155
ppt
Ten temat ma:
 • Wyświetleń15 tys.
 • Odpowiedzi3
 • Ocen na +-96828
155 ppt ?

Regulamin Forum INTERIA.PL (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Regulamin Forum INTERIA.PL

Napisał(a): Admin -

Witaj na nowym wielotematycznym Forum dyskusyjnym Interia.pl.

Oto zbiór dobrych zasad oraz regulamin do którego przestrzegania jesteś zobowiązany jeśli chcesz w pełni korzystać z jego funkcjonalności.

Zbiór dobrych zasad:

1. Kultura to podstawa. Traktuj innych tak jak sam chciałbyś być traktowany.

2. Zastanów się w jakiej kategorii założyć swój temat. Najlepiej zrób to w formie pytania lub zdania które najlepiej scharakteryzuje opisany przez Ciebie problem.

3. Pamiętaj, że tytuł Twojego tematu to połowa sukcesu – sformułuj go tak, aby jak najdokładniej opisywał poruszany w wątku problem.

4. Zadbaj przynajmniej o podstawy ortografii i interpunkcji w swojej wypowiedzi. Duża ilość znaków zapytania, wykrzykników czy odstępów miedzy wierszami nie wygląda zbyt dobrze. Nie pisz dużymi literami – wpisy złożone w większości lub w całości z dużych liter będą usuwane.

5. Wątek musi merytorycznie odnosić się do kategorii, w której się znajduje oraz pozwalać na dyskusję odnośnie konkretnego tematu/problemu.

6. Zawsze trzymaj się tematu dyskusji.

7. Dział Hydepark przeznaczony jest do dyskusji na tematy dowolne.

8. Aby skontaktować się z innym użytkownikiem wyślij do niego wiadomość prywatną (koperta obok awatara).

9. Wszelkie widoczne naruszenia regulaminu prosimy zgłaszać bezpośrednio do moderacji.

10. Ilość kont jaką dany użytkownik może posiadać w serwisie jest nieograniczona.

11. Administracja nie rozwiązuje konfliktów do jakich dochodzi pomiędzy użytkownikami serwisu. Nie opowiada się także po żadnej ze stron konfliktów światopoglądowych.

12. Użytkownik serwisu ponosi pełną odpowiedzialność za treści, które zamieścił w serwisie.

13. Użytkownik ma prawo do usunięcia zamieszczonych przez siebie materiałów poprzez zgłoszenie ich do moderacji.

14. Administracja zastrzega sobie prawo do edycji treści w przypadku niewystarczającej wartości merytorycznej tytułu wątku.

15. Materiały reklamowe, sponsorowane, porady eksperckie zamówione przez redakcję forum są zawsze odpowiednio oznaczone na liście tematów.
INTERIA.PL

Re: Regulamin Forum INTERIA.PL

Napisał(a): Admin -

Zakazy:

1. Wpisy zawierające obraźliwe, wulgarne, nieprzyzwoite treści, a także skróty wulgaryzmów będą usuwane. Dotyczy się to również cytowania takich wypowiedzi oraz stopki tekstowej i graficznej.

2. Odbieganie od głównego tematu dyskusji może skutkować usunięciem takiej wypowiedzi oraz prowadzić do przyznania ostrzeżenia użytkownikowi, który zamieszcza nie merytoryczne lub odbiegające od tematu wypowiedzi.

3. Nick i awatar użytkownika są unikalne. Wszelkie próby podszywania się pod inną osobę będą skutkowały zablokowaniem konta.

4. Zabrania się reklamowania jakichkolwiek produktów, usług, marek i innych serwisów – zwłaszcza for internetowych. Zakaz dotyczy także reklamy ukrytej.

5. Wątki, które nie generują dyskusji, zawierające głównie linki kierujące do zewnętrznych serwisów – w tym prośby o oddawanie głosów w konkursach, prośby o pomoc materialną czy wypełnienie ankiety będą usuwane.

6. Zabrania się podawania danych kontaktowych – nr telefonu, GG, Skype, E-mail, itp.
Zakaz nie obowiązuje w kategorii Lokalne.

7. Zabronione jest tworzenie takich samych wątków w kilku różnych działach. Powtarzające się tematy będą usuwane.

8. Zabrania się publikowania treści, które obrażają uczucia religijne innych użytkowników.

9. W przypadku posiadania przez użytkownika więcej niż jednego konta i wykorzystywania go w celu generowania statystyk, Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia niektórych lub w szczególnych przypadkach wszystkich kont tego użytkownika.

10. Zabrania się publikowania odnośników do jakiejkolwiek strony mogącej naruszyć integralność przeglądarki lub zakłócić jej pracę.

11. Zabrania się publikowania treści nie będącej wytworem osoby publikującej. Większość wpisu musi być autorskim dziełem użytkownika.

12. Moderatorom i Administracji przysługuje prawo do zakrycia lub usunięcia treści łamiących regulamin oraz przyznanie ostrzeżenia użytkownikowi.

Re: Regulamin Forum INTERIA.PL

Napisał(a): Admin -

We wszystkich nie wymienionych w Regulaminie Forum INTERIA.PL kwestiach ma zastosowanie Regulamin Konta Portalowego oraz portalu INTERIA.PL

Kontakt z Administracją oraz reklamacje:


1. Opis działania forum znajduje się w dziale „Do Admina”. W tym dziale proszę umieszczać wszelkie pytania, uwagi, zażalenia odnośnie funkcjonowania forum (takie tematy z innych działów będą przenoszone).

2. Każdemu użytkownikowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum.Interia.pl.

3. Reklamacje należy składać drogą elektroniczną na adres admin@forum.interia.pl lub opisać problem w kategorii „Do Admina”. Zanim złożysz reklamację zapoznaj się dokładnie z regulaminem forum oraz portalu. Wskazane jest również zapoznanie się z tematami pomocy odnośnie technicznych aspektów funkcjonowania pewnych rozwiązań na forum (Karma, powiadomienia, wyszukiwarka itd.).

4. Odpowiedź na reklamację zostanie przesłana do Użytkownika na adres podany przez niego w reklamacji lub w formie odpowiedzi w utworzonym przez niego temacie maksymalnie do 7 dni od daty wysłania/publikacji.

5. Użytkownikowi przysługuje prawo reklamacji decyzji Administracji. Zgodnie z regulaminem portalu Interia.pl – punkt VI: Reklamacje dotyczące Usług można zgłaszać pisemnie, w formie listu poleconego, na adres: Grupa INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. , os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków. Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać oznaczenie osoby zgłaszającej reklamację (imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail) oraz opis zdarzenia będącego przyczyną reklamacji. Reklamacje zostaną rozpatrzone w terminie 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia przez INTERIA.PL.

Reklama

Re: Regulamin Forum INTERIA.PL

Napisał(a): Admminka -

Załóż swoje unikalne konto na Forum dyskusyjnym Interia.pl w dwóch prostych krokach!

1. Nie masz jeszcze konta pocztowego Interii?

- Załóż darmowe konto pocztowe Interii pod adresem:https://konto(...)e=pasek
- Udało się? Świetnie! Zostaniesz teraz przekierowany do Forum. Wystarczy już tylko, że wybierzesz swój unikalny nick, którym będziesz posługiwał się na naszym Forum.
- Gratulujemy! Właśnie rozpoczynasz nową wirtualną przygodę - czekamy na Twój pierwszy wpis. :)

2. Masz już konto pocztowe Interii?

- Zaloguj się do swojej poczty na Interii pod adresem:https://poczt(...)ria.pl/
- Przejdź do Forum i kliknij w Dodaj temat. Zatwierdź wybrany przez siebie nick i ciesz się nowymi możliwościami, które właśnie się dla Ciebie otwierają!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
 • Regulamin interia forum
 • regulamin forum interia
 • interia czateria zgaszanie podszywania si pod inn osob
 • zgaszanie do usunicia na interii
 • interia forum regulamin
 • regulamin forum - wpisy duzymi literami
 • forum na temat czateri
 • tnij.at/106503
 • interia nie otwiera sie w calosci
Do góry strony: Regulamin Forum INTERIA.PL