0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń0
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
0 ppt ?

Retinoidy ktoś coś? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Retinoidy ktoś coś?

Napisał(a): ~spring -

Brałam przez rok, jeśli nie dłużej. Też miałam mnóstwo wątpliwości, ale zdecydowanie się na kurację Izotekiem było jedynym rozwiązaniem. Próbowałam wszystkiego i nic nie pomagało. Ze skutków ubocznych doświadczyłam tylko suchości ust. Oczy w porządku, cała reszta też. A, no i raz się poparzyłam, jak byliśmy nad morzem.

Reklama

Re: Retinoidy ktoś coś?

Napisał(a): gość -

Zniknął całkowicie, a miałam jedną krostę na drugiej. Co prawda teraz coś mi czasem wyskakuje i cera się pogorszyła, ale to wina okropnej wody, jaką mamy. Blizny nie mam żadnej, zostały mi 4 niewielkie przebarwienia na jednym policzku, które są niczym w porównaniu ze zwykłą krostką :)

Reklama

Re: Retinoidy ktoś coś?

Napisał(a): gość -

Hej, aktualnie jestem w trakcie kuracji retinoidami - przyjmuje aknenormin. Początkowo pryjmowalam dawkę 20 mg a przez ostatni miesiąc 10 mg. Moja kuracja potrwa niecały rok a do jej zakończenia pozostalo mi 26 dni 😊napisze w skrócie, bo z trądzikiem męczylam się 15 lat (odkąd skonczylam 12 rok zycia). Standardowo jak we wszystkich historiach o tradziku nic na mnie nie działało, żadne leki, maści, peelingi. Dopiero stosowanie aknenormin zdziałało cuda, jestem mega zachwycona i pomimo skutków ubocznych polecam ją każdemu! W moim przypadku na efekty trzeba było troszkę poczekać bo pierwsze 2 miesiące były straszne, po czym stopniowo następowała poprawa, jednakże twraz na niecały miesiać przed zakończeniem kuracji mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnościa ze warto! Pozrawiam Ania 😊

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Retinoidy ktoś coś?