają. Wydaje mi się, że jednak takie rozwiązanie, ewentualnie jak tu jakieś inne osoby wspominają, jakieś zioła, herbatki. Jak nie pomorze, to koniecznie trzeba sobie zrobić badania.

też polecam WAX do włosów. Fakt potrzeba ok 30 min aby potrzymać maskę na włosach ale działa skutecznie więc myślę że warto. Włosy na pewno się wzmocnią i będziesz zadowolona. Cena nie jest wygórowana więc nie trzeba obawiać sie jakichś strasznych kosztów :) Wax na pewno znajdziesz w aptekach.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wypadają mi włosy
  • ratunku wypadają mi włosy
  • wypadaja mi wlosy
  • po farbowaniu wypadają mi włosy
  • czy jak mi wypadaj wosy mog je ufarbowa
  • ratunku moje wosy wypadaja garsciami
  • wypadaja mi wlosy czy moge je farbowac
  • wypadanie włosów ratunek
  • garsc wlosow
  • wypadanie wlosow ratunku
  • bbardzo wypadaja mi wlosy co robic
  • ratunku wypadaja mi wlosy
  • wypadaja mi wlosy co robic?
  • wypadają włosy po farbowaniu
  • wypadanie włosów po farbowaniu
Do góry strony: Ratunku! Wypadają mi włosy!