20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń92
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +5
20 ppt ?

>>REŻIM PIS JUŻ WSZYSTKIM NĘKA TEN UMĘCZONY NARÓD<< (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

>>REŻIM PIS JUŻ WSZYSTKIM NĘKA TEN UMĘCZONY NARÓD<<

Napisał(a): Servis07 -

Kolejne opresje reżimu PiS, tym razem kolejne 500+za źle ustawione światła. Co to oznacza? Oznacza to, że funkcjonariusz może uznać, że masz zbyt wysoko światła mijania i może Ci dać mandat. Nie wiem jak to sprawdzi bowiem do ustawiania służy tablica diagnostyczna. Odmówisz - auto do ekspertyzy, a sprawa pójdzie do sądu partyjnego PiS i dlatego szanse żadne.

Kolejne 500+za brak maseczki w sklepie i podobno będą kontrolowane sklepy.

W ten oto sposób władza rżnie kasę na coraz biedniejszych obywatelach. Dla tłustego kota, to pestka, zaś dla człowieka, który ma najniższą emeryturę, czy zarabia najniższą krajową, pomniejszoną według uznania pracodawcy, to bardzo dużo.

W świetle totalnych wzrostów cen to piękne dobijanie ludzi.

Owszem trzeba upominać ludzi, w sprawie świateł i maseczek, ale reżim PiS zrobił sobie z tego dodatek do budżetu państwa. To nie jest dbałość o obywatela, ale czysty dochód, 500+ za wszystkie przewinienia.
INTERIA.PL

Re: >>REŻIM PIS JUŻ WSZYSTKIM NĘKA TEN UMĘCZONY NARÓD<<

Napisał(a): Keramek -

serwus!* Jak miło cię spotkać!
*serwus - forma poufałego pozdrowienia
https://sjp.pwn.pl/slowniki/serwus.html

ty jak coś napiszesz to można się tarzać ze śmiechu godzinami😂🤣😆
Znasz jakieś państwo gdzie obywatele nie płacą kar za łamanie prawa???

Jeśli chcesz żyć w wolnym demokratycznym państwie prawa to musisz prawo przestrzegać a jeśli nie to finansujesz tych, którzy dbają aby prawo było przestrzegane😆🤣😂

Więc nie histeryzuj nie użalaj się nad przestępcami a poproś kogoś z rodziny aby przywalił ci z plaskacza dla opanowania emocji i pomyśl jak się uspokoisz czego chcesz, państwa prawa czy anarchii??? 😂🤣😆

Każdy mandat zasila kasę państwa, a szacowana kwota tych wpływów jest wpisywana do projektu ustawy budżetowej.

od początku 2017 roku do 30 września polskie służby uprawnione do karania mandatami wystawiły ponad 4,5 mln mandatów.

Takie mamy prawo i tak je przestrzegamy😆🤣😂

Dziennie Polacy dostają 18 tys. mandatów
W 2016 roku wystawiono 6 845 087 mandatów, z czego tylko około 2 mln było "dziełem" policjantów. Daje to 18 tys. kar dla obywateli dziennie.
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/mandaty-opole-rozliczanie,230,0,2382566.html

Keramek serwus!* Jak miło cię spotkać!

Znasz jakieś państwo gdzie obywatele nie płacą kar za łamanie prawa???

Jeśli chcesz żyć w wolnym demokratycznym państwie prawa to musisz prawo przestrzegać a jeśli nie to finansujesz tych, którzy dbają aby prawo było przestrzegane😆🤣😂

Więc nie histeryzuj nie użalaj się nad przestępcami a poproś kogoś z rodziny aby przywalił ci z plaskacza dla opanowania emocji i pomyśl jak się uspokoisz czego chcesz, państwa prawa czy anarchii??? 😂🤣😆

Każdy mandat zasila kasę państwa, a szacowana kwota tych wpływów jest wpisywana do projektu ustawy budżetowej.

od początku 2017 roku do 30 września polskie służby uprawnione do karania mandatami wystawiły ponad 4,5 mln mandatów.

Takie mamy prawo i tak je przestrzegamy😆🤣😂

Dziennie Polacy dostają 18 tys. mandatów
W 2016 roku wystawiono 6 845 087 mandatów, z czego tylko około 2 mln było "dziełem" policjantów. Daje to 18 tys. kar dla obywateli dziennie.
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/mandaty-opole-rozliczanie,230,0,2382566.html
*Serwus* jak miło cię spotkać-
*serwus* to forma keramkowego zacofania*.

Oczywiście jak sam udowodniłeś reżim wali mandatami, bez opamiętania.

Owszem wszędzie są kary za łamanie prawa, ale adekwatne do portfeli i logiki. Na zachodzie są wysokie mandaty, ale zarobki są kilkakrotnie wyższe.

Junta PiS sprowadza każde wykroczenie do500+, bo mają gotowe obrachowanie dla beneficjentów socjalu.

Przecież istnieją formy pouczenia, mniejszego mandatu, no chyba, że kto robi sobie żarty, wtedy można ukaraać większym mandatem.

Reżim wprowadził taryfikatory, jak za Taxi, to tyle, a wszystko minimum 500+. Jesteś prostym człowiekiem, ale tyle powinieneś zrozumieć, iż te kary dotkną tylko ubogich ludzi, bo dla biznesmena to mały pikuś.

Upierasz się wciąż na anarchię, ale czy za PO i wcześniej SLD była anarchia? Zapewne nie i Polska się rozwijała normalnie, a ludzie szanowali policję.

U ciebie tylko anarchia, to chcesz Hitlerowską nazistowską dyscyplinę? Tak żeby człowiek drżał na widok władzy, a nie przestępcy to ci się marzy. Zresztą ty popierasz wszystko, co robi PiS, za jedyną 13-stkę, którą już dawno oddaleś na podwyżki i zrost kosztów życia. Wkrótce dowiesz się, co jest PiSiwska nędza, bo PiS obciąży w zamian za pomoc Unijną Polaków. Ty jako klecha masz podwójną emeryturę, to ciebie bieda nie dotknie.
Mam nadzieję, że Polacy przejrzą na oczy i wskażą drogę do Sanescobar.

PiS nie posiada własnych pieniędzy i nic nie daje i dlatego musi wziąć bata, żeby wydoić z innych na socjal.

Wiem, że masz problemy z historycznym śmiechem, to objaw bardzo poważny i radzę pójść do psychiatry:

,,Paragelia (gr. para – niewłaściwy, gelia – śmiech) – zjawisko spontanicznego, bardzo silnego i niepohamowanego (nawet pomimo silnych starań) śmiechu w nieadekwatnej sytuacji, np. w sądzie, na pogrzebie, podczas mówienia o czyjejś tragedii. Występuje zwykle u osób z objawami schizofrenii lub spektrum autyzmu, często od wczesnego dzieciństwa. Może być traktowane jako brak współczucia lub przejaw złego wychowania czy złośliwość. Jeżeli występuje u dzieci, to może być ono surowo ukarane. Przykład niedostosowania afektu. W łagodniejszej postaci potocznie zwana „głupawką”, może być także objawem dyssemii.

Może także pojawić się po udarze, w stwardnieniu zanikowym bocznym czy stwardnieniu rozsianym.

Może występować z różną częstotliwością – od kilku razy w życiu do przebiegu niemal ciągłego, co musi budzić podejrzenia. Zjawisko jest jednak szczególnie niebezpieczne, jeśli występuje od czasu do czasu, wręcz sporadycznie, ponieważ trudniej jest wtedy domyślić się o istnieniu poważnych problemów zdrowotnych (np. schizofrenik, który od czasu do czasu zaskakuje rodziców nagłymi wybuchami śmiechu opisany przez Antoniego Kępińskiego w rozdziale o schizofrenii prostej, ktoś nagle wybuchający śmiechem na pogrzebie najbliższej osoby czy izolujące się i dziwaczne dziecko padające ze śmiechu słyszące o przypadku czyjegoś zakażenia).

Zachowania tego typu (śmiech czy chichot w sytuacjach zwykle wywołujących dyskomfort lub śmianie się z brzmienia lub definicji pewnego słowa) mogą być wyraźnym sygnałem zespołu Aspergera opisanym w książce T. Attwooda „Zespół Aspergera”[potrzebny przypis]".

Reklama

Servis07

To tylko twoje wyimaginowane komunały😂🤣😆. Masz jakieś dane liczbowe ile wystawiono mandatów na jaka kwotę w 2020???

Junta PiS Reżim
Kolejny komunał bez dowodów nic nie znaczący zapis.😆🤣😂

Jesteś prostym człowiekiem
Owszem ale zawsze i wszędzie mogę udowodnić że piszesz głupoty więc kim ty jesteś???😂🤣😆

Upierasz się wciąż na anarchię, ale czy za PO i wcześniej SLD była anarchia?
Oczywiście że nie bo nikt nie traktuje poważnie takich jak ty anarchistów😆🤣😂

Jeśli o mnie chodzi to nie widzę większej różnicy pomiędzy Polską z lat 90tych 10tych czy 20tych jeśli chodzi o prześladowanie obywatela przez państwo. Po wejściu do UE jeszcze te darmozjady nas okradają.

Różnicę widać tylko w poziomie życia i sile gospodarki. Obecnie Polakom żyje się najlepiej.

Reklama

jax55 Wystarczy przestrzegać przepisy o ruchu drogowym i epidemiologicznych a powód do narzekania zniknie.
Wystarczy dobrze gospodatować i umieć to robić, a nie nastawiać na nękanie i łupienie obywateli.

Ty przestrzegasz zasad ruchu drogowego? Pewnie nie masz nawet prawa jazdy. Owszem trzeba przestrzegać zasad ruchu drogowego, ale mandat powinien być adekwatny do przestępstwa, a nie ma służyć jako źródło dochodu władzy, a tak właśnie jest.

Napisał(a): olacda -

Jest wzrost zakażeń i trzeba nosić maseczki- co w tym dziwnego? W innych krajach bez paszportu covid nigdzie nie wejdziesz. To jest w naszym interesie.
Reżim PIS? Takim językiem posługuje się Niemiec Tusk i niemiecka PO.
PIS wygrał demokratyczne wybory i ma mandat do wprowadzania zmian, które Polacy poparli w wyborach prezydenckich (51%). A obecnie mają poparcie 39% i szansę na następne wybory.
Jak można pisać takie głupoty? Chyba , ze za kasę!!!

Reklama

Keramek
Servis07

To tylko twoje wyimaginowane komunały😂🤣😆. Masz jakieś dane liczbowe ile wystawiono mandatów na jaka kwotę w 2020???

Junta PiS Reżim
Kolejny komunał bez dowodów nic nie znaczący zapis.😆🤣😂

Jesteś prostym człowiekiem
Owszem ale zawsze i wszędzie mogę udowodnić że piszesz głupoty więc kim ty jesteś???😂🤣😆

Upierasz się wciąż na anarchię, ale czy za PO i wcześniej SLD była anarchia?
Oczywiście że nie bo nikt nie traktuje poważnie takich jak ty anarchistów😆🤣😂

Jeśli o mnie chodzi to nie widzę większej różnicy pomiędzy Polską z lat 90tych 10tych czy 20tych jeśli chodzi o prześladowanie obywatela przez państwo. Po wejściu do UE jeszcze te darmozjady nas okradają.

Różnicę widać tylko w poziomie życia i sile gospodarki. Obecnie Polakom żyje się najlepiej.

Ja tu nie piszę o danych liczbowych, lecz o ustawach dochodowych dla władzy. Najpierw ustawa, a potem się wyśle stojaków, żeby czatowali na kierowców.

Ciebie tu mają za neonazistę, nacjonalistę, rasistę, oraz obrońcę pedofilów duchownych i kleru. Jesteś takim męskim degeneratem i moherem. Ty pewnie nie masz auta i dlatego chcesz kar za byle co, byle starczyło na trzynastki.

Piszę tu o poważnych sprawach, bo znam ludzi, którzy mają około 1 tyś złotych emerytury. Wystarczy zapomnieć założyć maseczki i jest 500+,albo wystarczy zabrać znajomego na tylne siedzenie i nie obniżyć świateł i następne 500+, to się równa cała emerytura i za co mają żyć.

Ryżim PiS jest najbardziej ignorancką wladzą w historii Polski. Zero empatii i szacunku do człowieka i obywatela i ty do nich należysz.

Precz z oszustami z PiS!

olacda Jest wzrost zakażeń i trzeba nosić maseczki- co w tym dziwnego? W innych krajach bez paszportu covid nigdzie nie wejdziesz. To jest w naszym interesie.
Reżim PIS? Takim językiem posługuje się Niemiec Tusk i niemiecka PO.
PIS wygrał demokratyczne wybory i ma mandat do wprowadzania zmian, które Polacy poparli w wyborach prezydenckich (51%). A obecnie mają poparcie 39% i szansę na następne wybory.
Jak można pisać takie głupoty? Chyba , ze za kasę!!!

Szumowski twój idol zdegenerowana babo, powiedział, że maski nic nie dają, a był wtedy ministrem zdrowia. Dobrze, że ty jako płatna hejterka PiS zarabiasz 4 tyś +pozostałe dochody o których słyszałem, lecz nie wszyscy tyle zarabiają. Wystarczy, że poka_ssz legitkę PiS i cię policja nie tyka, ale nie każdy tak ma. Mandat ma być adekwatny i logiczny w stosunku do dochodów obywatela, a nie pozbawiać ludzi środków do życia.

PiS wygrał wybory i może ma 39 procent poparcia, czyli jest mniejszą, bo pozostali Polacy stanowią 61%. A jeśli chodzi o większość sejmową, to kupili posłów za eksponowane i dobrze płatne stanowiska w Spółkach Skarbu Państwa.

Czy reżimem nie może być rząd wybrany demokratycznie? W Niemczech Adolf był wybrany demokratycznie i nie był reżimem, ale zbrodniarzem. Rozumiesz?

jax55 Wystarczy przestrzegać przepisy o ruchu drogowym i epidemiologicznych a powód do narzekania zniknie.
A może wystarczy nie kraść - mówił obecnie kradnący PiS

Servis07

Precz z oszustami z PiS!
😂🤣😆jaki ty jesteś infantylny😆🤣😂

Ja tu nie piszę o danych liczbowych,
Więc piszesz brednie na zasadzie widzi mi się tak wygląda każdy twój wpis widzi mi się😂🤣😆 a mnie się widzi inaczej i co?

Ciebie tu mają za
Wiesz gdzie ja was mam no właśnie? 😆🤣😂

Piszę tu o poważnych sprawach
😆🤣😂No nie rozśmieszaj mnie twoje tematy to bełkot patologii z pod budki z piwem😂🤣😆

Napisał(a): jax55 -

Servis07
Wystarczy dobrze gospodatować i umieć to robić, a nie nastawiać na nękanie i łupienie obywateli.

Ty przestrzegasz zasad ruchu drogowego? Pewnie nie masz nawet prawa jazdy. Owszem trzeba przestrzegać zasad ruchu drogowego, ale mandat powinien być adekwatny do przestępstwa, a nie ma służyć jako źródło dochodu władzy, a tak właśnie jest.
Obywatele w tej czy innej formie zawsze są łupieni. Mandat (kara) nigdy nie będzie adekwatna, każdy karany ma poczucie krzywdy i nie ważna jest waga popełnionego czynu. Zdarzyło się tak, że przy ograniczeniu prędkości 30 km/godz (miasto) otrzymałem mandat 50 euro, przekroczyłem prędkość o 5km/godz.

Keramek
Servis07

Precz z oszustami z PiS!

Więc piszesz brednie na zasadzie widzi mi się tak wygląda każdy twój wpis widzi mi się😂🤣😆 a mnie się widzi inaczej i co?

Ciebie tu mają za

😆🤣😂No nie rozśmieszaj mnie twoje tematy to bełkot patologii z pod budki z piwem😂🤣😆
Twój wpis nazywa się PiSi mi się, bo tak mi pasuje, a wy mnie macie sluchać, bo ja jestem najmądrzejszy i będę żył wiecznie, to mi da wyimaginowsny buk i kler za pieniądze. To jest nie jako twoja sentencja życiowa. Tacy ludzie są w PiS i dlaczego nie liczą się z nikim i z niczym.

Servis07
Keramek
Servis07

Precz z oszustami z PiS!

Ciebie tu mają za

Twój wpis nazywa się PiSi mi się, bo tak mi pasuje, a wy mnie macie sluchać, bo ja jestem najmądrzejszy.
To jest nie jako twoja sentencja życiowa. Tacy ludzie są w PiS i dlaczego nie liczą się z nikim i z niczym.
Nie moje wpisy zawsze są uzasadnione danymi źródłowymi Dlatego wszyscy traktują wasze wpisy jako formę kabaretu😂🤣😆
« Wróć do tematów
Do góry strony: >>REŻIM PIS JUŻ WSZYSTKIM NĘKA TEN UMĘCZONY NARÓD<<