150
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi114
  • Ocen na +0
150 ppt ?

Ratunku! Wypadają mi włosy! (115)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ratunku! Wypadają mi włosy!

Napisał(a): powiewswiezosci -

wiadomo, że jak włosy wypadają to na pewno nie jest to nic przyjemnego, ale też nie ma się co załamywać, bo jednak są sposoby na to, żeby jakoś sobie z tym problemem poradzić, ja swojego męża wysłałam na ten zabieghttp://www.de(...)wlosow/ i widać po nim znaczną poprawę, więc jak się już taki problem pojawi to na pewno warto się wybrać do specjalisty po poradę i pomoc, a jakiś sposób się znajdzie, żeby wszystkich włosów nie stracić
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Ja próbowałam szamponów różnych, odżywek, ale efekt żaden. Dopiero pomógł mi przepisany przez dermatologa biotebal, który zawiera biotynę. Po kilku tygodniach już widziałam różnicę, że zdecydowanie mniej włosów wypada, a potem pojawiły się baby hair

Reklama

Napisał(a): Gość -

nowezsie2 Próbował ktoś z was preparatu Nefret na łysienie? Mojej mamie bardzo wzmocnił włosy i ma ich teraz znacznie więcej (po pół roku).
Słyszałam o tym preparacie, ludzie piszą, że niejednej osobie już pomógł. Sama trochę przymierzałam się do zakupy i w końcu zamówiłam. Teraz czekam na przesyłkę i zabieram się za testowanie.:)

Reklama

Reklama

Napisał(a): polinezyjka -

te wszystkie szampony, cudowne terapie to tylko nabijanie w butelkę. Jak nie pasuje wam łysienie, nie umiecie tak jak ja pogodzić się z utratą włosów to polecam zrobić przeszczep włosów. Ja miałem przeszczep w dr Osuch Clinic warszawskiej, warto bo włosy wygladają super, już nie mam placków łysiny
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wypadają mi włosy
  • ratunku wypadają mi włosy
  • wypadaja mi wlosy
  • po farbowaniu wypadają mi włosy
  • czy jak mi wypadaj wosy mog je ufarbowa
  • ratunku moje wosy wypadaja garsciami
  • wypadaja mi wlosy czy moge je farbowac
  • wypadanie włosów ratunek
  • garsc wlosow
  • wypadanie wlosow ratunku
  • bbardzo wypadaja mi wlosy co robic
  • ratunku wypadaja mi wlosy
  • wypadaja mi wlosy co robic?
  • wypadają włosy po farbowaniu
  • wypadanie włosów po farbowaniu
Do góry strony: Ratunku! Wypadają mi włosy!