18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń52
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
18 ppt ?

Remont kuchni na Mokotowie (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Remont kuchni na Mokotowie

Napisał(a): ~Gertruda -

Witam, niedawno się przeprowadziłam do nowego mieszkania na Mokotowie i kuchnia wymaga kapitalnego remontu. cała instalacja elektryczna jest do poprawy, ściany do pomalowania i płytki do wymiany. w zwiazku z tym poszukuję firmy remontowej, która nie tylko zna się na ogólnie przyjętym pojęciu remont, ale także potrafi naprawiać elektrykę. za podanie rzetelnych namiarów będę bardzo wdzięczna. pozdrawiam!
INTERIA.PL

Re: Remont kuchni na Mokotowie

Napisał(a): ~irmina -

tutaj będzie potrzebna kompleksowa firma remontowa, która zna się, albo posiada w składzie elektryka. ja znam taką, bo kilkakrotnie robili różne rzeczy w moim mieszkaniu i jest to Złota Rączka z ulicy Francuskiej. chłopaki bardzo staranne i nastawione na dokładność, a nie tylko szybkość działania. do tego nigdy nie było drogo, a potem nic nie musiałam reklamować, a że też mieszkam na Mokotowie, tonie będzie problemów z ich zatrudnieniem.

Napisał(a): ~Aldona -

Mnie całą kuchnię wyremontowała Złota Rączka. Roboty mieli dużo, bo kuchnia dosłownie cała była remontowana. Kafelki były kładzione na podłodzie, ściany i sufit malowane. Wywiązali się ze swojego zadania znakomicie. Teraz będę kładła panele w mieszkaniu i też ich zaproszę do współpracy!

Napisał(a): ~Michał -

Mnie z kolei Złota Rączka remontowała łazienkę. Wszystko pięknie im poszło. Płytki równiutko położone, równe fugi. łazienka nabrała czystości i klasy, a panowie szybciutko się uwinęli. Dobrze, że istnieje taka firma, bo ja nie mam czasu na robienie takich rzeczy, bo dużo pracuję.

Napisał(a): ~Zazetka2 -

w sumie całkiem ciekawe te pomysły, moze z ktoregos skorzystam. Ja dopiero urządzam kuchnię, co prawda meble już są ale muszę dobrać jeszcze gadżety. Ja celuję tylko w takie praktyczne rzeczy jak np. organizer na przyprawy czy krajalnica. Tutajhttps://jolko.pl/ jest wszystko w jednym miejscu i ceny są na prawde spoko. Nawet taniej niż na allegro.

Napisał(a): ~kazek2 -

My właśnie jesteśmy już po tym całym remoncie, ale zastanawiamy się nad tym jakie tapety do kuchni wybrać. Co jak co ale przykładyhttps://sklep(...)-gotowe mamy już zapisane tylko tak duży wybór troszkę rozproszył nasze zachcianki. Mam nadzieje, że szybko żona coś wybierze i będę mógł wchodzić z ekipą :)

Napisał(a): ~Jola -

Nie każdy ma takie szczęście jak mąż i szwagier złote rączki. zazdroszczę Ci po cichu:).Dla mnie w wielu sytuacjach wybawieniem jest firma mieszcząca dię na ulicy Francuskiej 52. Skręcali mi meble, innym razem zrobili remont. Można na nich liczyć.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Remont kuchni na Mokotowie