Odpowiadasz na:
Robert Lewandowski powiedział w wywiadzie dla West Deutsche Allgemeine Zeitung, że...

~Janina
Temat dodał(a):
~Janina -
będzie głosował na PiS! Nigdy bym się tego po Robercie tego nie spodziewała. Jednak Robert to wporzo chłop.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Robert Lewandowski powiedział w wywiadzie dla West Deutsche Allgemeine Zeitung, że...

Napisał(a): Gość -

Ktoś jest w porządku bo głosuje na PiS? A gdyby głosował na PO to już by nie był w porządku? Ocenianie ludzi przez pryzmat partii na którą się głosuje jest głupie po prostu. Znam w porządku ludzi którzy popierają PiS lub PO, ale spotkałem też ludzi których nie chcę znać, i tutaj też bywało różnie, jedni za PO inni za PiSem.

P.S. Nie było takiego wywiadu, tak więc między bajki trzeba włożyć ten wątek.

:)
Załączniki:

Re: Robert Lewandowski powiedział w wywiadzie dla West Deutsche Allgemeine Zeitung, że...

Napisał(a): ~fuj -

buc1 Dziwne, bo mnie mówił, że głosuje z rodziną na Koalicję Obywatelską.
Z tobą gamoniu nawet włóczęga by nie pogadał, tak tobie z ryja śmierdzi!

Reklama

Napisał(a): buc1 -

Dziwne, bo mnie mówił, że głosuje z rodziną na Koalicję Obywatelską.

Napisał(a): ~Janina -

będzie głosował na PiS! Nigdy bym się tego po Robercie tego nie spodziewała. Jednak Robert to wporzo chłop.

Reklama