37
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +-5
37 ppt ?

Rezygnować ze szpilek, by nie być wyższą od faceta? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rezygnować ze szpilek, by nie być wyższą od faceta?

Napisał(a): Gość -

Moja przyjaciółka ma chłopaka swojego wzrostu. Nie jest on jakiś niski, tylko ona jest dość wysoka jak na dziewczynę, bo ma coś ponad 170cm. Jednak jak ubierze szpilki, nawet takie niewysokie, to jest jednak od niego trochę wyższa, co wygląda trochę śmiesznie. Sama o tym wie, ale nie chce rezygnować ze szpilek, bo to "atrybut kobiety" itd...
Co jest lepsze? Być wyższą od faceta, czy zrezygnować ze szpilek?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Rezygnować ze szpilek, by nie być wyższą od faceta?

Napisał(a): gość -

Głupie baby jak zwykle mają problemy ze wzrostem facetów.

Tylko kretynki wyrywają sobie włosy z głów na myśl o tym, że jakaś druga głupia baba może je zobaczyć z facetem o 2 cm niższym od nich.Chodźcie na bosaka idiotki jak zabrakło dla was 2 metrowych osiłków.Głupie babska.Ja mam 190 cm wzrostu a nawet bym na taką debilkę nie spojrzał.

Napisał(a): WildD -

WednesdayTEN
WildD
WednesdayTEN
WildD Najlepiej być mądrą.
Nie można mieć wszystkiego :>
A gdzie tak napisane?
Ja tak mówię.
A nie możesz zmienić zdania?

gość Głupie baby jak zwykle mają problemy ze wzrostem facetów.

Tylko kretynki wyrywają sobie włosy z głów na myśl o tym, że jakaś druga głupia baba może je zobaczyć z facetem o 2 cm niższym od nich.Chodźcie na bosaka idiotki jak zabrakło dla was 2 metrowych osiłków.Głupie babska.Ja mam 190 cm wzrostu a nawet bym na taką debilkę nie spojrzał.
Biorąc pod uwagę sposób w jaki piszesz to raczej marzy ci się te 190 cm,a te głupie babska ciągle ci to wytykają.

Napisał(a): WednesdayTEN -

WildD
WednesdayTEN
WildD
WednesdayTEN
A gdzie tak napisane?
Ja tak mówię.
Nie. Ten temat to potwierdza. Jeśli kobieta ma problem z tym, czy aby powinna zakładać szpilki gdyż będzie wówczas wyższa od faceta - to znaczy się, że mądra nie jest a ma wzrost jedynie. Czyli nie ma wszystkiego :P

Napisał(a): WildD -

WednesdayTEN
WildD
WednesdayTEN
WildD
WednesdayTEN
A gdzie tak napisane?
Ja tak mówię.
Nie. Ten temat to potwierdza. Jeśli kobieta ma problem z tym, czy aby powinna zakładać szpilki gdyż będzie wówczas wyższa od faceta - to znaczy się, że mądra nie jest a ma wzrost jedynie. Czyli nie ma wszystkiego :P
A już miałam nadzieję, że dziś może być dzień laskawości dla głupoli. ;o)

Napisał(a): xenia11 -

Jak ma takie problemy, to niech zmieni facetaxD
A tak poważnie: niech chodzi tak jak bd. Się czuła dobrze, jeśli bd im przeszkadzało,że w szpilkach jest wyższa, to niech je zakłada do pracy, na zakupy, i spotkania ze znajomymi a na randki nie...
Aczkolwiek, dla mnie rezygnacja ze szpilek, koturnów była by rezygnacją z sukienek , spódniczek a nawet krótkich spodenek...

Napisał(a): WednesdayTEN -

WildD
WednesdayTEN
WildD
WednesdayTEN
WildD
WednesdayTEN
A gdzie tak napisane?
Ja tak mówię.
A już miałam nadzieję, że dziś może być dzień laskawości dla głupoli. ;o)
Chyba nie ma takiego dnia w kalendarzu. Dziś jest "tylko" Dzień Transplantacji.

gość Głupie baby jak zwykle mają problemy ze wzrostem facetów.

no raczej marne szanse ze poznasz akurat taką 190 cm laske co jeszcze bedzie chciala szpili nosić.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rezygnować ze szpilek, by nie być wyższą od faceta?