12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń351
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
12 ppt ?

Rezygnacja z rozwodu dla dziecka (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rezygnacja z rozwodu dla dziecka

Napisał(a): Gość -

Moja siostra ma problem z mężem. On ją zdradzał i postanowił w końcu wyprowadzić się do innej. Siostra do końca nie wierzyła, że ją zdradza i związek trwał, ale wszystko się wydało, gdy postanowił odejść. Niedługo potem się okazało, że ona jest w ciąży. Była załamana. On się o tym dowiedział i postanowił wrócić do niej i zająć się nią i dzieckiem. Ona uniosła się honorem i nie chce ratować związku, tylko chce rozwodu. Nie wiem, co jej poradzić, bo może dziecko powinno mimo wszystko wychowywać się w pełnej rodzinie?
INTERIA.PL

Re: Rezygnacja z rozwodu dla dziecka

Nic nie musi. Rodzina powinna być pełna pod warunkiem że jest zdrowa. A chora rodzina w wychowaniu dziecka nie pomoże, tylko mu zaszkodzi. A siostra niech robi zgodnie z własnym odczuciem. Nie wyobrażam sobie życia z kimś kto mnie zdradził. Psychicznie bym tego nie zniosła.

Reklama

Napisał(a): gość -

Malgorzaaata Moja siostra ma problem z mężem. On ją zdradzał i postanowił w końcu wyprowadzić się do innej. Siostra do końca nie wierzyła, że ją zdradza i związek trwał, ale wszystko się wydało, gdy postanowił odejść. Niedługo potem się okazało, że ona jest w ciąży. Była załamana. On się o tym dowiedział i postanowił wrócić do niej i zająć się nią i dzieckiem. Ona uniosła się honorem i nie chce ratować związku, tylko chce rozwodu. Nie wiem, co jej poradzić, bo może dziecko powinno mimo wszystko wychowywać się w pełnej rodzinie?
Tak jak bym czytala o sobie ...tylko ze u mnie bylo inaczej ja bylam w ciazy i kochanka.
Maz odszedl do kochanki ,a ja za dwa tygodnie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy.
Zostawil mnie z dwu letnim dzieckiem i w ciazy.Nie namawiaj siostry do powrotu tego bydlaka ,to jej decyzja i powinnas ja uszanowac.
Gdy podalam o alimenta to maz staral sie zmiejszyc moje alimenta ..powodem tego ze ma dziecko..czujecie to ..gdy sedzina dowiedziala sie ze miedzy jednym dzieckiem a drugim dzieckiem jest 16 dni roznicy,to pytala mnie dwa razy o rok dziecka.
Tak tego samego roku ...tylko 16 dni roznicy.
Dzisiaj tatus jest pod ziemia mial tyle kochanek ile mial wlosow na glowie,w tak mlodym wieku zniszczyl sobie zycie,na wlasne zadanie.

Napisał(a): Tris -

Ilona001 Lepiej wychowa się z samotną kochającą matką, niż w związku ludzi którzy się nie kochają i sobie nie ufają. Poza tym nie wykluczone, że Twoja siostra jeszcze nie ułoży sobie życia z innym. Dobrze zrobiła unosząc się honorem.
Zgadzam się, zdecydowanie lepiej jak się rozwiedzie, bo jaki przykład dziecko weźmie z takiego związku......, musi skądś brać przykład związku, przykład miłości, szacunku i wierności, a od niekochających się rodziców może nabyć jedynie złe ,,wzorce", co będzie miało wpływ na jej/jego późniejsze życie, którego nie będzie potrafił/potrafiła sobie przez to ułożyć, a rodzice będę do tego nieszczęśliwi, będzie przez to narastała w ich związku frustracja, co może się źle skończyć, bo raczej bez kłótni w takim związku się nie obejdzie.
Dlatego najlepiej jak nic nie będziesz jej radzić, dobrze zrobiła, Ty za to powinnaś ją jak już wesprzeć i poprzeć, nic poza tym.

Reklama

gość Czyli mężuś bzykał i ją i jeszcze drugą?A może jeszcze jakąś?Wywalić na pysk i spokój!!!Po co żyć z takim k.........m?lepiej sama wychowa dziecko niż z nim!!!
moze to jest najlepsze rozwiazanie... ja sama nie wiem co bym zrobila :(

Reklama

Napisał(a): gość -

gość
Malgorzaaata Moja siostra ma problem z mężem. On ją zdradzał i postanowił w końcu wyprowadzić się do innej. Siostra do końca nie wierzyła, że ją zdradza i związek trwał, ale wszystko się wydało, gdy postanowił odejść. Niedługo potem się okazało, że ona jest w ciąży. Była załamana. On się o tym dowiedział i postanowił wrócić do niej i zająć się nią i dzieckiem. Ona uniosła się honorem i nie chce ratować związku, tylko chce rozwodu. Nie wiem, co jej poradzić, bo może dziecko powinno mimo wszystko wychowywać się w pełnej rodzinie?
Tak jak bym czytala o sobie ...tylko ze u mnie bylo inaczej ja bylam w ciazy i kochanka.
Maz odszedl do kochanki ,a ja za dwa tygodnie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy.
Zostawil mnie z dwu letnim dzieckiem i w ciazy.Nie namawiaj siostry do powrotu tego bydlaka ,to jej decyzja i powinnas ja uszanowac.
Gdy podalam o alimenta to maz staral sie zmiejszyc moje alimenta ..powodem tego ze ma dziecko..czujecie to ..gdy sedzina dowiedziala sie ze miedzy jednym dzieckiem a drugim dzieckiem jest 16 dni roznicy,to pytala mnie dwa razy o rok dziecka.
Dzisiaj tatus jest pod ziemia mial tyle kochanek ile mial wlosow na glowie,w tak mlodym wieku zniszczyl sobie zycie,na wlasne zadanie.
Czyli na koniec zachował się przyzwoicie.

gość
gość
Czyli na koniec zachował się przyzwoicie.
straszne, wspolczuje, ale co to za zycie z kims takim... lepiej poradzic sobie samej i ulozyc sobie zycie na nowo z kims wartosciowym, istnieje tez wielu skrzywdzonych facetow przez zony, ktorzy szukaja szczescia jeszcze w zyciu...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rezygnacja z rozwodu dla dziecka