Odpowiadasz na:
Retinoidy ktoś coś?

Lovegb
Temat dodał(a):
Lovegb -
Cześć! Pytania do dziewczyn,które sa w trakcie terapi lub po : polecacie ? Jak się czujecie ? Jakie były wątpliwości ? I najważniejsze ! Pomogło ? ;) Zastanawiam się, ale im więcej czytam w sieci to się boję ;)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Retinoidy ktoś coś?

Napisał(a): gość -

Hej, aktualnie jestem w trakcie kuracji retinoidami - przyjmuje aknenormin. Początkowo pryjmowalam dawkę 20 mg a przez ostatni miesiąc 10 mg. Moja kuracja potrwa niecały rok a do jej zakończenia pozostalo mi 26 dni 😊napisze w skrócie, bo z trądzikiem męczylam się 15 lat (odkąd skonczylam 12 rok zycia). Standardowo jak we wszystkich historiach o tradziku nic na mnie nie działało, żadne leki, maści, peelingi. Dopiero stosowanie aknenormin zdziałało cuda, jestem mega zachwycona i pomimo skutków ubocznych polecam ją każdemu! W moim przypadku na efekty trzeba było troszkę poczekać bo pierwsze 2 miesiące były straszne, po czym stopniowo następowała poprawa, jednakże twraz na niecały miesiać przed zakończeniem kuracji mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnościa ze warto! Pozrawiam Ania 😊

Napisał(a): Justina26 -

Ja na Twoim miejscu udałabym się do specjalisty, w Klinice Krajewski (jeśli jesteś z wa/wy) zajmują się leczeniem trądziku i powikłań w postaci przebarwień i blizn...

Reklama

Napisał(a): gość -

Zniknął całkowicie, a miałam jedną krostę na drugiej. Co prawda teraz coś mi czasem wyskakuje i cera się pogorszyła, ale to wina okropnej wody, jaką mamy. Blizny nie mam żadnej, zostały mi 4 niewielkie przebarwienia na jednym policzku, które są niczym w porównaniu ze zwykłą krostką :)

Napisał(a): ~lovegb -

Trądzik zniknął całkowicie? jak jest z bliznami ? :)

Reklama