150
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi114
  • Ocen na +0
150 ppt ?

Ratunku! Wypadają mi włosy! (115)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ratunku! Wypadają mi włosy!

Napisał(a): Gość -

Jesli wlosy nadmiernie wypadaja, to trzeba sie przebadac, moze masz anemie, a jesli wyniki sa ok, to w aptece jest cala masa produktow wzmacniajacych wlosy, jak ja mialam taki problem, to sobie zafundowalam apulki do wcierania, po mniej wiecej trzech miesiacach bylo widac efekty

Reklama

ja bym zrezygnowała z farbowania, nawet mimo odrostów. w ogóle dobrym pomysłem byłoby dać odpocząć włosom (wakacje to dobry moment;) od wszelkich zabiegów, suszenia, prostowania, etc. niech się zregenerują przez ten czas, wzmocnią. do tego delikatne kosmetyki - szampon + odżywka, najlepiej jakieś witaminowe. z kwasem omega 6 świetny szampon na wypadające włosy ma Loreal, z tym że to seria Expert, profesjonalna dla fryzjerów i nie tak łatwo znaleźć. możesz sprawdzić w Beliso Shop, tam mająte wszystkie fryzjerskie serie. no i jakieś suplementy diety nie zaszkodzą, słyszałam że dobre jest picie pokrzywy ale sama nie próbowałam ;)

Reklama

Wiem, że na wzmocnienie włosów dobrze działa nafta oczyszczona. Słyszałyście o niej? Jest taki preparat (Urt-Oil się nazywa) do wcierania w skórę głowy jeszcze przed myciem włosów, który w swoim składzie ma właśnie naftę. Wzmacnia cebulki włosów, ale poza tym przyczynia się do pozbycia się łupieżu jeśli ktoś też i z tym ma problem.

Reklama

Ja próbowałam już i z olejem rycynowym i nawet z naftą kosmetyczna, która potem śmierdział cały dom ;(
I w sumie przeszłam tez przez te wszystkie pielęgnujące i odżywiające szampony. Ale tak naprawdę jak włosy miały wypadać tak wypadały. Dopiero już po kilku poradach znajomej zrobiłam zabieg w gab. przy użyciu produktu HairCare.
I po czasie, powiem Wam,ze moje włosy nigdy nie miały takiego połysku jaki maja po tym produkcie. I nie wiem czy widziałyście jak nieraz modelką się świecą włoski-tak właśnie mam teraz ja ;)

1Berseker1 Witam, przede wszystkim trzeba skonsultować się z lekarzem. Poradzić się go i poprosić o badania hormonalne gdyż może być to problem z tym związany. Mógłby także pomóc lekarz dermatolog, bo mogą to być problemy skórne. Bardzo dobre tabletki to te, które dostarczają organizmowi takich pierwiastków jak cynk i miedź, gdyż wzmacniają włosy i najszybciej działają. Ja też miałem taki problem i mi właśnie wizyta u dermatologa pomogła.

Zapraszam nahttp://www.zl(...)ce.html
Zgadzam sie ze jesli wlosy wypadaja nadmiernie to trzeba zaczac od wizyty u lekarza, bo przyczyny moga byc przerozne. Od najbardziej banalnych po bardzo powazne problemy zdrowotne. Czytalam ostatniohttp://kobiec(...)wy.html ze mezoterapia pomaga zregenerowac wlosy i zapobiec ich wypadaniu.

Ja powiem Wam ze ta mezoterapia opisywana 2 posty wczesniej daje własnie świetne efekty nie tylko przy problemach z wypadajacymi włosami,ale np.wtedy kiedy mamy problemy z łupieżem czy suchymi włosami.A takie włosy mamy przy czestym rozjasnianiu włosów.I odzywki nieraz nie zawsze dobrze nawilżaja nasze włosy.

pietruszkowa23 Ja powiem Wam ze ta mezoterapia opisywana 2 posty wczesniej daje własnie świetne efekty nie tylko przy problemach z wypadajacymi włosami,ale np.wtedy kiedy mamy problemy z łupieżem czy suchymi włosami.A takie włosy mamy przy czestym rozjasnianiu włosów.I odzywki nieraz nie zawsze dobrze nawilżaja nasze włosy.
No dokładnie własnie sama o takim zabiegu pisała.Owszem mozna próbowac nawet z suplementami diety,ale nie zawsze mamy ta pewnosc ze łykanie tabletek ze skrzypem pozwoli nam wzmocnic nasze włosy.zwykle nie mamy zadnych efektów a włosy dalej wypadaja.

Zacznij brać jakieś specjalistyczne tabletki (naturalne! nie chemia) będące suplementami diety działające od wewnątrz na włosy skórę i paznokcie. Nie będzie widać efektów od razu ale cierpliwość powinna z czasem Cię nagrodzić. Poza tym używaj odżywek ale też nie przesadzaj (i kupuj te które się zmywa, nie zostawiaj ich na włosach). Możesz spróbowac płukać włosy w nafcie kosmetycznej, podobno bardzo pozytywnie działa na włosy.

dolceandvita Zacznij brać jakieś specjalistyczne tabletki (naturalne! nie chemia) będące suplementami diety działające od wewnątrz na włosy skórę i paznokcie. Nie będzie widać efektów od razu ale cierpliwość powinna z czasem Cię nagrodzić. Poza tym używaj odżywek ale też nie przesadzaj (i kupuj te które się zmywa, nie zostawiaj ich na włosach). Możesz spróbowac płukać włosy w nafcie kosmetycznej, podobno bardzo pozytywnie działa na włosy.
tabletki nie chemia ???
No nei wiem czy sa w ogole takie.Zawsze jak dostarczasz jakies suplementy to jest to zwykle chemia.Ja jestem przy tej mezoterapii bo tu masz konkretne i dobre efekty.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wypadają mi włosy
  • ratunku wypadają mi włosy
  • wypadaja mi wlosy
  • po farbowaniu wypadają mi włosy
  • czy jak mi wypadaj wosy mog je ufarbowa
  • ratunku moje wosy wypadaja garsciami
  • wypadaja mi wlosy czy moge je farbowac
  • wypadanie włosów ratunek
  • garsc wlosow
  • wypadanie wlosow ratunku
  • bbardzo wypadaja mi wlosy co robic
  • ratunku wypadaja mi wlosy
  • wypadaja mi wlosy co robic?
  • wypadają włosy po farbowaniu
  • wypadanie włosów po farbowaniu
Do góry strony: Ratunku! Wypadają mi włosy!