7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń56
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +13
7 ppt ?

Rekolekcje jesienne - juz wkrótce pojawią sie pierwsze modlitwy do zmarłych!!! Zaczaną się 10 listopada!!! (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rekolekcje jesienne - juz wkrótce pojawią sie pierwsze modlitwy do zmarłych!!! Zaczaną się 10 listopada!!!

Napisał(a): ~Katecheta -

Uwaga!!! mozecie stworzyć włąsną modlitwę do zmarłych a ja pokażę ja na katolickiej stronie internetowej!!!
Chciałem was poinformować że po raz pierwszy pojawią sie modlitwy do zmarłych niedotyczące świętych.
Oto jakie będcą modlitwy:
Modlitwy do zmarłego ojca
modlitwy do zmarłej matki
Modlitwy do zmarłego dziadka
modlitwy do zmarłej babci
modlitwy do zmarłej prababci
modlitwy do zmarłęgo pradziadka
modlitwy do zmarłęgo brata
modlitwy do zmarłej siostry
modlitwy do zmarłęgo prawnuczka
modlitwy do zmarłej prawnuczki
modlitwy do zmarłego wnuczka
modlitwy do zmarłęj wnuczki
modlitwy do zmarłęgo dziecka
modlitwy do zmarłęgo syna
modlitwy do zmarłęj córki
modlitwy do zmarłęj osoby któa była chora
modlitwy do nieżyjacego prezydenta
modlitwy do nieżyjacego premiera
modlitwy do nieżyjacych polityków
modlitwy do zmarłych rolników
modlitwy do zmarłych ogrodników
modlitwy do zmałych pszczelarzy
modlitwy do zmarłych górników
modlitwy do zmarłych hutników
modlitwy do zmarłych dzieci
modlitwy do zmarłych aktorów
modlitwy do zmarłych artystów
modlitwy do zmarłych samobójców
modlitwy do zmarłych przestępców
modlitwy do zmarłych morderców
INTERIA.PL

Re: Rekolekcje jesienne - juz wkrótce pojawią sie pierwsze modlitwy do zmarłych!!! Zaczaną się 10 listopada!!!

Napisał(a): ~sprostowanie -

Uwaga!!! mozecie stworzyć włąsną modlitwę do zmarłych a ja pokażę ja na katolickiej stronie internetowej!!! Chciałem was poinformować że po raz pierwszy pojawią sie modlitwy do zmarłych niedotyczące świętych. Oto jakie będcą modlitwy: Modlitwy do zmarłego ojca modlitwy do zmarłej matki Modlitwy do zmarłego dziadka modlitwy do zmarłej babci modlitwy do zmarłej prababci modlitwy do zmarłęgo pradziadka modlitwy do zmarłęgo brata modlitwy do zmarłej siostry modlitwy do zmarłęgo prawnuczka modlitwy do zmarłej prawnuczki modlitwy do zmarłego wnuczka modlitwy do zmarłęj wnuczki modlitwy do zmarłęgo dziecka modlitwy do zmarłęgo syna modlitwy do zmarłęj córki modlitwy do zmarłęj osoby któa była chora modlitwy do nieżyjacego prezydenta modlitwy do nieżyjacego premiera modlitwy do nieżyjacych polityków modlitwy do zmarłych rolników modlitwy do zmarłych ogrodników modlitwy do zmałych pszczelarzy modlitwy do zmarłych górników modlitwy do zmarłych hutników modlitwy do zmarłych dzieci modlitwy do zmarłych aktorów modlitwy do zmarłych artystów modlitwy do zmarłych samobójców modlitwy do zmarłych przestępców modlitwy do zmarłych morderców

Z całym szacunkiem - Zwracam tu uwagę :

Nigdy się nie modli " DO " tylko " ZA "

Zawsze przez Wstawiennictwo nigdy do.

Katecheta i tego nie wie?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rekolekcje jesienne - juz wkrótce pojawią sie pierwsze modlitwy do zmarłych!!! Zaczaną się 10 listopada!!!